Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim dolandırıcılardan

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

IlinerTeknoloji

Üye
FT Kullanıcı
Merhabalar,

Bildiğiniz üzere yetkili alımları için forum üzerinden yetkili alımında bulunmuştuk Emir Ç..... ve Alper G..... bu başvuruyu değerlendirdi ve ilk konuşmamızda sözleşme imzalayacaklarını ve firmamıza alınmak için kimlik bilgilerinin gerektiğini belirttik şahıs Emir Ç.... olumlu karşılayıp tabi ki kabul edilebilir diye belirtti sonrasında Telefon görüşmelerimizde sunacağımız paketleri test etmek için sunucu istediklerini dile getirdiler hatta referans olarak firmamızda gösterebileceğimizi kabul ettik ve sunucuyu teslim ettik.

19038

sonrasında ise paketler ile ilgili konuşuldu ve 25.06.2020 tarihine gelindiğinde ise kimlikler istenip sözleşmeler hazırlanacaktı ki Alperen bey'in kimliğini gönderip kendisinin kini iletmeyeceğini çünkü 1-2 hafta olmayacağını ve satış vs. yapmayacağını belirtti (Telefon konuşmalarımızda dönüşümlü çalışacaklarını belirtip ikisinin de firmamız ile çalışacağını belirtmişlerdi)

19039

Bu anlaşma bozulduğu üzere bizde test için vermiş olduğumuz sunucuyu kapattık sonuçta verilen sözler tutulmadı ve sunucumuzda ücretsiz düzenleme yapıp sonrasında DOLANDIRICI gibi çalışmayacaklarını belirttiler bunun üzerine mesaj attılar ve bizde iyilik için yedeklerini alıp sunucudan paketlerini silebileceğini belirttik

19040

bunu belirttikten sonra şahıs DOLANDIRMASINA rağmen bizim yanlış yaptığımızı ayıp ettiğimizi belirtti bizde DOLANDIRILDIĞIMIZI anlayınca o zaman kullandığınız kadarını hizmet olarak ödeyin diye belirtince bu sefer saldırılar başladı

19041
19042

bu mesele önemli bize satışa hazırladıklarını belirtiyorlar sunucuyu açmayacaklarını belirtiyorlar

discorddaki yayınlarında açacağını belirtiyorlar

19043

Burada tehdit ediliyoruz

19044

sonrasında uzatmamak için teamviwere vermesini bilgisayarına girdiğimizde sunucuyu açacağımızı video programı açık iken yedeklerini almasını ve paketlerini silmesini istiyoruz (Kurtulmak için)

19045

19046

bize yedekleri olmadığını yedeklerini almak istediğini daha doğrusu sunucuyu açmayacağız demesine rağmen yedeklerini almışlar kendi sunucularına atmışlar yukarıdaki discorddaki mesaj'ın açılması olarak da hafta içi açmayı düşünüyorlar

Burada önemli olan şu durumunuz olmaz anlarız bir çok öğrenci arkadaşımıza bir çok sponsorluk verdik gelseydiniz adam akıllı dolandırıcılık olmadan deseydiniz ki bizim durumumuz yok sunucu verir misiniz ayarlayalım sonrasında kapatalım ilk başta kimlik göndeririz paket hazırlarız satışa sunarsınız 7/24 ilgileniriz diyip anlaşma günü gelince ben yokum diğer şahıs da sabah 9 akşam 6 arası açık şeklinde küçük çakallıklara girmeseydiniz sonrasında DOLANDIRILDIĞIMIZI anladığımızda sunucuyu kapatınca yedekleri almadık yedekleri verin diyip uzlaşmaya çalıştığımız zaman biz yedekleri aldık zaten size iş yaptırmayacağız gibi çoluk çocuk işlere girmeseydiniz

Sonuç olarak bu şahıslardan bir şey istemiyoruz fakat çalışacak paket alacak veya sunucularına girecek arkadaşların öncelikle kendilerine dikkat etmelerini ve DOLANDIRMA ihtimali olarak işlem yapmalarını öneriyoruz başkasının dili yanmasın

Malesef ki bir çok kitle bu şekilde belli bir döneme kadar herkes bir birine kardeş ve ya ya arkadaş ortak vs vs gibi gözüküp işini bitirdiğinde en büyük düşman kesiliyorlar yanlış anlamayın beni sizlere küçük bir tavsiye sunacağım eğer bir kişi alıyor iseniz firmanıza önce araştırın gerekli bilgileri aldıktan sonra o kişiden emin olduktan sonra verirsiniz bir yandan sizin iyi niyetinizden kaybetmişsiniz yolunuzda başarılar dilerim şimdiden iyi forumlar.

Malesef ki bir çok kitle bu şekilde belli bir döneme kadar herkes bir birine kardeş ve ya ya arkadaş ortak vs vs gibi gözüküp işini bitirdiğinde en büyük düşman kesiliyorlar yanlış anlamayın beni sizlere küçük bir tavsiye sunacağım eğer bir kişi alıyor iseniz firmanıza önce araştırın gerekli bilgileri aldıktan sonra o kişiden emin olduktan sonra verirsiniz bir yandan sizin iyi niyetinizden kaybetmişsiniz yolunuzda başarılar dilerim şimdiden iyi forumlar.
Teşekkür ederim fakat ben insanları renjide etmek istemiyorum şikayet konusu bile açmayacaktım fakat FivemTürk üzerinde satış yapamayacaksınız vs. gibi tehditlere başlayınca mecburen açmak zorunda kaldık şahısa belirtiyoruz girin silin teamviwere gönderip sunucumuza onu da kabul etmiyorlar zaten şahıs alacağını almış tek işi karalama

Malesef Böyleleri çok bu piyasada :/

Tekrardan başarılarınızın devamını dilerim böyle insanlarla muhatap olmaya bile gelmez iyi forumlar.

Öncellikle böyle bir durumun yaşanması gerçekten çok üzücü bir durum. Bizim yani "Fivemtürk" yetkililerinin yapabileceği bir şey yok maalesef ki. Çünkü olay anladığım kadarıyla forum üzerinden değil tamamen başka platformlar aracılığı ile iletişime geçiliyor. Foruma baktığımda da sizin herhangi bir şekilde yetkili alım vb. konunuzu göremedim. Tekrardan dediğim gibi gerçekten böyle bir olayın yaşanması üzücü bir durum ve benim küçük bir önerim eğer birisiyle anlaşma yapmak istiyorsanız biraz araştırmanızı tavsiye ederim. Konu şikayetçiyim kategori kurallarını karşılamadığı için tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!