Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

MYPAT REZİLLİĞİ

m4l gaun elinde ccye dair bir kanıt varmı boş laf salatası yapıyosun burda

İsmimi söyleyemeyen bir velede nasıl cevap verilir bilmiyorum şimdi nasıl yapsakki xD
Olum velet diyosun 17 yaşında bir s*ç*rtmasın daha reşit bile değilsin gelmişsin laf ebeliği yapıyorsun çocuk olduğunu hodri meydan yapıyorsun komik olduğunu veya espiri yaptığını zannediyorsan yanılıyorsun acilen doktora görün konu açıyorsun kanıtların sadece birkaç konuşma cc çektine dair bir itam ortaya atıyorsun kanıtın yok m4lmısın veya Alzheimer hastalığın flanmı var

Olum velet diyosun 17 yaşında bir s*ç*rtmasın daha reşit bile değilsin gelmişsin laf ebeliği yapıyorsun çocuk olduğunu hodri meydan yapıyorsun komik olduğunu veya espiri yaptığını zannediyorsan yanılıyorsun acilen doktora görün konu açıyorsun kanıtların sadece birkaç konuşma cc çektine dair bir itam ortaya atıyorsun kanıtın yok m4lmısın veya Alzheimer hastalığın flanmı var
17 mi gerçekten yazık kafana beni başkasına benzetiyorsun sanırım biraz arpayı fazla vermişler sana

Kanka yan hesabı mısın skwjsjsj saçmalığa bak tavırlara bak
sayın, yetkililer bu arkadaş multi hesap mı kontrol edilebilir mi sağolun.
Arkadaşlar herhangi bir multi hesap söz konusu değildir Murat'ı iyi tanırım ve bende onun bir müşterisiyim şuanlık bir sorun yaşamadım multi
üyelik zanneden arkadaslar DC : ReisSs#0001 ekleyebilirsiniz veya forum yöneticileride ilgili işlemleri yapabilir her hangi bir multi üyelik söz konusu değildir

17 mi gerçekten yazık kafana beni başkasına benzetiyorsun sanırım biraz arpayı fazla vermişler sana
CC Kanıtın varmı yoksa kıçından fetvamı veriyorsun?

Yaw sen çeneni kapa git sütünü iç bırakta millet doğruyu öğrensin.
Bu nasıl doğruyu gösterme mantığı zortlama onur daha delilin yok burda laf ebeliği yapıyosun çocuksun yazık annen ilgi göstermiyorda burdanmı ilgi almaya çalışıyosun

Fivem bitmiş yeni nesil 3 aylık Developer gaun ve bunun gibiler yollardır bu piyasadaki insanları karalamaya çalışıyor MTA daki veledler yavaş yavaş fiveme geçiyor ne yazikki ve büyük ihtimal gaun da bunlardan biri

Fivem bitmiş yeni nesil 3 aylık Developer gaun ve bunun gibiler yollardır bu piyasadaki insanları karalamaya çalışıyor MTA daki veledler yavaş yavaş fiveme geçiyor ne yazikki ve büyük ihtimal gaun da bunlardan biri
1. MTA oynamıyorum 2.si berkaya abi diyorsun yaşın küçük belliki 19 yaşındayım bende 20e giricem allahın izniyle hala ağlıyorsun ne yazacağını bilmiyorsun tüm key hesaplarını reportladım gereken yapılıcak kardeşim öyle discord sunuculara gidip adımı dolandırıcı gibi cümlelerle lekeleyip banlatmaya benzemez bugüne bugün boğazım haram lokma geçmedi geçmesinde senin gibi haddini bilmezlerde elbet haddi bildirilicek.

1. MTA oynamıyorum 2.si berkaya abi diyorsun yaşın küçük belliki 19 yaşındayım bende 20e giricem allahın izniyle hala ağlıyorsun ne yazacağını bilmiyorsun tüm key hesaplarını reportladım gereken yapılıcak kardeşim öyle discord sunuculara gidip adımı dolandırıcı gibi cümlelerle lekeleyip banlatmaya benzemez bugüne bugün boğazım haram lokma geçmedi geçmesinde senin gibi haddini bilmezlerde elbet haddi bildirilicek.
Güldüm

şuan aktif 10 key hesabım var discorddan ulaş hepsinin simini verim reportla 2 gün sonra da 20 tane hesap çekicem ulaş onlarında ismini soyliyim

kısaca arkadaşlar bu tip insanlara bu camiada yüz göstermeyin inanmayın tokatçı bunlar anca laftalar istediği kadar konu aç yetkililerde sırf başka firma diye istedikleri kadar kapatmasınlar konmuyu 1 k görüntülenme almış zaten gauna yeterince prim verdim he şuda bilinsinki o konuyu açtınız dıye benim bi zararım yok key stoğum yok şuan günde onlarca kişi discordumdan bana ulaşıp key soruyor ininmayanlar MyPat#5656 eklesinler ekran açıp gostereyim gaun hadi uza sado sanada teşekkürler tarafsız yonetim

kısaca arkadaşlar bu tip insanlara bu camiada yüz göstermeyin inanmayın tokatçı bunlar anca laftalar istediği kadar konu aç yetkililerde sırf başka firma diye istedikleri kadar kapatmasınlar konmuyu 1 k görüntülenme almış zaten gauna yeterince prim verdim he şuda bilinsinki o konuyu açtınız dıye benim bi zararım yok key stoğum yok şuan günde onlarca kişi discordumdan bana ulaşıp key soruyor ininmayanlar MyPat#5656 eklesinler ekran açıp gostereyim gaun hadi uza sado sanada teşekkürler tarafsız yonetim
Tokatçı mi lua bilmiyorum olum zaten kim bildiğimi söyledi sana ben editörüm insan gibi hale getiririm scripti noldu ezecek birşey bulamadın mı yeteri kadar prim verdim diyor birde sen kimsin ki prim vericen her gün güncel aticam buraya okula gidiyorsun çocuksun daha haydi

Tokatçı mi lua bilmiyorum olum zaten kim bildiğimi söyledi sana ben editörüm insan gibi hale getiririm scripti noldu ezecek birşey bulamadın mı yeteri kadar prim verdim diyor birde sen kimsin ki prim vericen her gün güncel aticam buraya okula gidiyorsun çocuksun daha haydi
?komikmisin ya

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!