Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

TROJEN DOLANDIRICILIĞI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1681337356169.png

A2K CC'cisi seni 220 TL ye key satıyorsun sen ne anlatıyorsun.

DF
Son düzenleme:
javayı gördükçe üzülüyom la :D

DF
Hepinizi leakleyeceğim ne kavga kalıcak ne olay az susun la

DF
Bu fivem türkün yarısı mal he çoluk çocuk kaynıyor bak varsa derdi olan Java.js#1881 arasın kardeşim discorddan bekliyorum

DF
Bu fivem türkün yarısı mal he çoluk çocuk kaynıyor bak varsa derdi olan Java.js#1881 arasın kardeşim discorddan bekliyorum
cocuk dedigin eline cocuk verir rollenme bana burda sebek kac yasinda adamsin bi is edin kendine kus kadar aklin yok

DF
cocuk dedigin eline cocuk verir rollenme bana burda sebek kac yasinda adamsin bi is edin kendine kus kadar aklin yok
Lan dm den niye şu şöyle şu böyle nasıl yapılır diyon kahpenin evladı seni kuş dan fazla aklın varsa bana niye yazıyon bi sikime faydan yok senin babandan daha fazla kazanıyorum

DF
Lan dm den niye şu şöyle şu böyle nasıl yapılır diyon kahpenin evladı seni kuş dan fazla aklın varsa bana niye yazıyon bi sikime faydan yok senin babandan daha fazla kazanıyorum
en azindan babam kalp krizi geçirmiyo :haha: 4 ay önce sordugum seyi simdimi anlatiyon bana

DF
ne kadar kazandigini kanitla bana minik dostum benim kazandiğim paranın yarısını kazandıysan cıkıyoum forumdan bidada girmiyom

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!