Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Arvenin açtığı satış konusundan şikayetçiyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Merhabalar, herkese her şeyi baştan alıyoruz ve sadece sorulan sorulara cevap veriyorsunuz, eğer benim sorduğum soru 3+3'ün cevabı ise siz 6 yerine 7 derseniz forumdan ban yiyeceksiniz.

Söz vermeden iki tarafta yazmayacak ayrıyetten.

busranur busranur açtığınız şikayet konusuna istinaden şikayetinizi lütfen tekrar dile getirin, detaylı olarak
Kendisi benim kıyafet paketimi kendi yapmış olduğum paketimi vine' roleplay sunucumdan zamanında dumpladı. Dumpladığını da söyledi sattığını da. Ardından bu paketin üzerine yine benim ve diğer baska creatorlerin itemlerini ekleyerek paketi büyüttü.Base tamamen bana ait olan bu paketi aylardır tr sunucularına satıyor. Sunuculara girip kanıt da gösteririim. Utanmadan bir de kalktı arkadaşlar onun sattığı paketi (benim) artık satamasın diye free yaydı. Buna istinaden aylardır burada konusu olmayan daha önce açmaya çalışmış olup yine şikayetimle kaldırılmış olan konusunu tekrar açtı. Bu sahis aylardır kıyafetlerimi satmaktadır.

Kendisi benim kıyafet paketimi kendi yapmış olduğum paketimi vine' roleplay sunucumdan zamanında dumpladı. Dumpladığını da söyledi sattığını da. Ardından bu paketin üzerine yine benim ve diğer baska creatorlerin itemlerini ekleyerek paketi büyüttü.Base tamamen bana ait olan bu paketi aylardır tr sunucularına satıyor. Sunuculara girip kanıt da gösteririim. Utanmadan bir de kalktı arkadaşlar onun sattığı paketi (benim) artık satamasın diye free yaydı. Buna istinaden aylardır burada konusu olmayan daha önce açmaya çalışmış olup yine şikayetimle kaldırılmış olan konusunu tekrar açtı. Bu sahis aylardır kıyafetlerimi satmaktadır.
Lütfen size ait olduğunun kanıtlarını iletin detaylı şekilde.

Ssler de kıyafet paketimi sunucumdan dumpladıgının ve sattığının kanıtı vardır. Sattığı pakette elimde var size gönderebilirim benim itemlerimle karşılaştırabilirsiniz.

Screenshot_2.png Screenshot_3.png Screenshot_6.png q.png dump.png

merhabalar öncelikle eski olaylarla bu paketin hiç bir alakası yoktur, ince bel olayında ise ince beli yapan yabancı tasarımcılardır büşra ise her zaman olduğu gibi gidip arap sunuculara dump atıp aldığı ürünü sahiplenmektedir ve ayrıca arkadaşımız sağdan soldan çaldıüı kıyafetleri sahipleniyor dump olayına gelirsekte bu paket zaten paylaşıldı büşranın eski paketi, onunda ben satışını yapmadım başka insanlar yaptığında gidip bu kızı uyardımda hatta buna rağmen büşra bana gelip allah kitap sövmeye devam etti, tehtidler santajlar insanları zorbalamalar felan fistan her neyse şimdi size bi kaç birşey ileticem ;

buscalintikiyafet1.PNG
buscalintikiyafet2.PNG
bu içerikler 35rpnin arap sunucudan dump attığı içerik fakat büşra bununda satışını yapıyor sanki kendisine aitmiş gibi , çoğu kıyafet zaten yabancı roleplay sunucularından olduğu için büşrada bunları dump atarak aldığı için her yerde görebiliyoruz

tekrardan söylüyorum v2 kıyafetlerimde büşraya ait birşey yok tek tutturduğu ince bel muhabbeti

IMG_20231020_223626.png
Screenshot_2023-10-20-22-34-46-851_com.png
yukardaki sste ise yabancı tasarımcılardan kıyafet alıp tekrardan paketine ekliyor kendi yapmış olduğu birşey yok ve ayrıca büşranın kıyafet paketi tek dosya halinde fakat v2 kıyafet paketim ;

