Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

TROJEN DOLANDIRICILIĞI

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
noname sin olum ne anlatıyon git unturnet oyna sen döl israfı zorbalık yaptığını felan mi sanıyon bide ucube eğlendiriyorsun beni sadece
farkında mısın bilmiyorum ama şuan insanların seni tanıma nedeni yaptığın dolandırıcılıktan :D yani iyi bir şey değil, o yüzden sağda solda noname'sin demen çok komik

farkında mısın bilmiyorum ama şuan insanların seni tanıma nedeni yaptığın dolandırıcılıktan :D yani iyi bir şey değil, o yüzden sağda solda noname'sin demen çok komik
kimi dolandırmışım kanıtları birlikte atmazsan se boş döl olduğunu anlarız bekliyorum

kimi dolandırmışım kanıtları birlikte atmazsan se boş döl olduğunu anlarız bekliyorum
Bu konudaki herşey anlatıyor zaten :D insanlara bilgin hakkında yalan söyleyip bir şeyler satman'da dolandırıcılık. Veya sattığın o fivem botu'muydu neydi onun zaten free versiyonu github'da var. Bir kaç komut ekleyip satıyorsun. Neyse tartışmicam seninle. Hayatında başarılar.

bana noname diyorda hayalinde ki tüm url'lere sahibim haberi yok girdiği her public sunucuda ismim geçiyor haberi yok

Bu konudaki herşey anlatıyor zaten :D insanlara bilgin hakkında yalan söyleyip bir şeyler satman'da dolandırıcılık. Veya sattığın o fivem botu'muydu neydi onun zaten free versiyonu github'da var. Bir kaç komut ekleyip satıyorsun. Neyse tartışmicam seninle. Hayatında başarılar.
komut eklemedi sadece türkçeleştirdi

Trojenden daha önce alışveriş yaptım ve dürüst bi adam kesinlikle dolandırma gibi bi olayda olmadı memnunum

neyse size çok bile vakit ayırdım sizin gibi a"" evlatlarına bu kadar yeter size hadi s"""""" şimdi burdan yok size prim artık

?? Trojen mi dolandırıcı? asla inanmam zamanında kendi sunucum için trojenin v5 paketini aldım asla sorun yaşamadım 1 adet sorun çıktı onuda söylediğim gibi hemen gelip düzeltti ve bir kaç kez kendisiyle script takasları yaptım asla bir yanlışını görmedim paketleri sağlam yaptığı işin hakkını fazlasıyla kazanan nadir developerlerden bir tanesi

Öncelikle iyi forumlar. NW Works' ün adminlerinden bir tanesiyim. NW Works olarak gün içerisinde çok fazla ticket ve işlerle uğraştığımızdan dolayı sunucuların özelden attıkları mesajlara maalesef yetişemiyoruz ve bakamıyoruz. NW Works olarak asla ama asla bir kişinin parasını çalmak veya emeğini göz ardı etmek gibi konularda kesinlikle topluluğumuz açısından kabul edilemez bir durum olarak nitelendiriyoruz . Kendi yaşadığınız mağduriyeti direkt olarak, değerli ortağımız Trojen'in adını kötüleyerek ve üzerine kurtulması zor bir leke atarak anlatımınızdan dolayı sizi kınıyorum ve sizi NW Works Discord sunucumuzda bulunan "kurallar" adlı metin kanalını okumaya davet ediyorum. Açıkça o kanalda özelden bir iletişimin olmayacağını belirtmiştik. Saygılarımızla...

?? Trojen mi dolandırıcı? asla inanmam zamanında kendi sunucum için trojenin v5 paketini aldım asla sorun yaşamadım 1 adet sorun çıktı onuda söylediğim gibi hemen gelip düzeltti ve bir kaç kez kendisiyle script takasları yaptım asla bir yanlışını görmedim paketleri sağlam yaptığı işin hakkını fazlasıyla kazanan nadir developerlerden bir tanesi
^^

Merhaba 24 saat içerisinde gerekli kanıtlarla konuyu lütfen güncelleyiniz aksi takdirde konu kapatılacaktır
Konudaki küfür ve hakaretleri lütfen raporla bildiriniz.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!