Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

MYPAT DOLANDIRICILIĞI

maymun musunuz olm kimin kimden şikayetçi olduğu belli değil ?
Dostum adam arkadaşlarına konuyu atıp yorum attırıyor sonra en sonda kendisi açıklama yapıyor sorunu çözmüş varsayıyor yok öyle dünya her ss mevcut açıklama yapamayacak durumda şuan hala konuşuyor patavatsız

dostum konuları açanlara bakarsan stabil gavun low arkadaşımız çekemiyor yavrucağız
Senin neyini çekemiyecem kardeşim utanman gerekiyor ağlaman gerekiyor MÜŞTERİN sunucusunu patlatıp YT'ye atıp rezil eden adama sığınıyor haklı olduğunu söylüyor bunu o duruma sen düşürdün az kendine gel işini sağlam yap paraya ihtiyacın varsa söyle yardımcı olalım Abilerin olarak.

Sunucun mu var kardeşim açta hayırlı olsuna gelelim.
Sunucum var demedim bizim sunucuya dedim 1 kaç kişi'nin founderliğini yaptığı benimde developerliğini yaptığım server

Dolandırılma söz konusu değildir bizi bilen biliyor bu tarz konular bizi çekemeyen kişilerin açtığı konulardır. Herkese iyi akşamlar 69208 69209 69210 69211 69212

MyPati savunmaya calismayin arkadaslar herkesle bir iyi isbilirig olmus olabilir ama arada kac kisi dolandiriyor bunlardan haberiniz yoktur ve aynen boyle bir durumla beni dolandirmaya calisti ve ben arkadasin parasini keserim dedigim an 50 boost basildi!!!!!!!! bunu da unutmussunuz eklemeyi ve beni tehdit ediyorsun sen nasil kendi musterini tehdit edebiliyorsun kral, ben demiyorum herkesi dolanriyor ama cok dolandirdigi insanlar da var!

Gaunthlow benim sunucumda hile acti ve adam gibi anlatti neden actigini cunki yanimdaki gotu boklu developer diye kendini tanitan arkadasla aralarinda problem vardi ve cocuk geldi acti benle de duzgun duzgun konustu seninle derdim yok diye ve elinde sonunda adamlan dost olduk, full credits +++++rep to GAUNTHLOW

Dolandırılma söz konusu değildir bizi bilen biliyor bu tarz konular bizi çekemeyen kişilerin açtığı konulardır. Herkese iyi akşamlarEkli dosyayı görüntüle 69208Ekli dosyayı görüntüle 69209Ekli dosyayı görüntüle 69210Ekli dosyayı görüntüle 69211Ekli dosyayı görüntüle 69212
2021den kalma mesajları atma orada bir ton memnun kalmayan var jasldkasdk oğlum bittiniz artık sizden ne alışveriş yapılır nede muhattap olunur sizinle sizin gibiler iş yapar.

hocam neden senın hakkında güzel birseyler duymuyoruz hep boyle dolandırıcılık la ilgili konun var iş yapıyorsan yapın ama musterini kacıyorsun ya düzgün yap yada yapma.
ikile tokovoip kur eşek

size yeminle soyluyorum bunlar adamlara arkadaslarina yalvariyorlar guzel yorumlar biraksinlar diye simdi gidin bi bakin referanslarda bunlara guzel yorum yazan hic bir tane arkadasin kendi sunucusu bile yok mk:D:D:D isimleri hemen dokebiliriz sikinti yok.... developer diye dolanan o burak bi fixi 1 haftada anca fixliyordu onu da sag da soldaa kopya yapistirla sonra da gelmisler biz developeriz diye piyasada insan kandiriyorlar, sattiklari paket 200 mi 300 tl mi ne, FULL copy PASTE aga yeminle soyluyorum free paketler bunlarin paketlerinden daha stabil , MyPate gelince bu arkadas kendisi kasindi farkettiyseniz arada bi boostlariniz dusuyor bu demek oluyor ki direk baska musterisine basiyor elinde belirli bi rakam boost var bunu arada bi oraya arada bi buraya , basarak insanlari kandiriyorlar, calinti kredi kartlarindan aldiklari boostlarla birde vergi lehvali sirketin var, seni istersem bitiririm kardesim benimle gercekten ugrasma seni bu piyasadan silerim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!