Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Arjen pack / leak şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
1709322614218.png

hiç bir yerde olmayan bir modeli convertledim diye uyduramazsin

büşranın ilettiği modlara convertine dair bir kanıtın var mı ?

Benim sorularımla iletleyelim aranızda konuşmayın

büşranın ilettiği modlara convertine dair bir kanıtın var mı ?

Benim sorularımla iletleyelim aranızda konuşmayın
şimdi bende yaptığım her kıyafetin blend dosyası duruyor, konumun altına da ssini attım ek olarak arkadaş demiş ya hiçbir yerde olmayan şeyin convert olduğunu söyleyemez diye, kendisi form açmadan önce başka bi convert türüne ait olduğunu söyledi. yani kendisi işine nasıl geliyorsa öyle savunmalar yapıyo ve açıkcası kendisiyle çeliştiği açık ve net olduğunu görebiliriz. Sadece atabildiği tek ssler geçmişte yapmış olması ama dediğim gibi benim ilk yaptığım kıyafetlerde şu an onun packinde var ama bu benden çaldığı anlamına gelmiyo sadece aynı şeyleri convertlemişiz.

Ekran görüntüsü 2024-03-01 230111.png

Gösterdğm modeln ve bir çok modelin hala convert linki yok, olamaz. Çalıntı içerik satıyordsunuz sonuna kadar şikayetçiyim.

şimdi bende yaptığım her kıyafetin blend dosyası duruyor, konumun altına da ssini attım ek olarak arkadaş demiş ya hiçbir yerde olmayan şeyin convert olduğunu söyleyemez diye, kendisi form açmadan önce başka bi convert türüne ait olduğunu söyledi. yani kendisi işine nasıl geliyorsa öyle savunmalar yapıyo ve açıkcası kendisiyle çeliştiği açık ve net olduğunu görebiliriz. Sadece atabildiği tek ssler geçmişte yapmış olması ama dediğim gibi benim ilk yaptığım kıyafetlerde şu an onun packinde var ama bu benden çaldığı anlamına gelmiyo sadece aynı şeyleri convertlemişiz.

Ekli dosyayı görüntüle 93484
benim soruma halen cevap vermedin başka her şeye cevap verdin.

Bekliyorum büşranın şikayetçi olduğu kendisine ait olan şeylerin simsden converteledğine dair bir kanıtın varmı?

benim soruma halen cevap vermedin başka her şeye cevap verdin.

Bekliyorum büşranın şikayetçi olduğu kendisine ait olan şeylerin simsden converteledğine dair bir kanıtın varmı?
aslında sorunuza ilk cümlemde cevap vermiştim ama gözünüzden kaçmış o zaman tekrar söylüyorum benim konumun altında zaten blend ( yani blender ) ssi var, daha ne gibi bi kanıt atabilirim.

aslında sorunuza ilk cümlemde cevap vermiştim ama gözünüzden kaçmış o zaman tekrar söylüyorum benim konumun altında zaten blend ( yani blender ) ssi var, daha ne gibi bi kanıt atabilirim.

Konuna bakmak istesem konununa bakardım değil mi kanıtlarını buraya ilet.

Görevli değilim fakat dosya olarak değiştirilme tarihleri ile beraber bir adet ss, sonra rastgele bir tanesini açıp içerisini gösterebilirsin daha sonra hiçbir yerde olmayan bir kıyafet olarak Büşra hanım zaten örnek vermiş onu nerden aldığınızın bir ss'ini atarsınız sorun çözülür ? Eğer bu kanıtlarla sahip değilseniz malesef gerisi Sadi beye kalıyor

Sims linki atmasını bildiği gibi bu modelin delinkini atacak cünkü bu model benim çizimim yalan söylüyor.

Sims linki atmasını bildiği gibi bu modelin delinkini atacak cünkü bu model benim çizimim yalan söylüyor.
evet ama bu convert linki değil bildiğin obj'yi blenderde açtı. :) bende yapabiiliyorum herşeye

Son olarak cevabınızı Sims'ten aldığınıza dair bir kanıt iletmenizi rica edicem yoksa gerekli işlemleri uygulayacağım

Eğer simsten de almadıysan zorlama kanıt koyucam diye lütfen.

