Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Arvenin açtığı satış konusundan şikayetçiyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Screenshot_4.png
buda onun attığı 'benim içeriğim değil' mesajının devamıdır. Bunlar paketimi ve içeriklerimi sürekli sattıkları için artık kendi içeriğimi dumplayip free atmak zorunda kalıyoruz. :))

V2 packımda büşraya ait hiç bir dosya yoktur discord üzerinden benimle iletişime geçerseniz tüm kıyafetlere bakar ve dosyalarada bakarız bu dolandırıcı ve dumper kişiyle daha fazla muhattap olmayacağım çünkü benim bir hayatım var, kendi içeriğinse neden dump atıyorsunki? haftalardır kıyafet paketimi sağdan soldan ağlıyarak istiyormuşşun sana ait olsa zaten sende vardır dosyalar? nasıl bir çelişkidesin? kıyafetlerin fps düşürüyor sunucumuz 400 çekiyor ve senin kıyafetine dair birşey yok

Screenshot_3.png
Diyip gruba aldırıp grupta aile numaralarımı paylaşıp aramak ve ihbar atmakla tehtid ettirmek. mmmm bence artık susmalısın.

1700664491978.png
olayla benim bir alakam yok kendileri kıyafet paketine para verip satın aldılar ve gruba seni ben bile almadım çocuğu eklemişşin o gruba aldı bana ise neden kıyafet paketinin bu halde olduğunu sordular bende dump atıldı dedim aile sorgunla benim ne alakam var?

1700664732739.png

bu sste zaten müşterilerin durumu merak ettiği çok belli ve gruba benide yeni çektiler konuyu sakın benimle bağlaştırma

ne rezil bir kızsın la sen :D

Ekli dosyalar

• IMG_1450.png
    IMG_1450.png
    121.8 KB · Görüntüleme: 64
burdaki herşey 35den mesela birde bu olayıda bana yıkıyorsun sen çok garip birisisin yetkili arkadaşlarla beraber dosyalara bakarsak acaba şu soruya nasıl yanıt bulabiliriz diye düşünüyorum , soruda şu ;
35rpnin sözde dumpladığı seninle alakası olmayan ürünleri sen nasıl packında sana aitmiş gibi satıyorsun??????????????? kafamda bir çok soru işareti

şimdi yetkili arkadaşlar bu kız sağdaki soldaki sunuculara dump atıp kıyafetleri sahipleniyor ve alttada diyorki arven dump atmis şimdi peki 35 deki paket benden haftalar önce büşraya nasıl geçebiliyor?ve bunun satışını yapıyor bunun gibi yeni paketinde bir çok dump ürün varken bu kişi nasıl hak talep edebilir ki ayrıca forumda multi acc ban sebebi değil mi @

stuxnet stuxnet bu hesapta ona ait​

askim 35rp dumplanmis napiyim ben değil arven paylasti bunu bana laf ediyosun :((((

Ekli dosyayı görüntüle 90035

Ekli dosyalar

• buscalintikiyafet1.PNG
    buscalintikiyafet1.PNG
    1 MB · Görüntüleme: 28
  • buscalintikiyafet2.PNG
    buscalintikiyafet2.PNG
    555.4 KB · Görüntüleme: 28
Merhabalar, herkese her şeyi baştan alıyoruz ve sadece sorulan sorulara cevap veriyorsunuz, eğer benim sorduğum soru 3+3'ün cevabı ise siz 6 yerine 7 derseniz forumdan ban yiyeceksiniz.

Söz vermeden iki tarafta yazmayacak ayrıyetten.

busranur busranur açtığınız şikayet konusuna istinaden şikayetinizi lütfen tekrar dile getirin, detaylı olarak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!