Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Arjen pack / leak şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar diliyorum iki modcunun da customer ı olarak yazıyorum buraya hepimiz biliyoruz tr de sağdan soldan paket çekip taylandılardan kıyafet dump alıp kullandıklarınızı şimdi asıl mesleeye gelelim sado senin bu forma bakman ne kadar etik çünkü farkediyorum ki taraf tutar gibi cevaplar vermişsin bunun busmods ile olan mazinden kaynaklandığını söylemem zoruna gider mi ? ikinci olarak söylemek istediğim şey şu busmods un pack i kurulu şuan vds imde farkettim ki başka bir kıyafet paketinin içerikleri busmods paketinin içinde var neyi alıp veremediğinizi bilmiyorum umurumda da değil ama bu kadar basit ve ezikçe şeyler yüzünden sizin olmayan sağdan soldan çektiğiniz custom parçalar için biribirinizi çocuk gibi şikayet etmeniz çok komik kaç yaşındasınız 12 falan mı ? iki paketi de karşılaştırdım (Wanexiamods-Busmods) Paketleri karşılaştırdığımda net olarak söylebilrim ki benzer parçalar olsa da (simsten çekildiği için bazı parçalar) ki wanexia satış öncesi bu durumu bana belirtmişti bunda bir sakınca yok. iki paketi de karşılaştırdım ve ben wanexiamods kullanmayı tercih ettim çünkü busmods un paketinde bunu paketi kötülemek için söylemiyorum texture patlakları ve fps sorunu ile karşılaştım (4070 kullanıyorum) ve ben texture konusunda ve fps konusunda bir sıkıntısı olmayan paketi kullanmayı tercih ettim ayrıca tr de olmayan kıyafet seçenekleri de gördüm iki pakettte keyimde duruyor dilenirse ss atabilirim tabi busmods bu forumdan sonra paketi keyimden çekmezse :D
konu zaten bu bile değil sen ne zahmetine girip mesaj attın ki aga
simsten sl'den kıyafet çekmek mevzu mu sanıyorsunuz, içerisindeki hiç bir yerde olmayan içeriklerimmi satıyor. Bundan sikayet ediyorum cürmünüzün yetmediği şeylere bi bulasmayın da xd

sorunsuz yardım alıp paketi kullanıp beleşe ucuz bir dump leak bulup satın alınca neden insanları savunmaya geçiyorsunuz

daha 2 gün önce arvene hırsız diyordu bu kız xd

1709398296038.png

bro kimseyi savunduğum yok gördüğümü söylüyorum ben neden bu kadar rahatsız oldun ki istediğim paketi satın alırım para bana ait değilmi ayrıca sen zaten bir satış yapıyorsan bunun satış sonrası desteğini verdiğinde lütuf yapmış gibi tavırlar sergilememen gerekiyor letra gibi büyük sunuculara feedback attırıp yok bize paket kurulumuna kadar yardımcı oluyor demeyi biliyorsun konu yeni açılacak sunucular ve new customer lar olunca mı sorun oluyor satış sonrası destek vermek ayrıca paketteki sorunlara, çözüm yok değiştiremiyoruz bunu yapamıyoruz şunu yapamıyoruz diyince destek vermiş olmuyorsun kendi paketini editleyemiyorsan neden satışını yapıyorsun onu da anlamadım dolu dediğin paketin içini dolduran sen değilmiydin bu sorunlardan haberin yokmuş gibi davranıyorsun ben kimseyi kötülemeye çalışmıyor herşey zaten göründüğü gibi şeffaf.

Ekli dosyalar

• resim_2024-03-02_200123696.png
    resim_2024-03-02_200123696.png
    106.1 KB · Görüntüleme: 42
ayrıca benim her aldığım paket için dekontum var boş gevezelik yapmaya benzemez o işler

bro kimseyi savunduğum yok gördüğümü söylüyorum ben neden bu kadar rahatsız oldun ki istediğim paketi satın alırım para bana ait değilmi ayrıca sen zaten bir satış yapıyorsan bunun satış sonrası desteğini verdiğinde lütuf yapmış gibi tavırlar sergilememen gerekiyor letra gibi büyük sunuculara feedback attırıp yok bize paket kurulumuna kadar yardımcı oluyor demeyi biliyorsun konu yeni açılacak sunucular ve new customer lar olunca mı sorun oluyor satış sonrası destek vermek ayrıca paketteki sorunlara, çözüm yok değiştiremiyoruz bunu yapamıyoruz şunu yapamıyoruz diyince destek vermiş olmuyorsun kendi paketini editleyemiyorsan neden satışını yapıyorsun onu da anlamadım dolu dediğin paketin içini dolduran sen değilmiydin bu sorunlardan haberin yokmuş gibi davranıyorsun ben kimseyi kötülemeye çalışmıyor herşey zaten göründüğü gibi şeffaf.
konumu kirletme git baska konu aç

Konuya 3. kişiler dahil olması durumunda uzaklaştırma alacaklardır.

bruh busmods discordundan banlamış komiksin knk customer banlamak ne varoş mahalle esnafı mısın sen ?

busranur busranur şikayetçi olduğun ve aynı zamanda senin ürünlerini sattığını söylediğin modların kanıt dosyalarını senin iletmen daha hızlı işlem almamıza yardımcı olacaktır.

busranur busranur şikayetçi olduğun ve aynı zamanda senin ürünlerini sattığını söylediğin modların kanıt dosyalarını senin iletmen daha hızlı işlem almamıza yardımcı olacaktır.
Bu kıyafetin cizimini yaparken fotoğrafını almadım. Elimde bitmiş hali ve satışa koydum hali mevcut. Kşinin zaten sims linki yada her hangi bir kanıtı yoktur.

