Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

• Konbuyu başlatan cylex
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 862
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

cylex

Developer
FT Kullanıcı
Discord
cylexdev
Şikayetçi Olduğum üye : muammer3511 muammer3511 (kurucusu) zEpLiN zEpLiN (developer)

Şikayet nedenim : Kendileri bu konuda karpuz toplayıp, satma, üzüm toplayıp, satma tarzı yan meslek olarak bir script arıyorlarmış. Konudan da görüleceği gibi scripti baştan yapmak zorundasınız, tamamıyla sizin kodlarınız olsun tarzı bir şey yazmamış. Konuyu gördükten sonra kendisiyle iletişime geçtim ve bu scripti istediğiniz gibi ayarlayabilirim dedim ve 100 tl'ye anlaştık. (kanıt : para.png) Discord dan konuştuğumda benden başka konularda da yardım istediler(Çıplaklar kampından eşya kopyalamayı önleme, bazı silahları kara listeye alma, ek garaj ekleme, barut sistemi vs vs). Paylaştığı konusunda para sıkıntı değil yeter ki iş olsun dediler fakat konuşmada "şuan kartımda 50 tl var 3 - 4 gün sonra bağış gelecek ben 50'tlyi göndereyim şimdi sen o yaptığın yan meslek scriptini at" dediler biraz anlaştıktan sonra 50 tl karşılığında diğer istediği scriptleri attım 50 tl geldikten sonra da yaptığım yan meslek scriptini gönderdim ve yaşadıkları hatalarıda düzelttim. 3-4 gün geçti ve ödeme günü geldiğinde muammer'e "parayı bugün göndericektin?" yazdım tüm gün boyunca cevap gelmedi. Ertesi günde yazdım yine cevap gelmeyince arkadaşına yazdım. Arkadaşının yazdığı mesajların ss'i aşağıda bulunuyor. Kendileri bana kendi yaptığım otobüs scriptinin ve yan meslek scriptinin internette aynısının bulunduğunu bu yüzden scriptler için kalan parayı ödemeyeceğini söyledi fakat dediği gibi aynısını gördüğünü idda ettiği scriptlerin linkini atarsanız o attığınız 50 TL'yi de geri göndericem dedim ve engellediler :)

Bu yüzden yan meslek scriptini de forumda paylaşmıştım :)
Developer'larıyla konuştuğumda yan meslek scriptini paylaştığım konuda won roleplay yazmamın bir sakıncası olmayacağını söylemişti. Ertesi gün artık sorun var diyip kaldırmamı istediler. (kanıt ek.png)
20-25 yaşlarında birinin 50 - 100 TL için yaptıkları bunlar.
Bu tür emek hırsızlarının sunucusunda oynamayın oynattırmayın.

Sunucu: WON Roleplay
Kanıtlar:

DF

Ekli dosyalar

• ek2.png
    ek2.png
    90.8 KB · Görüntüleme: 94
  • ek2.png
    ek2.png
    90.8 KB · Görüntüleme: 92
  • ek3.png
    ek3.png
    115.3 KB · Görüntüleme: 80
  • ek.png
    ek.png
    85.5 KB · Görüntüleme: 75
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    84 KB · Görüntüleme: 70
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    132 KB · Görüntüleme: 67
  • para.png
    para.png
    64.3 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
Neredeyse 48 saati geçti fakat hala cevap yok.

DF
Gerekli işlemler uygulanıp konu tarafımca kapatılmıştır.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!