Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

• Konbuyu başlatan TunaBb
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 23
  • Görüntüleme 2K
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

TunaBb

Üye
FT Kullanıcı
Şikayetçi Olduğum üye : Ruqen Yagiz
Şikayet nedenim : Sunucu olaylarından anlamadığımdan dolayı kendisinden aldığım bu pakette satın alırken kendisine "ben bu işlerden anlamıyorum yardım edersin dimi paketi satın aldıktan sonra" dememe rağmen paketi satın aldıktan sonra telefonun çalışmadığını, scriptlerinin paylaştığı paket tanıtımındaki gibi olmadığını farkettik(arkadaş sağolsun ufak hataları düzelttik fakat çok hata vardı). Sunucuya girdiğimde daha işkurda'ki mesleklerin whitelist olayı bile ayarlanmamıştı. İsteyen herkes polis, ems mekanik vs olabiliyordu. Kendisi paket paylaşım konusunda da " Paket sorunsuzdur (sıkıntı olursa bana döneceksiniz.) " demesine rağmen en ufak şeyi sorduğumuzda işim var, müsait değilim vs diyerek geçiştirdi. Paylaştığı paket tanıtımında envanterdeki eşyaların resimleri var ama bizim pakette o bile yoktu. Sırf moderatör diye discord çağrıda konuşmamasına rağmen, test sunucum yok gösteremiyorum paketi dedi sorun değil dedik ve güvendik. Bu kadar şey yaşandıktan sonra en son paket parasını iade etmesini istediğimizde engelledi. (SS 1) Kendisi de küçük bir kardeşimiz ve büyük ihtimalle ya bitmemiş bir paketi sattı ya da paylaştığı paketten farklı bir paketti bize sattı. En azından pakete ödediğim 165 tlnin iadesini istiyorum.

Kanıt:
SS1:
SS 1.png Screenshot_1.png

Ekli dosyalar

• SS 1.png
    SS 1.png
    165.9 KB · Görüntüleme: 15
Son düzenleme:
Paket Sorunu Değil Sizlere Cözüm Göstereyim HeidSql Database Girin Job Kısmına Tıklayın Whitelist Olmasını İstediğiniz Mesleklerin Yanındaki Sayıyı 1 Yapın Sorun Çözümlenecektir.

Paket Sorunu Değil Sizlere Cözüm Göstereyim HeidSql Database Girin Job Kısmına Tıklayın Whitelist Olmasını İstediğiniz Mesleklerin Yanındaki Sayıyı 1 Yapın Sorun Çözümlenecektir.
Bir arkadaşım sayesinde onu düzelttim zaten büyük bir hata değil fakat daha en basit hatalar bile düzeltilmemişken SORUNSUZ PAKET başlığı altında paket yapıp satması, yardım ederim her türlü diyip hiçbir türlü yardım etmemesi.

Son düzenleme:
Bir arkadaşım sayesinde onu düzelttim zaten büyük bir hata değil fakat daha en basit hatalar bile düzeltilmemişken SORUNSUZ PAKET başlığı altında paket yapıp satması, yardım ederim her türlü diyip hiçbir türlü yardım etmemesi.
Bu Konuda Haklısınız O Neden İle Tavsiyem Web Adresi ve Vergi Levhası Olmayan Arkadaşlar İle İş Yapmayın.

Bu Konuda Haklısınız O Neden İle Tavsiyem Web Adresi ve Vergi Levhası Olmayan Arkadaşlar İle İş Yapmayın.
yardımınız için çok sagolun ama bu arkadaş moderator bizde buna güvendik hata bizde böyle şeylerin olması üzücü adminlerden yanıt bekliyorum

İlk olarak sizi engellemedim. Mesajınızın gönderilmeme sebebi aynı sunucuyu paylaşmıyor oluşumuz. İkinci olarak ben zaten belirttim konumda, ekonomi vb belirlenmemiştir diye. Telefon hatasına gelecek olursak telefon sıkıntısız çalışıyor. Siz bile söylüyorsunuz acemiyiz diye. Müsait olmadığımı söylemem gerçekten müsait değildim. Zaten ayda yılda bir tatil yapıyorum evde oturup 7/24 teknik destek sağlayacağımı mı düşündünüz? Esx'i değiştirdikten sonra scriptler çalışmıyor, bozuk bir sürü hata var demeniz de ayrıca komik.

Ben paketi sorunsuz bir şekilde teslim ettim. Evet esx_jobs'un client/jobs'un içi boştu ancak rar'ı gönderip hatayı çözüme kavuşturdum.

Konudan 3. şahıslar uzak kalırsa sevinirim burada konu Ruqen Yagiz ve TunaBb TunaBb arasındadır diğer kullanıcılar sadece seyirci kalabilir.
TunaBb TunaBb para iadesi hakkında bir şey diyemem onu aranızda halletmeniz gerekir, paketteki sorunları liste halinde iletir misiniz ya da basit bir cümle ile neden işi iptal etmek istediğinizi belirtir misiniz.

