Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

• Konbuyu başlatan Rotto
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 27
  • Görüntüleme 4K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Rotto

Üye
FT Kullanıcı
Öncelikle şerefli insanlara en içten sevgilerimi sunuyorum.

Yaklaşık 5 gün önce script almak için anlaştığım bir dolandırıcıdan sizlere bahsedeceğim.

Kendisini "EightbornV" coder'ı olarak tanıtan ve "Tuğkan - Elraen" tarafından hiçbir halt yemediği iddia edilen Sydres#9887'e güvenip iş yaptım ve makinemin şifresini verdim.

Bana kendisine güvenebileceğimi söyledi ve çok büyük referanslarının olduğunu ve "Napayım senin paketini kat kat iyi paketler var bende" diyerek kendine güvendirdi.

İlk şifreyi verdiğim gün bana bir tane gmail hesabı oluşturdu ve şifresini attı. Dedim yedeğe ihtiyacım yok güzel kardeşim, paketimi hiçbir şekilde internete yükleme. Daha sonra ne yaptığını kontrol etmek adına makineye girdiğimde şu ss i gördüm.

3845

Neden yaptığını sorduğumda şöyle bir cevap aldım;

3846

Neyse işi bitirdik bana paralı sattığı scriptler karşısında 600 tl para verdim, burada hiçbir sorun yok.

Bugün sabahın 6 sında birde ne farkedeyim?

3847

Bunu gördükten sonra gerçekten büyük bir şok geçirdim.
Yazıp ağır bir dille küfür ederek, 17 kere aradım daha sonra nihayet Discord'a geldi.

Savunma olarak "Senin işe yaramaz paketini napayım ben, bende kat kat daha iyi paketler var." dedi.

İkincil savunma olarak "Gel bilgisayarıma gir geçmişime bak paketine bak" dedi.

Şimdi mantıki olarak senin bilgisayarında benim paketim yoksa bu kadar delil karşısında paketi çalmadığını kesinlikle kanıtlamaz.

Benim en büyük delilim "Webhook" kanalıma log düşmesi ve bunun Sydres#9887 Discord hesaplı arkadaşın en yakın arkadaşının sunucusu olması.

Buna savunma olarak verdiği cevap ise; senin paketinden sadece discord bot log sistemini aldım. dedi.

Ki benim discord bot log sistemim sunucumdaki scriptlerden en işe yaramaz ve gereksiz olanı. Kaldı ki internette bedava olan bir sistem, giripte sunucumdan çekip ardından düzenlemeyi unutup pakete attıktan sonra start vermezsin. Hadi unutup verdin adını gamepotion diye değiştirmezsin. 3 Gün boyunca discord bot kanalına log düşürmezsin.

Burada apaçık bellidir ki "Grep Win" ve tarzı bir uygulamayla taratılıp bütün fenris yazan kelimeler "GamePotion" olarak değiştirilmiştir kesin ve net bir kanıttır.

Bu arkadaşın FivemTurk kanalındaki kullanıcı adı @Menemen dir.

Bu arkadaşla hiçbir şekilde iş yapmayın ve yaptırmayın. Ben güvenerek makinemin şifresini verdim 3.5 aylık gece gündüz emeğim olan sunucumun paketini çaldırdım.

Forum yetkililerinden "TARAFSIZ" bir şekilde gereğinin yapılmasını arz ediyorum, teşekkürler.

Edit:

Yeni kanıtlar, diğer log kanallarımda sunucuya bağlanan arkadaşların nicklerini ve gamepotion rp yazını görüyorum.

3848

3849

DF
Son düzenleme:
Okul cikisi olanlari tüm şeffağlı ile anlatacağım.

btw forum yetkilileri her zaman tarafsız yaklaştı burada gidip atıfta bulunmana hiç gerek yok.

