Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

MYPAT DOLANDIRICILIĞI

gaunthlow

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
mypat öyle bir şey yapacak biri değil devamlı alışveriş yapıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım.

Murat'ı üzün süredir tanımaktayım kendisinin böyle birşey yapacağını düşünmüyorum fakat aklıma takılan 2 3 konu var madem Murat vadettiği işlemi gerçekleştiremedi neden bir başka arkadaşı işin içerisine dahil edip parayı ondan kesmekte Murat'tan hiç iade istemiş gibi gözükmüyor Murat ise hiç hizmeti vermeyeceğim tamamlamayacağım vs dememiş gibi arkadaşlar kendi aralarında ya hizmeti vadettiği gibi tamamlayarak yada Murat'tan iade isteyerek çözebilirlerdii neden arkadaş Burak'tan keserim vs gibi tavırlarla başka bir arkadaşı yakıyor?

Öncelikle merhabalar ss de atılan kişinin 2 gün önceye kadar developerıydım konuya açıklık getirmek istiyorum bildiğiniz üzere fivem boostlar 1 bilgisiyarda sadece 10 tane basılıyor bunu seste müşterimiz olan israfil beye iletik israfil bey sese 5 adet kendi yönetim ekibini getirdi yönetim ekibine boost basacağımız hesaplara girdik ve gereki teslimtı yaptık boostları bastıktan 3-4 gün sonra israfil bey yönetim ekibiyle kavga etti ve yönetim ekibi boostları başka sunuculara bastılar bunu öğrendikten sonra hesap şifrelerini değiştirip tekrar basacaktık. Fakat israfil bey sabredemedi ve bana boostlar geçiktiği için şöyle bir mesaj attı. Tamam dedik eyvallah adam haklı ardından 1 saat içinde ödemesi yaptığı boostları bastık ektede bastığımıza dair fotoğrafı görebilirsiniz. Arından Boostları bastıktan sonra haftalık bana ödemesi gereken 700 tlyi ödemeyeceğini dile getirdi. Dolandırma gibi bir mevzu bulunmamaktadır. 69171 69170 69169

Ayrıca konuyu açan kişide dolandırıcı adı altında açması beni çok güldürdü :) Gauntlow korkma dolandırıcılık işini elinden almayız

Murat'ı üzün süredir tanımaktayım kendisinin böyle birşey yapacağını düşünmüyorum fakat aklıma takılan 2 3 konu var madem Murat vadettiği işlemi gerçekleştiremedi neden bir başka arkadaşı işin içerisine dahil edip parayı ondan kesmekte Murat'tan hiç iade istemiş gibi gözükmüyor Murat ise hiç hizmeti vermeyeceğim tamamlamayacağım vs dememiş gibi arkadaşlar kendi aralarında ya hizmeti vadettiği gibi tamamlayarak yada Murat'tan iade isteyerek çözebilirlerdii neden arkadaş Burak'tan keserim vs gibi tavırlarla başka bir arkadaşı yakıyor?
Kardeşim neyin iadesini istiyecek karnındanmı konuşuyorsun zaten iade istemiş en sonunda

Ayrıca konuyu açan kişide dolandırıcı adı altında açması beni çok güldürdü :) Gauntlow korkma dolandırıcılık işini elinden almayız
Ben dolandırma ile adım lekelenmesin diye paketimi çalıp satan adama karışmamış insanım kalkıpta paketimin lisansını kaldırdı paramı aldı vermedi diyip perdenin arkasını gizler diye korkup karışmamış adamım sizin gibi temiz insanları yutmuyorum.

Kardeşim neyin iadesini istiyecek karnındanmı konuşuyorsun zaten iade istemiş en sonunda
Bir ben senin kardeşin değilim böyle hitap vs şeylerden hoşlanmam o yüzden konuşmana bu yönden dikkat edersen sevinirim ayrıca her 2 tarafa da hiç bir haklı veya haksız demedim konuyu yanlış anlama ayrıca attığın sslerin neresinde "iade istiyorum" ibaresi geçiyor onu gösterebilir misin? Bence karnından konuşan sensin.

İade istme bir söz konusu değildir. Ben sana şöyle özet geçim ben israfil beyin developerydım bundan 2 gün önceye kadar israfil abiyle konuşurken dediki burak böyle böyle boost nasıl basarız abi dedim benim ortağım basıyor istersen bir soralım gittik mypatla konuştuk ardından bastık üstede geri kalanını anlatım sonrasında israfil beyin bana attığı mesaj bu boost bastın bastın basmadın senin dev ücretini vermiyorum dedi tamam dedik boostu bastık sonrada 2 hafta dursun ondan sonra verecem dedi :)) Bir kere anlamıyorsun diye bir kere daha anlatim dedim

Ekli dosyalar

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    18.3 KB · Görüntüleme: 27
mypat öyle bir şey yapacak biri değil devamlı alışveriş yapıyorum hiç bir sıkıntı yaşamadım.
Kardeşim sana iyidir işte böyle temiz insanlara böyleler sanıyorlar ki sallar geçer yok öyle dünya herkes hakkınıda haddinide bilicek.

Bir şey daha açıklık getirim gauntlow arkadaşımız şuan korduğu kişinin 3 gün önceye kadar sunucusuna saldırıyordu :)) 69177

Ekli dosyalar

• 2.PNG
    2.PNG
    51.5 KB · Görüntüleme: 36

Ekli dosyalar

• Ekran görüntüsü 2022-01-20 140711.png
    Ekran görüntüsü 2022-01-20 140711.png
    6.7 KB · Görüntüleme: 35

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!