Ekran Alıntısı.PNG
göründüğü üzere bir çok packten oluşmaktadır, ve bunun içerik kontrolünü detaylı şekilde yapabiliriz bunun için bir yetkilinin bana ulaşması yeterli olucaktır, arkadaşımız ise tutturmuş eski ve çok eski konuşmalardan ssler atmakta eskideki konuşmalarda satış yapan kerem u ve diğer insanlardı ve bunun şuanki paketle alakası nedir? hiç bir alakası yok iken eski konuşmaları ss atıp şuanki güncel pakete bağlıyor konuyu

Sado Sado
ve çoğu güncel paketlere bakarsanız mesela knoks v5 bu paketlerdede şuanki güncel kıyafetleri görebilirsiniz çünkü büşra yabancı sunuculardan bu kıyafetleri çalmaktadır, bu zamana kadarda herkese kendi kıyafetlerim diye yutturmuştur,

image.png

Ekran Alıntısı2.PNG

azura.PNG azura2.PNG azura3.PNG
büşranın sahiplendiği ve yabancılardan çaldığı ürünlere para verilip alındı bunuda ilginç şekilde sahipleniyor sslerde ise ince bel olayını fixlemiş oluyoruz, çünkü opensource şeklinde kanıtta mevcut ve ayrıca dump içerikte ürünler piksel piksel olur bunu bilmeyen yoktur diye düşünüyorum

keremu.PNG
bana bir çok sunucudan destek sağlamam için teklif geldi bende iyi niyet olarak gidip bunu büşraya söylediğimde paketi kimin sattığını bilgisini verdim ama arkadaş inatla insanlarla benim aramı bozmaya devam etti para gibi derdim olsa gidip desteğimi sağlarım umrumda olmaz fakat ben bunu yapmayıp kendisini uyarıyordum.

sahipleniş.PNG

azura4.PNG azura5.png
kendi konuşmasında pakette azuradan kıyafet olduğunu biliyor çünkü büşra zaten yabancılardan çalıyor, bunun üzerine azuraya 100 dolar verildi zaten, üsttede bunu kanıtladım zaten, şuanki pakette hak talep etmesi çok ilginç böyle bir hakkı yok

büs1.PNG büs2.PNG
bu arkadaş üzerinden para kazanmak gibi niyetim olsa kendisine müşteri yollamam yönlendirmelerimde gayet açık şekilde gözükmektedir,

temmuz gecesi paketimi free paylaşmadan önce arkadaş bana paketimin onun elinde olduğunu ve sattığını zaten söyledi :)

1700869247810.png

Madem paketlerim leak- dump ve satmıyorsun bunu neden söyledin?

1700869316913.png

Paketimi çıkarttığım tarih ve video bellidir. Kişinin sattığı paketi size atayım açın ve bakın. Videoda ki her şeyi göreceksiniz. Arap sunucusuymuş buymuş yalan dolan. Kendisi benim nisan ayında çıkarttığım paketi satıyor. Üzerine birşeyleri ekleyip değiştirmiş base benimdir.

1700869627568.png

Buda paketimin onun elinde olup isimini değiştirip sattığının son kanıtıdır. :)
1700869703501.png

Merhabalar, herkese her şeyi baştan alıyoruz ve sadece sorulan sorulara cevap veriyorsunuz, eğer benim sorduğum soru 3+3'ün cevabı ise siz 6 yerine 7 derseniz forumdan ban yiyeceksiniz.

