Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

MYPAT REZİLLİĞİ

Bu çocukla aramızın bozulma sebebi sensin keyi senden alsın diye ikide bir bana sallıyordun sırf bimex den büyük ihtimal satış ortaklığı projesine katılmıştın her satış balona komisyon alıyorsun diye beni kötülüyordun
8CD7A8FF-392C-490D-96B9-58BA6382C703.jpeg
Memeloperın koyduğu şifre :D
4D4CCA60-2454-4D32-85E6-E18B69A6C473.jpeg

Arkadaşlar şuana kadar 60 dan fazla benden key alan arkadaşımız oldu elimde bir sürü key olduğundan dolayı zaman zaman aksaklıklar yaşadık ama bunlar çok nadir FİVEM de en ucuz key saran benim bununla ilgili iftiralar da var çekemeyenlerin oluşturduğu iftiralar bu gaunt utun ağlama sebebi ne kadar büyük fivem Developer forum vs discord sunucusu varsa hepsinden banlatmam normalde kimsenin ekmeğine taş koymam ama fivemde olmaması gereken bi arkadaş ayrıca fivemtürk yetkililerine ulaşıp kendileri ile konu hakkında konuşmalar yapacağım

saygılarımla | Murat AYDINALP
knk sen şey değilmisin ortalığa b0k atıp fyac open source rename edit yapan arkadaş .d ?

Bu arkadaşı da çıkaramadım ki şöyle bi durum da var patlayan keyleri max 6 saat içerisinde yeniliyorum
İşte yok öyle patladı şu bu insan gibi vericeksin 1 kere patlamicak aslanım

Bu çocukla aramızın bozulma sebebi sensin keyi senden alsın diye ikide bir bana sallıyordun sırf bimex den büyük ihtimal satış ortaklığı projesine katılmıştın her satış balona komisyon alıyorsun diye beni kötülüyordun
Ekli dosyayı görüntüle 66601
Memeloperın koyduğu şifre :D
Ekli dosyayı görüntüle 66602
5 liraya host açmışsın Xeon satıyorsun vdsin Pingu iğrenç en son önereceğim hostsun + Mete reisi ben sevdiğimden öneriyorum bana herhangi bir komisyon falan vermiyor Max 10-20 lira indirim yapıyor buda normal birşey şimdi sessiz ol ve insanların gerçekleri öğrenmesini bekle ciğerim

La sus ne zaman gördün öyle birşey yaptığımı toxic herif
Daha saltychat kurmak için desteğe çıkan adamdın ne ara meyveloper oldun?

İşte yok öyle patladı şu bu insan gibi vericeksin 1 kere patlamicak aslanım
Dostum keyin patlaması her zaman cok servera tanımlandığından dolayı değil şikayet üzere de patlayabiliyor yada herhangi birşeyde patlayabiliyor ki arkadaş yeniden temin edildiğini söylüyor bu cevabı doğru ise sadece 5 -6 saatlik bir kayıp yaşınır
Önemli Not: Türkiyeden key almak normalde yasak farkedildiğindede kapatılabiliyor.

Dostum keyin patlaması her zaman cok servera tanımlandığından dolayı değil şikayet üzere de patlayabiliyor yada herhangi birşeyde patlayabiliyor ki arkadaş yeniden temin edildiğini söylüyor bu cevabı doğru ise sadece 5 -6 saatlik bir kayıp yaşınır
Önemli Not: Türkiyeden key almak normalde yasak farkedildiğindede kapatılabiliyor.
Dostum biliyorumda yaptığı yasal değil satışına demiyorum 50-60 müşterim var diyor cc ile yapıyor kaç tane kartı olabilir normal bir vatandaşın asjdklajsd F3D3R4LL F3D3R4LL sence mantıklı değilmi ?

Daha saltychat kurmak için desteğe çıkan adamdın ne ara meyveloper oldun?
ASDFBNOJASDLJBŞFALSJŞBFDLJKŞBA Biz senle sesli bile konuşmadık neyin kafasındasın sen

Sen bir tık ağlıyorsun ama hadi neyse
Kelime daracığın sayesinde 3-5 farklı cümle kurarken zorlanıyorsun gelmiş birde laf soktuğunu zannediyorsun.
Acınacak durumdasın.

Dostum biliyorumda yaptığı yasal değil satışına demiyorum 50-60 müşterim var diyor cc ile yapıyor kaç tane kartı olabilir normal bir vatandaşın asjdklajsd F3D3R4LL F3D3R4LL sence mantıklı değilmi ?
Dostum öyle birşey yapıyorsa direk siber suçlara şikayet edin cezasını çeksin senin cc ile çektiğine dair elinde kanıt vs var mı bizden sadece lafına güvenmemizi bekleyemezsin değil mi kanıtların varsa sunabilir misin?

Not : sonradan gördüğüm için değiştirdim bankalar üzerinde sınırını bilmesemde çok fazla sanal kart oluşturabiliniyor diye biliyorum.

Dostum öyle birşey yapıyorsa direk siber suçlara şikayet edin cezasını çeksin senin cc ile çektiğine dair elinde kanıt vs var mı bizden sadece lafına güvenmemizi bekleyemezsin değil mi kanıtların varsa sunabilir misin?

Not : sonradan gördüğüm için değiştirdim bankalar üzerinde sınırını bilmesemde çok fazla sanal kart oluşturabiliniyor diye biliyorum.
Kanka yan hesabı mısın skwjsjsj saçmalığa bak tavırlara bak

sayın, yetkililer bu arkadaş multi hesap mı kontrol edilebilir mi sağolun.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!