Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

MYPAT REZİLLİĞİ

gaunthlow

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
Mypat kardeşimiz yaptığı o tiksindirici işi çevresiyle üstünü kapatmaya çalışıyor key alanlarınız vardır kimisi memnun kimisi şöyle diyor;
Keyi aldım kullanıyorum oyundan çıkayım dedim geçmişte x sunucusu yazıyor bu nasıl oluyor dedi
Hani müşteri o kadar temiz saf bilmiyor ki aynı keyi birden çok kişiye satıyor üstüne birde gidip kendi discordunda attığı duyuru xD
66457
Altı üstü legal olarak 3 stok 64lük key var maksat sevdiğim paketimi alan insanlara veriyorum birde ben kullanıyorum adamın yazdığı şeye bak hıçkıra hıçkıra güldüm gözümden yaş geldi gülmekten siz düşünün düştüğü durumu gerçekten para için bu kadarı yapılmaz hani banada viber-free editleyip satıyorsun diyorlar doğrudur da kankam benim taşşa*a taş değmesin kim gelip dedi sana gaunthlowun sattığı paketten memnun kalmadım paketi çok kötü şöyle böyle gerek yok böyle şeylere... Müşterilerine zarar veriyor demiş samimi olduğum çocuklar sunucusuna girdik ekiple malum bendede hile var söyledim müşterilere denicem diye sonra birkaç birşey denedim saat 23.40 falan 5 kişi var 3 kişi biz 2 kişi onlar herkeze hapis verdim dedim acaba oluyormu oldu sonra bunlar yanlış anlamış çünkü ben jailleri silmeyi unuttum gaunthlow sunucumuzu patlattı falan diye seste mypat kulak misafiri olmuş olayı çözdük hemen duyuru atmış çok yazık gerçekten.

g.o

la bu keyleri çalıntı kredi kartlarından çekip ucuza satan bide labali konusan ezik değilmi

66458

la bu keyleri çalıntı kredi kartlarından çekip ucuza satan bide labali konusan ezik değilmi

Ekli dosyayı görüntüle 66458
aga gerçekten şaka gibi adam sadece çevresiyle kendisini kurtarıyor bilsem konuyu önceden açardım unmarked leak'ten berkay bile inandı buna şaka gibi kanka

Daha çok kişi görmesi için +

Arkadaşlar şuana kadar 60 dan fazla benden key alan arkadaşımız oldu elimde bir sürü key olduğundan dolayı zaman zaman aksaklıklar yaşadık ama bunlar çok nadir FİVEM de en ucuz key saran benim bununla ilgili iftiralar da var çekemeyenlerin oluşturduğu iftiralar bu gaunt utun ağlama sebebi ne kadar büyük fivem Developer forum vs discord sunucusu varsa hepsinden banlatmam normalde kimsenin ekmeğine taş koymam ama fivemde olmaması gereken bi arkadaş ayrıca fivemtürk yetkililerine ulaşıp kendileri ile konu hakkında konuşmalar yapacağım

saygılarımla | Murat AYDINALP

Arkadaşlar şuana kadar 60 dan fazla benden key alan arkadaşımız oldu elimde bir sürü key olduğundan dolayı zaman zaman aksaklıklar yaşadık ama bunlar çok nadir FİVEM de en ucuz key saran benim bununla ilgili iftiralar da var çekemeyenlerin oluşturduğu iftiralar bu gaunt utun ağlama sebebi ne kadar büyük fivem Developer forum vs discord sunucusu varsa hepsinden banlatmam normalde kimsenin ekmeğine taş koymam ama fivemde olmaması gereken bi arkadaş ayrıca fivemtürk yetkililerine ulaşıp kendileri ile konu hakkında konuşmalar yapacağım

jaksdjalkdkaşlsd keyi ucuza satıyor kardeşimiz illegal hani anlarsınız ya cc falan yaptığı suç hala konuşuyor millet yalan söylüyor sen haklısın aşırı zavallı durumdasın

Ve bana dolandırıyor falan yazmışsın ya hiçmi demedin legal olarak sadece 3 keyi olan adama bu söylenmez diye onu merak ediyorum MyPat MyPat