Paket tanıtımında dediği gibi esx_kashacters sorunsuz falan değil öldüğünde ALT+F4 çekerse buga giriyor.
Paket tanıtımındaki videolardaki gibi can barları, para gösteren hudlar vs yok
Paket tanıtımındaki envanterde itemlerin çoğunda eşya var bana teslim edilen pakette hiçbir resim yok.
Telefon bozuk. Kendisi es_extended değiştiriğimden dolayı bozulduğunu söyledi o yüzden paketinden tekrar es_extended ve gcphone'yi kurdum ama hala çalışmıyordu.
Hiçbir şekilde ekonomi bozuk vs de demedim.
Yardım ederim her türlü demesine rağmen her zaman işim var, müsait değilim vs diyerek geçiştirdi.

.
Aynı şekilde saat 12 gibi paylaştığı paket tanıtımında elimden geldiğince yardımcı oluyorum sözünü şikayetçi olduktan sonra düzenleyip eklemiş.

Ekli dosyalar

• ilk.png
    ilk.png
    106.2 KB · Görüntüleme: 29
  • son.png
    son.png
    84.4 KB · Görüntüleme: 26
Ruqen Yagiz Gerekli açıklamayı yapınız.

Paket tanıtımında dediği gibi esx_kashacters sorunsuz falan değil öldüğünde ALT+F4 çekerse buga giriyor.
Paket tanıtımındaki videolardaki gibi can barları, para gösteren hudlar vs yok
Paket tanıtımındaki envanterde itemlerin çoğunda eşya var bana teslim edilen pakette hiçbir resim yok.
Telefon bozuk. Kendisi es_extended değiştiriğimden dolayı bozulduğunu söyledi o yüzden paketinden tekrar es_extended ve gcphone'yi kurdum ama hala çalışmıyordu.
Hiçbir şekilde ekonomi bozuk vs de demedim.
Yardım ederim her türlü demesine rağmen her zaman işim var, müsait değilim vs diyerek geçiştirdi.

.
Aynı şekilde saat 12 gibi paylaştığı paket tanıtımında elimden geldiğince yardımcı oluyorum sözünü şikayetçi olduktan sonra düzenleyip eklemiş.
esx_kashacters problemi esx_kashacters'tan dolayı değil. ambulancejob'dan dolayı ve sorunun hala ben de bulamadım o yüzden esx_kashacters'a sorunsuz diyorum. Hudların olmama sebebi şu ben forumda paylaşılan trew hud'u kullanmıştım. Ardından ise güncellemeye çalıştığımda olmadığını fark ettim. Zaten bana çok sorun var demek yerine açıp söyleseydiniz onu yapmaya çalışırdım ben.
Envanter'deki resimler olayına gelirsek, eskiden inventoryhud 2.2 kullanıyordum artık 2.3 kullanıyorum o yüzden resimler gitmiş olabilir aynı şekilde söyleseydiniz müsait olunca düzeltirdim.
Gcphone olayına gelirsek paketi makineye kurduğum zaman zaten port açacağım, o zaman gelip siz de kontrol edersiniz.
Orayı düzenlememin sebebi sizin büyük ihtimal satışların ana olaylarını bilmiyor oluşunuz. Belli ki bu alım satım, fivem paket işlerinde yenisiniz o yüzden sizin gibi olan arkadaşlara ayrı bir açıklama yapma gereği duydum.
Ekonomisi ayarlanmamıştı dediniz, aynı şey olsa gerek ama ben cahilim biraz kusura bakmayın, vMenu (k Menü) , modlu araç kurmaya çalışırken insanlara soruyorum. Mazur görün cahilliğimi.

Ne zaman yardım istesek bir işin vardı fotograflarda kanıtı bulunuyor ayriyeten konu başında ki yazıda araç eklemeyi vs sordugumuzda ki tavrın gözüküyor k menü veya modlu araç için asla yardımcı olmadın developer arkadaş tuttuk o halletti swye ilk girdigimizde yürünmüyordu bile Allah razı olsun ona yardım ettin paketteki videolar çok eski videolar veya bize vermiş oldugun paket başka bir paket Gcphone hiçbir şekilde çalışmıyor paketi baştan kurup denedik acemiligimizden degil gün içerisinde 1 kere bile yayına gelebilseydin gösterme şansımız vardı biz para iadesi istiyoruz.