Söz vermeden iki tarafta yazmayacak ayrıyetten.

busranur busranur açtığınız şikayet konusuna istinaden şikayetinizi lütfen tekrar dile getirin, detaylı olarak
Sado Sado ben yukarda yazdıklarına uyup açıklama felan bölmedim sıranın bana gelmesini bekledim ama bu arkadaş yukardaki gibi kendisine sıra gelmeden sözlere atlıycak mı

Sado Sado ben yukarda yazdıklarına uyup açıklama felan bölmedim sıranın bana gelmesini bekledim ama bu arkadaş yukardaki gibi kendisine sıra gelmeden sözlere atlıycak mı
Sen açıklama mı yaptığını zannediyorsun tam olarak ? Burda şikayet edilen kişi sensin sana bir iddaa yönlendiriliyor sen ama büş bunu yaptı diye geri dönüyorsun ? Bak o kadar açıklama yapmışsın uğraşmışsın o bundan çalıyor ondan çalıyor diye ama gerçekten takılmadım çünkü burda konu sensin kendini temize çıkarman gerekiyor şikayet konumuz bu.

Son kez savunma yapmanı isteyeceğim tekrar ama o da bunu yaptı o burdan çaldı gibi şeyler yazarsan forumdan uzaklaştırılacaksın.

Daha sonrasında ise busranur busranur son uyarımdır söz vermeden konuşmayın.

Büşra diyor ki
İnce beli ve bu kıyafetleri ne zaman hangi tarihte getirdiğim yeterince açıktır.

https://www.fivemturk.com/threads/arvenclothes-pack-v2.49029/ Konusunda paylaştığı fotoğraflar benim kıyafetlerimdir.

Bu şikayetten yola çıkarak ince bel ve diğer kıyafetleri (polis hariç) satışını yapmış olduğun sana ait olduğunu kanıtlayacak bir somut argümanın var mı ?

Bak o çaldı burdan çaldı yok eğer burdan da bu kadar eminsen onun hakkında farklı bir şikayet konusu açabilirsin bu konu çözüme kavuştuktan sonra.

Sen açıklama mı yaptığını zannediyorsun tam olarak ? Burda şikayet edilen kişi sensin sana bir iddaa yönlendiriliyor sen ama büş bunu yaptı diye geri dönüyorsun ? Bak o kadar açıklama yapmışsın uğraşmışsın o bundan çalıyor ondan çalıyor diye ama gerçekten takılmadım çünkü burda konu sensin kendini temize çıkarman gerekiyor şikayet konumuz bu.

Son kez savunma yapmanı isteyeceğim tekrar ama o da bunu yaptı o burdan çaldı gibi şeyler yazarsan forumdan uzaklaştırılacaksın.

Daha sonrasında ise busranur busranur son uyarımdır söz vermeden konuşmayın.

Büşra diyor ki

Bu şikayetten yola çıkarak ince bel ve diğer kıyafetleri (polis hariç) satışını yapmış olduğun sana ait olduğunu kanıtlayacak bir somut argümanın var mı ?

Bak o çaldı burdan çaldı yok eğer burdan da bu kadar eminsen onun hakkında farklı bir şikayet konusu açabilirsin bu konu çözüme kavuştuktan sonra.

paketim karma paket yukarda belirtmiş olduğum sslerde ise ince beli azuradan aldığımı kanıtlamıştım, azuraya 100 dolar ödendi ve detaylı şekilde teyit için bir yetkilinizi yönlendirmenizi kıyafetleri incelemenizi talep etmiştim çünkü büşraya ait hiç bir kıyafet yok büşra şuan v1 paketim üzerinden ssler iletmekte herhangi bir şekilde atmış olduğu sslerde v2 packımla alakalı hiç birşey yok. olamaz çünkü kıyafetleri optimize değil benim kıyafet paketim +400 çeken sunucularda kullanılıyor fps düşürmüyor onun haricinde bu durumu bir yetkilinizi yönlendirmeniz ile kanıtlayabilirim çünkü kıyafetlere oturup bakmamız gerekiyor,
Ve whitecustom üzerinden alışveriş yapıldı bunun da dekontlarını iletebilirim pakette isimleri bile değişmedi başka bir şekilde kanıtlamamı isterseniz siz bir yöntem söyleyin ona göre ilerleyelim

white.PNG
white2.PNG

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!