DF
olum pistol falan cekmışın neyını acıklıcan, saplağa bi vurucam aklını alıcam sımdı

DF
Konuda Menemen Menemen kullanıcısının durumu izah etmesi beklenmektedir. Konu Rotto Rotto ve Menemen Menemen arasında geçmektedir. 3. şahısları alakadar etmediği üzere yorumlarını ve fikirlerini belirtemezler sadece seyirci kalabilirler. Atışmayı ve laf sokmayı bir kenara bırakıp, bir an önce gerekli açıklamayı yapmanız beklenmektedir. Menemen Menemen

DF
An itibariyle, 2 webhook botu devredışı bırakılmış olsa da aşırı bilgili developer arkadaşımız henüz ölüm logunu devre dışı bıraktırmadı. Bu kadar az bilip, insanlara çok bildiğini iddia eden bir insan. Üstelik en büyük dolandırma taktiği, senin bana ihtiyacın var ben bu işi biliyorum tonlarca referansım var diyerek kendine güvendirmesidir. Soğuk kanlılıkla yalan söyleyerek hiçbir şey yapmamış gibi pişkin bir ruh haline bürünebilmek en büyük karakteristik özelliği demek istesem de 15 yaşında bir çocuğun henüz karakteri oturmamış olması biyolojik olarak normaldir.

Makineye girerek şunu düzelticem bunu düzelticem diyerek vaat ettiği scriptlerin yarısını atmamasını geçtim, 750 TL gibi bir ücrete anlaşmıştık. Scriptlerin bir çoğu gelmeyince gidip başka yerden satın aldım ve kendisiyle de hiçbir karşılık beklemeden satın aldığım scriptleri paylaştım. 600 TL parasını ödedim hala benden hiçbir scriptte adam gibi oturup düzenleme yapmamasına rağmen benden 150 tl kalan ücreti istedi. Gereken açıklamayı yaptım sonra isteğinden vazgeçti.

Telefonda yaşadığım bir sıkıntı vardı, flundar'ı devreye sokarak onu hallettirdi. Kendisi 3-5 satır düzenlemeden öteye geçmedi yada yetersiz bilgisinden dolayı geçemedi. Gene ses etmedim, alsın paranın hayrını görsün dedim.

Kalan 150 tl yi istediğinde, öyle bir şey isteme hakkının olmadığını detaylı bir şekilde anlattım. Yabancı müşterilerim discord da ondaki developer permini görüp mesaj atmış. Ben 50$ gibi bir para teklifi verdikleri için ve yapılacak iş ağır olduğu için çok yapmak istemiyordum. Sırf çocuk iş yapsın paraya çok değer veriyor dedim ve yabancı müşterilerimin işini yapmasına tek kelime etmedim.

Ki paraya değer verdiğini sadece paranın önemli olduğunu kendi ağzıyla da dile getiren bir "çocuk."

Bu çocuğun piyasada çok şişirildiğine ve paket çalacak kadar aciz bir varlık olduğuna bugün şahit oldum.

Ondan önce paraya çok değer vermemesi gerektiğini defalarca söyledim. Yaşına göre zeki ve yetenekli olduğunu söyledim.

Her şey iyi güzel ama karakter eksikliğini acilen gidermesini diliyorum.

DF
Konuda Menemen Menemen kullanıcısının durumu izah etmesi beklenmektedir. Konu Rotto Rotto ve Menemen Menemen arasında geçmektedir. 3. şahısları alakadar etmediği üzere yorumlarını ve fikirlerini belirtemezler sadece seyirci kalabilirler. Atışmayı ve laf sokmayı bir kenara bırakıp, bir an önce gerekli açıklamayı yapmanız beklenmektedir. Menemen Menemen

Değerli yorumunuz için teşekkür ederim,
Dediğim gibi şu an okuldayım eve ulaştığımda ben gerekli savunmamı sunacağım.

DF
An itibariyle, 2 webhook botu devredışı bırakılmış olsa da aşırı bilgili developer arkadaşımız henüz ölüm logunu devre dışı bıraktırmadı. Bu kadar az bilip, insanlara çok bildiğini iddia eden bir insan. Üstelik en büyük dolandırma taktiği, senin bana ihtiyacın var ben bu işi biliyorum tonlarca referansım var diyerek kendine güvendirmesidir. Soğuk kanlılıkla yalan söyleyerek hiçbir şey yapmamış gibi pişkin bir ruh haline bürünebilmek en büyük karakteristik özelliği demek istesem de 15 yaşında bir çocuğun henüz karakteri oturmamış olması biyolojik olarak normaldir.

