Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
İlk Küfür Eden Sensin :cool:

hiç bir işlevi olmayıp önüne gelene sataşan tip şaşmaz aynı konudan bende şikayetciyim

İlk Küfür Eden Sensin :cool:
Ona ilk küfür eden ben değilim + olarak konu incelenebilir Bahsettikleri Motel benimki ile alakasız bir motel kışkırtıcı kelimeler yapan kişiye ufak bir küfür ettim sansürlü şekilde sonrasında hatamı anlayım sildim saten oda üst üste kışkırtması nedeniyle ve konu ile alakasız biri gelip ağlama vs dedi keşke bunu gelip karşımdada desen dedim oda üstü kapalı adk yaptı konu bu senin uzun zamandır uğraştığın birşye biri gelip alakasız bir şekilde laf atarsa sen sinirlenmezmsn konu ile alakalı kişilerin ceza almasını istiyorum

ama canını sıkma kanka 2 güne o da yok olur

Ona ilk küfür eden ben değilim + olarak konu incelenebilir Bahsettikleri Motel benimki ile alakasız bir motel kışkırtıcı kelimeler yapan kişiye ufak bir küfür ettim oda üst üste kışkırtması nedeniyle ve konu ile alakasız biri gelip ağlama vs dedi keşke bunu gelip karşımdada desen dedim oda üstü kapalı adk yaptı konu bu senin uzun zamandır uğraştığın birşye biri gelip alakasız bir şekilde laf atarsa sen sinirlenmezmsn konu ile alakalı kişilerin ceza almasını istiyorum
Benlik Birşey Yok Ben Oturdum İzliyorum Şimdi o_O

Ona ilk küfür eden ben değilim + olarak konu incelenebilir Bahsettikleri Motel benimki ile alakasız bir motel kışkırtıcı kelimeler yapan kişiye ufak bir küfür ettim sansürlü şekilde sonrasında hatamı anlayım sildim saten oda üst üste kışkırtması nedeniyle ve konu ile alakasız biri gelip ağlama vs dedi keşke bunu gelip karşımdada desen dedim oda üstü kapalı adk yaptı konu bu senin uzun zamandır uğraştığın birşye biri gelip alakasız bir şekilde laf atarsa sen sinirlenmezmsn konu ile alakalı kişilerin ceza almasını istiyorum
moteller aynı gibi sadece mixar yazan yerler kapanmış ama küfürleri gereksiz cezayı alır herhalde

moteller aynı gibi sadece mixar yazan yerler kapanmış ama küfürleri gereksiz cezayı alır herhalde
MİXAR daki black motel bendeki klasik rengi mixar ı ciddi diyorum o konuda gördüm ilk defa mixar dakini çevirsem orjinal rengini bozmam gerekir buda ayrı bir zahmet gerektirir saten

heryerde vardır böyle herşeye laf atan bir tip yakında buda uçar yakında sıkma kafanıı

Son düzenleme:
adamın üstüne bu kadar gelmeyin artık okuyorum bayadır paket çalıp satanlara laf edin burada görüyorum boş tatava yapmasın kimse

Şikayetçi Olduğum üye :
Şikayet nedenim : Bana ait bir satış konumun altında yanliş hitap şekilleri üstü kapalı ADK yapılması (oğluşum gibi terimler)
Kanıtlar :
Ekli dosyayı görüntüle 51582

Ekli dosyayı görüntüle 51583

Ağzını bozan sensin ona rağmen küfür kullanmadım. Başkalırıyla da forumda küfürlü konuşmanın kanıtı var bende. Küfürlü konuştun diye böyle konuştum seninle :)

Ha bide kapalı adk derken? JAGJAJĞSOGĞAJSGĞJAĞJGĞ

adk yapmışım haberim yok

Ağzını bozan sensin ona rağmen küfür kullanmadım. Başkalırıyla da forumda küfürlü konuşmanın kanıtı var bende. Küfürlü konuştun diye böyle konuştum seninle :)
Konu açabilirsin haksız taraf cezasını alsın alakasız olan birşeyi getirip kaç gündür uğraştığım birşeyi kötülüyor o kişi üstelik kışkırtıcı şekilde konuşuyor ?

Konu açabilirsin haksız taraf cezasını alsın alakasız olan birşeyi getirip kaç gündür uğraştığım birşeyi kötülüyor o kişi üstelik kışkırtıcı şekilde konuşuyor ?
Boş işlere konu açmam. Küfürlü konuşan sensin ve şikayet konusu açıyorsun. Anladım B BakiTelli

Ha bide ben senin projeni kötülemedim. Küfürlü konuşma gerçekleştirdiğin için seninle o şekilde konuştum :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!