Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

MYPAT DOLANDIRICILIĞI

La daha dün fya* kullan w*ite rp kim patlattı SDJLKFSJDLKFJSDLFK
white'yi filan bilmem ben .d kendi sunucum ortadaydı o kadar sallamana rağmen hiç birşey yapamadın selam vermeye girdim diyodun ya bide DKLSŞDLKSJADSADŞLALDASDLŞASDAS

mypatdan aylardır hizmet alıyorum adam işini yapıyor gaunth senın yaptığın ise milletin sunucusuna girip trollemek ve hile açmaya calısmak pek bi yere gelemeyeceğini belirtmek isterim böyle davranışlarla 69186 aynısını bir ara banada yapıyodu askdfaskodfakos

La daha dün fya* kullan w*ite rp kim patlattı SDJLKFSJDLKFJSDLFK
Sen ne sanıyon kanka kendini babanın parasıyla aldığın hileyle sunucu patlatınca sanal mafya felan mı oluyon a*k dolandırıcısı

Sen ne sanıyon kanka kendini babanın parasıyla aldığın hileyle sunucu patlatınca sanal mafya felan mı oluyon a*k dolandırıcısı
Kardeşim seninle kanka olamayız o obez mypat arkadaşınıda gördük beni çocuk sanıyorsun herhalde belli oldu bu sendeki rahatlık

Kendisinden 1 Yıldır Çeşitli Hizmetler Almaktayım Hiçbir sorun yasamadım yasadıgım dada magduriyet söz konusu olmadan misli misli yardımcı oldu
Bence bi yanlış anlaşılma olabilir

Kendisinden 1 Yıldır Çeşitli Hizmetler Almaktayım Hiçbir sorun yasamadım yasadıgım dada magduriyet söz konusu olmadan misli misli yardımcı oldu
Bence bi yanlış anlaşılma olabilir
SJDLKFJLSKDJFSLKDFJ tm

SJDLKFJLSKDJFSLKDFJ tm
Anlayamadığım şu insanlarla dalga geçiyorsun hakaret ediyorsun hayla kendini yüksekte mi görüyorsun sen en dipte kendini bilmez bi arkadaşımızsın burda herkez kendi deneyimlerini aktarıyor hayla "gülüp tm" gibi cevaplar veriyorsun sen aile terbiyesi almamışsın ve saygısızca yetiştirilmişsin bence hem yaşıtlarına hem büyüklerine saygılı olmayı bi öğren

Anlayamadığım şu insanlarla dalga geçiyorsun hakaret ediyorsun hayla kendini yüksekte mi görüyorsun sen en dipte kendini bilmez bi arkadaşımızsın burda herkez kendi deneyimlerini aktarıyor hayla "gülüp tm" gibi cevaplar veriyorsun sen aile terbiyesi almamışsın ve saygısızca yetiştirilmişsin bence hem yaşıtlarına hem büyüklerine saygılı olmayı bi öğren
Dostum gerçek hesabından gel yan hesaplardan yazma

konu ile tek açıklama yapıcam benden boost alan bir sürü insan var kimsede sıkıntı yaşamadık arkadaş boostu basması için 3 yetkilisini gönderdi adamlara hesaba giriş yaptırdım toplam 30 boostu onların pc sinden bastık sonra ayrılmışlar adamlarda başka sw ye basmış o beni bağlamaz geri kalan boostuda ben bastım ama arkadaş onları tekrar basmamı istedi basmadım sonra serverında developerlık yapan ortağıma paranı boostlar basılana kadar atmıyacağım demiş sonra dediki istersen boostu basma parayı developerı at developer da ortağım tm dedim mevzuyu bitirdim sonra geri kalan kendisi kaşındı

konu ile tek açıklama yapıcam benden boost alan bir sürü insan var kimsede sıkıntı yaşamadık arkadaş boostu basması için 3 yetkilisini gönderdi adamlara hesaba giriş yaptırdım toplam 30 boostu onların pc sinden bastık sonra ayrılmışlar adamlarda başka sw ye basmış o beni bağlamaz geri kalan boostuda ben bastım ama arkadaş onları tekrar basmamı istedi basmadım sonra serverında developerlık yapan ortağıma paranı boostlar basılana kadar atmıyacağım demiş sonra dediki istersen boostu basma parayı developerı at developer da ortağım tm dedim mevzuyu bitirdim sonra geri kalan kendisi kaşındı
hocam neden senın hakkında güzel birseyler duymuyoruz hep boyle dolandırıcılık la ilgili konun var iş yapıyorsan yapın ama musterini kacıyorsun ya düzgün yap yada yapma.

hocam neden senın hakkında güzel birseyler duymuyoruz hep boyle dolandırıcılık la ilgili konun var iş yapıyorsan yapın ama musterini kacıyorsun ya düzgün yap yada yapma.
dostum konuları açanlara bakarsan stabil gavun low arkadaşımız çekemiyor yavrucağız

??

maymun musunuz olm kimin kimden şikayetçi olduğu belli değil ?

gavun sıpası bizim sunucuya o*ç dedikten sonra giremeyince olur gibi

Kanka fark ettiysen mypattan bunu aldım şunu aldım diyip yorumu var birkaç tane aramızda kalsın kimseye söyleme **Arkadaşları** asdjkjklasjdlka

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!