Makineye girerek şunu düzelticem bunu düzelticem diyerek vaat ettiği scriptlerin yarısını atmamasını geçtim, 750 TL gibi bir ücrete anlaşmıştık. Scriptlerin bir çoğu gelmeyince gidip başka yerden satın aldım ve kendisiyle de hiçbir karşılık beklemeden satın aldığım scriptleri paylaştım. 600 TL parasını ödedim hala benden hiçbir scriptte adam gibi oturup düzenleme yapmamasına rağmen benden 150 tl kalan ücreti istedi. Gereken açıklamayı yaptım sonra isteğinden vazgeçti.

Telefonda yaşadığım bir sıkıntı vardı, flundar'ı devreye sokarak onu hallettirdi. Kendisi 3-5 satır düzenlemeden öteye geçmedi yada yetersiz bilgisinden dolayı geçemedi. Gene ses etmedim, alsın paranın hayrını görsün dedim.

Kalan 150 tl yi istediğinde, öyle bir şey isteme hakkının olmadığını detaylı bir şekilde anlattım. Yabancı müşterilerim discord da ondaki developer permini görüp mesaj atmış. Ben 50$ gibi bir para teklifi verdikleri için ve yapılacak iş ağır olduğu için çok yapmak istemiyordum. Sırf çocuk iş yapsın paraya çok değer veriyor dedim ve yabancı müşterilerimin işini yapmasına tek kelime etmedim.

Ki paraya değer verdiğini sadece paranın önemli olduğunu kendi ağzıyla da dile getiren bir "çocuk."

Bu çocuğun piyasada çok şişirildiğine ve paket çalacak kadar aciz bir varlık olduğuna bugün şahit oldum.

Ondan önce paraya çok değer vermemesi gerektiğini defalarca söyledim. Yaşına göre zeki ve yetenekli olduğunu söyledim.

Her şey iyi güzel ama karakter eksikliğini acilen gidermesini diliyorum.

Öncelikle flundar benim arkadaşımdır kendisi yapmakta bir sorun görmediyse sen hiç göremezsin, istersem ona 200 istersem 1000tl lik oyun atarım bu flundar ile benim aramda olan bir konu.

2. 50$ lık ödemeyi sen değil Bat ve TD yapıyor bunu da belirteyim.
:)

DF
Öncelikle flundar benim arkadaşımdır kendisi yapmakta bir sorun görmediyse sen hiç göremezsin, istersem ona 200 istersem 1000tl lik oyun atarım bu flundar ile benim aramda olan bir konu.

2. 50$ lık ödemeyi sen değil Bat ve TD yapıyor bunu da belirteyim.
:)

Mesele flundar'ın yapması değil, oradaki mesele senin hiçbir şeyi yapmaman yada yapamaman.

DF
Mesele flundar'ın yapması değil, oradaki mesele senin hiçbir şeyi yapmaman yada yapamaman.

Evet yapamadım bilgim yetmedi ben de değerlu arkadaşım flundardan rica ettim kendisinin piyasada aktif olarak trend olan bir telefonu var.
Bilgisi var diye danıştım sorun ne burada?

DF
Evet yapamadım bilgim yetmedi ben de değerlu arkadaşım flundardan rica ettim kendisinin piyasada aktif olarak trend olan bir telefonu var.
Bilgisi var diye danıştım sorun ne burada?

Sen eğer ki developerım şunu yapıyorum bunu yapıyorum diyorsan hakkını vereceksin. 10'dan fazla düzeltilecek maddeden hiçbirini yapmadın geçiştirdin. Bana para karşılığında verdiğin tek şey script oldu. Neyse bu sonraki konu sen önce çaldığın paketin hesabını ver. Bunlara sonra geliriz.

DF
Bu şekilde atışmaya devam edecek misiniz ? Şuanda Menemen Menemen'nin açıklamasını bekleyip gerekli çözüm yoluna başvuracağız.

DF
Şahsımdan bahsedildiği için konuya giriş yapmak istiyorum. TURK TURK sorun varmıdır ?

DF
@flundar Sorun vardır konuya giriş yapamazsın. Menemen Menemen 12 saat içerisinde gerekli açıklamayı yapmış olmanız gerekiyor aksi taktirde gerekli işlemler uygulanacaktır.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!