Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

soylukahraman

Üye
FT Kullanıcı
- Sunucumuz da developerlik yapan eski bir arkadaş bizim paketimizi calıp burda izinsiz bir şekilde yayınlıyor ve ekstra olarak,fivem leak scriptlerini kopyalayıp ücretli bir şekilde satıyor, gerekli işlemin yapılmasını rica ediyorum.

4580

Savunmam: Paketin çoğunu zaten ben ayarlayıp düzenledim. :D Bana güvenmeyi biliyorsun ayrıca dolandırmasınında sizin gibi 100-200 lira için düşmedim bu nedenle boş paketleri 15 yaşındaki küçük çocuklara satıp bu paketi Alveix yaptı onla konuşta demiyorum.Ayrıca leaks hakkında bir açıklama daha leaks kurulmadan önce satış yapıyordum artık yapmıyorum.Ayrıca leaks'le alakalı konumu bulamadımda forumda gösterir misin rica etsem? :DDDD Çalmak gibi sözler yakışmıyor ki bunu dolandırıcı olan birisinin söylemeside ironi gibi....

18 gün öncesinde bilgim yoktu doğrudur bu arkadaştan yardım aldım fakat paketi kendisi yapmamıştır, paketi temel olarak biz satın aldık ve eklemeler yaptık, düzenleyemediğimiz noktalar oldu bilgimiz yetersiz kaldı, yardım aldık fakat arkadaşın bukadar egoist bir insan olduğunu düşünemedik, sunucumuz da ekstra yaptığı tek şey, esx_menu_default scriptidir, paket icinde başka da emeği yoktur.
4581

esx_doorlock'ları bile bana ayarlatan birine göre iddialı olmuş.

FivemTurk.com - Sitemizde bulunan oyunlara ait görsel, logo ve videoların hakları ilgili oyunların yayıncı, yapımcı kişi veya firmalarına aittir.
Bu sebepten savunmanız geçersizdir. Kimse sunucusuna developer alırken şuna birkaç şey ekle sonra da paylaş demiyor. Lütfen Geçerli bir sebebiniz varsa aşşağıya iletin.
Alveix in söylediklerine göre karşı tarafta dolandırıcılık yapmış. Konuya objektif bakmalisiniz. Parasını vermeyip dolandirdiklari için yaptığı paketi paylasma kararı almış

Resimde paylaştığım gibi herhangi bir ücret talep etmeden direkt olarak > " dev'lik yaparım istersen " diye bir muhabbet var ortada para mevzusu söz konusu değildir, kişiye ne hakkaret edilmiştir ne de ücret vericeğiz deyip vermemezlik yapmışızdır bilginize, paketi indirmek icin yorum yapan siz lütfen üsteki yazıları da okuyun!

Bahsedilen konu çözümlendiği için konu kapatılmıştır. Ücretsiz Şehir Paketi [Otüken RP v2]
soylukahraman soylukahraman sizlere de uyarı verelim forumdaki hal ve hareketlerinize dikkat ediniz, 2 farklı konu açmak ya da her yerden beni etiketlemek ya da ekimdeki herkese yazmakla çözüm bulunmaz madem şikayetçi olacaksınız ileride neden güvenip dosya erişimi veriyorsunuz birisine sizler de uyarı listesine alındınız artık forumda takip altındasınız teşekkürler iyi forumlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!