Olaya tek taraftan bakınca evet siz haklı sayılıyorsunuz fakat bu olayı iki taraftan dinleyemeden maalesef yargılayamayız bence 2 taraftanda bi dinlemeliyiz konuyu öyle sonuca varmalıyız

Dostum keyleri yurd dışından hesap olarak satın alıyorum varsa kanıtın sun buraya eve geçince zaten belirli kanıtlarım sunacağım madem olayı sen uzattın bende kendimi savunacağım

ben 3 aydır sunucuma key alıyorum bir sorun yaşamadım 64 lük gayet başarılı bir insanı tanımadan veya suç atmak bilmiyorum yani

Bu gaun çok bilmiş gardaş

Kendisinden bu ay +10 key aldım ve almayada devam ediyorum aldıkan 2 hafta sonra ufak bir sorun yaşadık anlık olarak kendisi düzeltip geri dönüş yaptı yaani aldığım hizmetlerden memnunum

Kendilerinden bende 5 aydır key alıyorum kesintisiz hizmet.

ccden key ceker satarim?

Mypat kardeşimiz yaptığı o tiksindirici işi çevresiyle üstünü kapatmaya çalışıyor key alanlarınız vardır kimisi memnun kimisi şöyle diyor;
Keyi aldım kullanıyorum oyundan çıkayım dedim geçmişte x sunucusu yazıyor bu nasıl oluyor dedi
Hani müşteri o kadar temiz saf bilmiyor ki aynı keyi birden çok kişiye satıyor üstüne birde gidip kendi discordunda attığı duyuru xD
Ekli dosyayı görüntüle 66457
Altı üstü legal olarak 3 stok 64lük key var maksat sevdiğim paketimi alan insanlara veriyorum birde ben kullanıyorum adamın yazdığı şeye bak hıçkıra hıçkıra güldüm gözümden yaş geldi gülmekten siz düşünün düştüğü durumu gerçekten para için bu kadarı yapılmaz hani banada viber-free editleyip satıyorsun diyorlar doğrudur da kankam benim taşşa*a taş değmesin kim gelip dedi sana gaunthlowun sattığı paketten memnun kalmadım paketi çok kötü şöyle böyle gerek yok böyle şeylere... Müşterilerine zarar veriyor demiş samimi olduğum çocuklar sunucusuna girdik ekiple malum bendede hile var söyledim müşterilere denicem diye sonra birkaç birşey denedim saat 23.40 falan 5 kişi var 3 kişi biz 2 kişi onlar herkeze hapis verdim dedim acaba oluyormu oldu sonra bunlar yanlış anlamış çünkü ben jailleri silmeyi unuttum gaunthlow sunucumuzu patlattı falan diye seste mypat kulak misafiri olmuş olayı çözdük hemen duyuru atmış çok yazık gerçekten.
insanların sunucusuna zarar verdiğin doğrudur hatta sunucuma da zarar vermeyi denedin fakat hiçbişey hissedilmedi girdiğinde de ban yemişsin ayrı olarak mypat sevdiğim bir kişidir 2019 ve öncesinden beridir fivemde tanıdığım iyi kötü olay yaşadığım ve hiçbir zaman kendi konuşmasını ve tarzını lekelemeyecek bir kişilik ile olaylara yaklaştı şuanda da halen muhabbetim var ve zamanında bende key aldım ve dediğin sorunlardan hiçbiri başıma gelmedi.

66544

Sen free paketi editleyip satan adamsın senden herşey beklenir

insanların sunucusuna zarar verdiğin doğrudur hatta sunucuma da zarar vermeyi denedin fakat hiçbişey hissedilmedi girdiğinde de ban yemişsin ayrı olarak mypat sevdiğim bir kişidir 2019 ve öncesinden beridir fivemde tanıdığım iyi kötü olay yaşadığım ve hiçbir zaman kendi konuşmasını ve tarzını lekelemeyecek bir kişilik ile olaylara yaklaştı şuanda da halen muhabbetim var ve zamanında bende key aldım ve dediğin sorunlardan hiçbiri başıma gelmedi.

Ekli dosyayı görüntüle 66544

dikkat et sunucuna start verdirmez

jlt1hz4.png

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!