Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Arvenin açtığı satış konusundan şikayetçiyim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Burada herhangi bir yetkilinin bakması olayı çözmeyecek biz bir şey anlayamayız çünkü. Paketini göstermen ve doğrulamasını sağlaması gereken kişi busranur busranur ortak bir çağrıya girip busranur busranur 'un yönlendirmeleri ile onun görmek istediği şuan ki satışta olan tüm bölümleri göstermelisin.

Burada herhangi bir yetkilinin bakması olayı çözmeyecek biz bir şey anlayamayız çünkü. Paketini göstermen ve doğrulamasını sağlaması gereken kişi busranur busranur ortak bir çağrıya girip busranur busranur 'un yönlendirmeleri ile onun görmek istediği şuan ki satışta olan tüm bölümleri göstermelisin.
tamam uygun bir zamanda beraber girelim çağrıya

Paketin sonlarındaki kadın- erkek ince bel kıyafetler
dövmeler
çoraplar ve kadın kirpikleri benim nisan ayında çıkarttığım paketidir. Bu paket şuanda nightV Ria gibi bir sürü tr sunucusunda vardır. Paketin isimleri bile arvenclothespack'tir Hepsini inceledim.

Elimde zaten sattığın sunuculardan alınmış dosya bulunuyor bu yüzden seninle bir çağrıya girmeme gerek yok. Kıyafetlerinin hepsini localimde kurup inceledim. Sondaki tüm ince belli kıyafetler bana ait. White custom'ın videosunun tarihi de bellidir. White custom bir ingiliz leaker'dir o kisi paketimi leakleyip satmaaya basladi. Sende kabul ediyorsun gidip ondan aldığını zaten o aldığın paket bana ait. Başka bir açıklama daha gerçekten yapmak istemiyorum. Burada ki neredeyse herkes kullandıkları kıyafetlerin ve kıyafet paketlerinin bana ait olduğunu biliyor. Senin gibi.

kıyafet sektöründe olmayan sağı solu bilmeyen kişileri çok güzel şekilde manipüle edebiliyorsun ama insanlar gözünü açtığında bu tür davranışlarına nasıl devam ediceksin ben çok merak ediyorum herkese leakcı diyorsun ama en büyük leakcı sen iken kıyafetlerin sana ait olduğunu fotoğraf yerine başka şekilde kanıtlar mısın bize? ve hala pack 1 için ss atıyorsun sana diyorumki şuanki kıyafet paketimle attığın sslerin ne alakası var dostum?

kıyafet sektöründe olmayan sağı solu bilmeyen kişileri çok güzel şekilde manipüle edebiliyorsun ama insanlar gözünü açtığında bu tür davranışlarına nasıl devam ediceksin ben çok merak ediyorum herkese leakcı diyorsun ama en büyük leakcı sen iken kıyafetlerin sana ait olduğunu fotoğraf yerine başka şekilde kanıtlar mısın bize? ve hala pack 1 için ss atıyorsun sana diyorumki şuanki kıyafet paketimle attığın sslerin ne alakası var dostum?
nasıl kanıtlamamı istersin sadoyu çağrıya alıp ekran paylaşıp kıyafet mi yapayım sıfırdan :D

bir fivemtürk yetkilisiyle beraber beniimle çağrıya girip konuyu çözmeye ne dersin? busranur busranur

Müsait olduğumda , iki tarafı da çağrıya alıp gerekli kanıt işlemlerini ordan devam ettireceğiz benden bilgi bekleyin.

sonuç çıkmamış sanırsam kimse cezasını almamışa benziyor

haklı oldugumu herkes biliiyor buradan ban yemesi yada konusunun kalkması icin birilerine kanıtlayamam zaten herkes neyin ne olduğunu çoook iyi biliyorrrr

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!