Ekli dosyalar

• ss_1.png
    ss_1.png
    19.4 KB · Görüntüleme: 22
  • ss_2.png
    ss_2.png
    36.6 KB · Görüntüleme: 24
  • 20200201173743_1.jpg
    20200201173743_1.jpg
    250.9 KB · Görüntüleme: 22
Ne zaman yardım istesek bir işin vardı fotograflarda kanıtı bulunuyor ayriyeten konu başında ki yazıda araç eklemeyi vs sordugumuzda ki tavrın gözüküyor k menü veya modlu araç için asla yardımcı olmadın ayriyeten developer arkadaş tuttuk o halletti swye ilk girdigimizde yürünmüyordu bile Allah razı olsun ona yardım ettin paketteki videolar çok eski videolar veya bize vermiş oldugun paket başka bir paket Gcphone hiçbir şekilde çalışmıyor paketi baştan kurup denedik acemiligimizden degil gün içerisinde 1 kere bile yayına gelebilseydin gösterme şansımız vardı biz para iadesi istiyoruz.
Evet modlu araçlardaki (luı veya lua) hakkında bir bilgim yok. Ben normal bir şekilde open iv'yi açtım ve yaptım. Gcphone:
gayet çalışıyor. Daha az önce denedim. İstersen dc'den göndereyim bir de onu kur. Videolar eski diyorsun çünkü ben güncelleme atıyorum pakete. Yorumlara bakarsan anlarsın güncellemeleri. Bu arada o düzenleyip eklememin sebebi belli. Bu aralar çok müsait olamadığım için bu haftalığına ekledim. Eklemesem 7/24 teknik destek veriyorum zannediyordunuz büyük ihtimalle. Paket hakkında bir şüphem olsa sırf güncelleme getireceğim diye sabahlamazdım...

Gcphone sorunsuz diyosun fakat gcphone/html/static/config klasörü boş. İnternetten baktığım telefonların hepsinde config dosyası var fakat senin teslim ettiğin pakette yok.
Kanıt:
configyok.png
Madem çoklu karakterin hatalı olduğunu, envanteri güncelledim diye bozulduğunu ve hud denerken hudunda bozduğunu kabulleniyorsan paramı niye iade etmiyorsun. Modlu araç bile yapamayacak kadar bilgim yok diyorsan neden paket satış yapıyorsun?

Gcphone sorunsuz diyosun fakat gcphone/html/static/config klasörü boş. İnternetten baktığım telefonların hepsinde config dosyası var fakat senin teslim ettiğin pakette yok.
Kanıt:
Ekli dosyayı görüntüle 4621
Madem çoklu karakterin hatalı olduğunu, envanteri güncelledim diye bozulduğunu ve hud denerken hudunda bozduğunu kabulleniyorsan paramı niye iade etmiyorsun. Modlu araç bile yapamayacak kadar bilgim yok diyorsan neden paket satış yapıyorsun?
Tamam anlaşılan yanlış upload etmişim paketi. Config olmadığını fark ettiğinizde niye yazmadınız? Evet bu upload benim suçum, gcphone'un bazı dosyalarını upload etmemiş. Bu sorunları zaten siz bana şimdi böyle böyle deseydiniz (Şikayetçiyim diye konu açmak yerine) ben onları zaten telafi ederdim. İsterseniz yeniden upload edeyim?

Aşağıdaki sslerden de görüldüğü gibi 2 dakika çağrıya gelirmisin telefonda sorun var konuşmasan bile olur dememize rağmen işim var müsait değilim dedin. Şimdi de bana yazsaydınız telafi ederdim mi diyosun? Bu kadar haksızken hala kendini savunman gerçekten gülünç. Bir dediğin bir dediğini tutmuyor

Ekli dosyalar

• SS1.png
    SS1.png
    34.8 KB · Görüntüleme: 20
  • ss2.png
    ss2.png
    88.8 KB · Görüntüleme: 20
  • ss3.png
    ss3.png
    35.5 KB · Görüntüleme: 17
  • ss4.png
    ss4.png
    38.3 KB · Görüntüleme: 15
Aşağıdaki sslerden de görüldüğü gibi 2 dakika çağrıya gelirmisin telefonda sorun var konuşmasan bile olur dememize rağmen işim var müsait değilim dedin. Şimdi de bana yazsaydınız telafi ederdim mi diyosun? Bu kadar haksızken hala kendini savunman gerçekten gülünç. Bir dediğin bir dediğini tutmuyor
çağrıya gelemem dememin sebebi ben de bir birey olduğum için dışarı çıkıp arkadaşlarımla eğleniyorum. Orada da fotoğrafını atmıştım dışarda olduğuma dair. Tüm gün boyunca gelip telefona bakıp yayını mı izleseydim? Ayrıca o dosyaların boş olduğunu ben de yeni fark ettim. Daha fazla sorun çıksaydı adam akıllı yazsaydınız ben derdim zaten uploadda sorun olmuş bir daha upload edeyim isterseniz diye. Bu hafta neredeyse hiçbir zaman müsait değildim, forumda da inaktiftim çoğu zaman bunu kim aktif olarak forumu kullanıyorsa görür. Arkadaşın engelimi açıp yazmama izin verirse yaşadığınız tüm sorunları çözeceğim.

Son düzenleme:
arkadaş discordumuza gelip şimdide güncellememizden sizin gibi kullanıcılar yararlanamaz diyor şakamı bu burda hakkımızı savunmanın cevabı bu mu? arkadaş hakkında şikayetim sürüyor ve her şey kanıtlı gerekli fotograf ve yazışmaları admin arkadaşlara iletebilirim TURK TURK

ve gerekçe olarak şikayet konusu açmadan önce düşüneceksin dendi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!