Bu kıyafetin cizimini yaparken fotoğrafını almadım. Elimde bitmiş hali ve satışa koydum hali mevcut. Kşinin zaten sims linki yada her hangi bir kanıtı yoktur.
Anlamadığım şey o kişinin de çizim yaparken kayıt alacak hali yok ? senin almadığın birşeyi karşı taraftan beklemen kadar saçma birşey yok. Bireysel olarak mesajları okuduğum zaman pastanın bölünmesine verdiğin tepkinin bu kadar yüksek olması anlamsız. Senin kitlen ona kayıp ondan satın alım yapıyorsa emin ol kendinde bir sorun araman gerekir.

Bitmiş hali zaten şikayetçi olduğun kişidede var?

Bitmiş hali zaten şikayetçi olduğun kişidede var?
Kişi diğer yerleden convert yaptıgını, bu kıyafetin de convert oldugunu iddia ediyor. Siz anlıyor musunuz? :D sorun mu var sizde yoksa, madem convert atıyor diğerlerini kanıtlıyor bunuda convert attıgı yerden bulacak kanıtlayacak susun bi :D

Sen ne iddia ediyosun? Kıyafetin sana ait olduğunu :D . Kanıtın var mı? Eğer varsa problem yoktur ama anladığım kadar yok.

Sen ne iddia ediyosun? Kıyafetin sana ait olduğunu :D . Kanıtın var mı? Eğer varsa problem yoktur ama anladığım kadar yok.
Kanıtım kıyafeti yaptıgım ve paylaştıgım paketime koydum tarih. Diğer yaptıgı icerikleri simsden lnk atarak kanıtlayabiliyorsa bunu da kanıtlar hırsızları savunmayın artık

Kişi foruma giriş yapana kadar konu askıya alınarak kilitlenmiştir.

hii everyone ben geldimmm, ben son kez belirli şeyler söylemek istiyorum ve dahası da istenirse dcden bi arama başlatılır ordan devam edilir ( sadece ben ve fivemturk yetkilileriyle olursa daha sağlıklı olur ) şimdi sado sen slife ne kadar hakimsin bilemem ama ben sana hemen altta da bi video eşliğinde gösteriyim ( bu arada ben simsten aldım demedim niye herkes simsten örnek vermiş bilmiyorum ayrıca simste textureler parça parça gelmez, ben nerden ve ne zaman aldığımı hatırlamıyorum günde yüzlerce convert yapıyorum dedim ) ve ek olarak şunu açıklıyım ( sanırım büşranın burda bilgisi yeterli kalmamış ben devam ettiriyim ) sado convert dediğimiz şey çektiğimiz ( simsten slifetan IMVUdan vb yerlerden ) obj ve textureleri editleyerek fiveme uygun hale getirmektir ( fivem bodysine oturtarak, wegitpaint ayarlayarak ) herşeyi geçtım bu konu açıldığı zaman arkadaşlarımdan birinden rica ettim ve letradaki halinin ssini istedim, aşağıdaki resimde de görüceğiniz gibi ikisi arasında dağlar kadar fark var. sado sana bir sorum olucak büşra daha çizdiğini kanıtlamadan daha neyin kanıtı isteniyor benden onu da anlayamadım ben zaten yeterince kanıt attığımı düşünüyorum ve büşranın tek kanıtı ise benden önce satışa sunmuş olması ne alaka mesela? herkesin anlayabilmesi için daha basitleştirerek anlatıyım olayı, zaten videoda da göründüğü gibi slifetan ( IMVU VE DİĞER CONVERT TÜRLERİDE DAHİL ) almak için simsteki gibi bi linke ihtiyacın yok gidiyorsun herhangi birinin yanına sağ click atıyorsun ve istediğini alabiliyorsun ( map, prop ve kıyafet vb. ) ve büşra birinden kanıt istemeden önce git ve o çiziminin dosyasını atarak kendini kanıtla ondan sonra konuşmaya devam et.

video link:

Ekran görüntüsü 2024-03-04 012432.png

Model convert değildir. Hiç bir websitesinde convert lnkii yoktur. Çizimi ve tasarımı bana aittir. Modelin texturesini değiiiştiirmen yada baska yerlerden convert yapabildiğinii göstermen bir kanıt değildirç Yetkililer gerekeni yapacaktır xd

Şuan ne şikayetçi taraftan kendisine ait olduğuna dair bir kanıt alabildim ne de şikayet edilen taraftan.

Konuya askıya alıyorum ne yapacağımıza ekiple toplantı sonrasında karar vereceğiz.

Ekip olarak konuyu detaylıca bir kaç kere incelememizin sonucunda iki tarafında sorulan sorulara verilen cevaplar doğrultusunda bir sonuca ulaşılamamıştır.

İki tarafında iletmiş olduğu ekran görüntüleri herhangi bir somut kanıt olarak kabul edilemez.

Konu kanıtsızlıktan dolayı düşmüştür.

Şikayet konusu açan kişilere duyurumuzdur, Somut olarak kanıtlayamayacağınız bir ürününüz varsa hakkında şikayet konusu açmayın.

Eğer bu şikayet konusunda şikayetçi tarafın herhangi anlık olarak yaptığına dair bir video kaydı veya bir somut kanıtı bulunsaydı şikayet edilen taraf forum üzerinden yasaklama alacaktı, lakin şikayetçi tarafın elinde somut kanıt olmadığından işlem sağlanamayarak düşmüştür.

Bu arada iki tarafa da bilgileri olsun diye iletiyorum, mod yapımcıları olarak lütfen yaptığınız modların kayıtlarını kısa süreliğine de olsa alınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!