Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

• Konbuyu başlatan Cem
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 883
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cem

CemDesign
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Biliyorsunuz ki yakın zamanda bana ve IBoomWild IBoomWild Adlı şahısa tasarım konusunda şikayet açıldı ve bu şikayetin konusu ''Template'' Kullanmamızdı sadece yazı değiştirerek Satış yapmamızdı

Bu şikayeti yapan

EPİK PROJECT

İsmiyle konu açan başka bir tasarımcıydı

Kendisi bizi şikayet etti konu kapandı ancak buna rağmen İmza alanında, profil mesajı alanı gibi gibi yerlerden kötülemeler yaptı
Bugün kendisini şikayet etme sebebim bizi şikayet ettiği konunun daha da kötüsünü yapmasıdır internetten aldığı resim logonun sadece rengini değiştirerek pazarlaması

Master RP için ''EPİK PROJEKT'' Tarafından yapılan logo aşağıdadır

M1.PNG
resim_2020-12-22_140324.png

Bu Logo Onun tarafından tasarlandığı belirtiliyor ve arkadaşımız 7 yıldır tasarımla uğraşmaktaymış

Bu resimde internetteki logo

(Direk maviye boyama)
Chester Field Kanıt.PNG

Kendi Logosuda aşağıda

(Logoyu beyaza boyayıp etrafına mavi stroke)

Kanıt 2.PNG

Ve bunlar sadece birkaçı en fazla 15 dakikamı alan bir araştırma sonucu

Master Roleplaye yaptığnın kanıtıda aşağıdadır

Kanıt3.PNG

Gereğinin yapılmasını arz ederim

Eğer bu noktada da eğer ben öyle %100 kendi emeğimle yapmıyorum dersede aşağıda diğer kanıtı bize açılan şikayet konusundan bir kesit

11.PNG

resim_2020-12-22_142340.png

Son düzenleme:
Gerçekten Şaka Gibisiniz Kendiniz Hak Yiyerek Sağladığınız Kazançları Yaptığım Açıklamada Belirttim Sizde Benim Açığımı Aramaya Başladınız. Benim İlk Olarak Yaptığım İşe , Müşterilerime Saygım Vardır. Şikayet Açıklaması Olarak MasterRP Logosu Bana Ait Değildir Kendileriyle Başka Çalışmalarımız Oldu Referanslarıma Sadece Yaptığım Logoları Yazmıyorum. Bu Birincisiydi İkinci Olarak Benim Kendime Yaptığım Logonun Sizi İlgilendirdiğini Düşünmüyorum Geçici Bir Logo Ayriyeten 80+ Referans'dan Asla Böyle Bir Şikayet Almadım Ve Yapmadımda. Lütfen Herkesi Kendiniz Gibi Görmeyin.

Ayriyeten Lütfen Bir Araştırın , Sorun Ondan Sonra Kararınızı , Şikayetinizi Bildirin. Gerçekten de Dediğim , Şikayetçi Olduğum Türde İnsanlarmışsınız Yazık.

Kendiniz Kötü , Yanlış İş Yapıp Ben Bunu Yayınca Kazanç Sağlayamadınız. Ondan Sonra Ben Kazanmıyosam Kimse Kazanmasın Türünde Düşüncelere Girdiniz. Uğraştığımız İşlere Bak.

38033

Ayriyeten Kanıt İsterseniz MasterRP nin kurucularından Buda Kanıtıdır Logo İçin Yazılmıştı.

Son düzenleme:
Verilmesi Gereken Tüm Bilgeleri Verir , Yanlış Gösterilen Her Şeyi Doğru Bir Şekilde Lanse Edebilirim Hiç Sıkıntı Yok Arkadaşın Buna Dair Bir Kanıtı Yada Açıklaması Yoksa Konunun Kapatılmasını Rica Ediyorum. Durduk Yere Kimsenin Adını Kötülemeye Kimsenin Hakkı Yoktur.

Daha önce ChesterField ChesterField ile calıştım ve gercekten memnun kaldım, tasarımları gayet özgün ve gercekten tablet üzerinden cizim yapıyor (!), ve bunlar gercek tasarımcı anlamına gelir, eğer senin yapmak istediğin işi yapıcak olsaydım, güzel bir font ve styles pack ile üstüne siyah cizik atıp text gecirip yapabilirdim fakat, onunla uğraşıcak vaktim yok o yüzden daha fazla yorum yapmayacağım, anlayan anlamıştır.

Daha önce ChesterField ChesterField ile calıştım ve gercekten memnun kaldım, tasarımları gayet özgün ve gercekten tablet üzerinden cizim yapıyor (!), ve bunlar gercek tasarımcı anlamına gelir, eğer senin yapmak istediğin işi yapıcak olsaydım, güzel bir font ve styles pack ile üstüne siyah cizik atıp text gecirip yapabilirdim fakat, onunla uğraşıcak vaktim yok o yüzden daha fazla yorum yapmayacağım, anlayan anlamıştır.
Teşekkür Ederim Yorumun İçin.

Gerçekten Şaka Gibisiniz Kendiniz Hak Yiyerek Sağladığınız Kazançları Yaptığım Açıklamada Belirttim Sizde Benim Açığımı Aramaya Başladınız. Benim İlk Olarak Yaptığım İşe , Müşterilerime Saygım Vardır. Şikayet Açıklaması Olarak MasterRP Logosu Bana Ait Değildir Kendileriyle Başka Çalışmalarımız Oldu Referanslarıma Sadece Yaptığım Logoları Yazmıyorum. Bu Birincisiydi İkinci Olarak Benim Kendime Yaptığım Logonun Sizi İlgilendirdiğini Düşünmüyorum Geçici Bir Logo Ayriyeten 80+ Referans'dan Asla Böyle Bir Şikayet Almadım Ve Yapmadımda. Lütfen Herkesi Kendiniz Gibi Görmeyin.

Saga network

Sizmi yaptınız acaba?

A
Verilmesi Gereken Tüm Bilgeleri Verir , Yanlış Gösterilen Her Şeyi Doğru Bir Şekilde Lanse Edebilirim Hiç Sıkıntı Yok Arkadaşın Buna Dair Bir Kanıtı Yada Açıklaması Yoksa Konunun Kapatılmasını Rica Ediyorum. Durduk Yere Kimsenin Adını Kötülemeye Kimsenin Hakkı Yoktur.

Amacım isim kötülemek değildir Yaptığınız Logoların aynısı Google Resimlerde var

Saga Network Logosunu sizmi yaptınız yoksa başkasımı

Başka örneklerlede yazacağım

Logoların Hepsini Ben Yapmıyorum Bazıları Bana Gönderiliyor Ben Düzenliyorum . Yaptığım Logoların Hiçbiri Sizin Yaptığınız Gibi '' ÇALINTI '' Değildir.

Burada ki şikayet konusu tam olarak aslında şunu kapsıyor lütfen bu konu dışına çıkmayınız önceden açmış olduğunuz hazır tasarım kullanma şikayet konusuna istinaden sizin Master RP logosunu hazır googlden bulup rengi ile oynadığınızı söylüyor buna karşı bir açıklama yapmanız halinde konu şekillenecektir.,

Ben Açıklamamı Zaten Yaptım MasterRP nin logosu bana ait değildir Ss'ini de attım. Arkadaş Sadece İftira Üzerine Kurulu Bir Şikayet Paylaşmış.

Master RP Logosu kişiye ait değil yanıtı verildi ve konu burada kilitlenmiştir.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!