Son olarak cevabınızı Sims'ten aldığınıza dair bir kanıt iletmenizi rica edicem yoksa gerekli işlemleri uygulayacağım

Eğer simsten de almadıysan zorlama kanıt koyucam diye lütfen.
illa simste olması gerek değil çocuk diyorki kendim yaptım simsten convert şuan kaybettim diyor eğer convert değilsede ınsipree olabiliyor sonra neden fivem türkiye gelişmiyor o yüzden bu siteye girmey bıraktım yurt dışına bakarsın herkes ınsipred script satıyor yapıyor tamamen özgür , wanexianında yapmış olduğu şeyleri kullanıyorum büşrayıda tanıyorum ikiside iyi işler çıkarıyor ama wanexianın attığı dumpın kanıtı yoksa konuyu boşa uzatıyorsun demek yapmış olduğu yer açıpta göstermiş

illa simste olması gerek değil çocuk diyorki kendim yaptım simsten convert şuan kaybettim diyor eğer convert değilsede ınsipree olabiliyor sonra neden fivem türkiye gelişmiyor o yüzden bu siteye girmey bıraktım yurt dışına bakarsın herkes ınsipred script satıyor yapıyor tamamen özgür , wanexianında yapmış olduğu şeyleri kullanıyorum büşrayıda tanıyorum ikiside iyi işler çıkarıyor ama wanexianın attığı dumpın kanıtı yoksa konuyu boşa uzatıyorsun demek yapmış olduğu yer açıpta göstermiş
Konuya müdahale olmayın. Mümkünse de siteye girmeyin o halde zaten kontrol ettiğimde topluluğa pek de yararın yok.

Konuyu da belli ki adam akıllı okumamışsın o yeri herkes açabiliyor diyor zaten demekki sende istesen sende açabiliyorsun orayı açmak yaptığın anlamına gelmiyor şey gibi düşün biraz basitleştireyim senin için indirdiğin bir scripti vs-code da açtığında senin mi oluyor ? yok değil mi sadece editörü açmış oluyorsun.

Konuya yorum yazmayın.

Büşra benim diyor kanıtı da vardır gerek görülürse istenir şuan şikayetçi taraftan kanıt bekleniyor.

Kişi işine geldiğinde sims4 ve secondlife içeriğini nereden aldığınının linkini gönderebiliyor. İş benim modelime geldiğinde cevap veremiyor. Bu model tarafıma ait erkek kadın içeriğidir. Yapımcısı da üreticisi de benimdir. Kişiye gerekli cezaların verilmesini arz ederim.

Henüz daha foruma giriş sağlamamış sağladığında gerekli aksiyonlar alınabilir. Şikayet edilen tarafın aktif olmasını bekliyoruz.

Arkadaşlar öncelikle hepinize iyi forumlar diliyorum iki modcunun da customer ı olarak yazıyorum buraya hepimiz biliyoruz tr de sağdan soldan paket çekip taylandılardan kıyafet dump alıp kullandıklarınızı şimdi asıl mesleeye gelelim sado senin bu forma bakman ne kadar etik çünkü farkediyorum ki taraf tutar gibi cevaplar vermişsin bunun busmods ile olan mazinden kaynaklandığını söylemem zoruna gider mi ? ikinci olarak söylemek istediğim şey şu busmods un pack i kurulu şuan vds imde farkettim ki başka bir kıyafet paketinin içerikleri busmods paketinin içinde var neyi alıp veremediğinizi bilmiyorum umurumda da değil ama bu kadar basit ve ezikçe şeyler yüzünden sizin olmayan sağdan soldan çektiğiniz custom parçalar için biribirinizi çocuk gibi şikayet etmeniz çok komik kaç yaşındasınız 12 falan mı ? iki paketi de karşılaştırdım (Wanexiamods-Busmods) Paketleri karşılaştırdığımda net olarak söylebilrim ki benzer parçalar olsa da (simsten çekildiği için bazı parçalar) ki wanexia satış öncesi bu durumu bana belirtmişti bunda bir sakınca yok. iki paketi de karşılaştırdım ve ben wanexiamods kullanmayı tercih ettim çünkü busmods un paketinde bunu paketi kötülemek için söylemiyorum texture patlakları ve fps sorunu ile karşılaştım (4070 kullanıyorum) ve ben texture konusunda ve fps konusunda bir sıkıntısı olmayan paketi kullanmayı tercih ettim ayrıca tr de olmayan kıyafet seçenekleri de gördüm iki pakettte keyimde duruyor dilenirse ss atabilirim tabi busmods bu forumdan sonra paketi keyimden çekmezse :D

Ekli dosyalar

• resim_2024-03-02_190857735.png
    resim_2024-03-02_190857735.png
    95.9 KB · Görüntüleme: 45
  • ASDASDASDDASASD.png
    ASDASDASDDASASD.png
    115.7 KB · Görüntüleme: 45
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!