Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script GAUNTH ANTİCHEAT | High Level of Security | GAC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Gaunthlow, kimse senden ac'nin kodlarını göster, döngüleri göster demiyor. Varsa sattığın kişi git sunucusuna resmon değerlerini göster. 0.0 MS Bir ac'de pek mümkün değil. Millet tarafsız yorum yapıyor sen cevap verip hava atmaya çalışıyorsun. Neyse..

DF
Kill playeri bozuk bir acden söz ediyosun hmm anladım mod arkadaşlar ilgilenirse sevinirim
74214
hmmm. Evet ya pvp sunucusunda lester:vendita basmayı deneyip ban yedim üstüne üstlük reposundan gördüğüm anticheatleri mixleyip hiçbir ekstra destek sağlayacak kod yazacak bilgiye sahip değilken ac çıkartıp farklı insanların emeğine bok atmalıyım.

DF
Ekli dosyayı görüntüle 74214
hmmm. Evet ya pvp sunucusunda lester:vendita basmayı deneyip ban yedim üstüne üstlük reposundan gördüğüm anticheatleri mixleyip hiçbir ekstra destek sağlayacak kod yazacak bilgiye sahip değilken ac çıkartıp farklı insanların emeğine bok atmalıyım.
tamam sen lester venditayı fixlemeye devam et ben düşüriyim + işte o kadar ezik durumdasın ki kaç kişi uğraşıyosunuz PAC'a ama hala gaunthlow adında birisi ACyi geçiyor ve çıkarttığı ACnin hazır altyapı olduğunu söylüyosun bence hazır olmadığını söylemelisin çünkü hazır bir altyapı senin AC'den daha güçlü oluyosa piyasadan kendini silmelisin.

DF
Knk resmon montajı yok merak etmeye devam edin hoşuma gidiyor sırrı paylaşmak hoş olmaz.
Gerçekten diğer insanlara hak vermeye başladım, galiba okuduğun şeyi anlamakta birazcık sıkıntı yaşıyorsun. Ben senden ne kod istedim, ne herhangi bir şey sadece bir kanıt mesela o bahsettiğin özellikleri test ederken video çekmek ve bunu buraya atmak (resmon 1) açık şekilde eğer bunu yapabiliyorsan ki 10 dakikanı falan alır
ve bunu buraya kanıt olarak sunduğun taktirde yanlış hatırlamıyorsam MIXAS 500₺ ve buradaki biriside 1000₺ atıcaktı yani bedava para kazanmış olacaksın.

DF
Gerçekten diğer insanlara hak vermeye başladım, galiba okuduğun şeyi anlamakta birazcık sıkıntı yaşıyorsun. Ben senden ne kod istedim, ne herhangi bir şey sadece bir kanıt mesela o bahsettiğin özellikleri test ederken video çekmek ve bunu buraya atmak (resmon 1) açık şekilde eğer bunu yapabiliyorsan ki 10 dakikanı falan alır
ve bunu buraya kanıt olarak sunduğun taktirde yanlış hatırlamıyorsam MIXAS 500₺ ve buradaki biriside 1000₺ atıcaktı yani bedava para kazanmış olacaksın.
Olum gerçekten para kazanacaksın falan nasıl bu kadar gerçekçi konuşabiliyosun cebinde harçlık olmayan bana para mı atıcak bırak o forumlarda konulara toxic yorumlar yapmaya devam etsin boş vaktini ancak öyle öldürebilir.

DF
Olum gerçekten para kazanacaksın falan nasıl bu kadar gerçekçi konuşabiliyosun cebinde harçlık olmayan bana para mı atıcak bırak o forumlarda konulara toxic yorumlar yapmaya devam etsin boş vaktini ancak öyle öldürebilir.
hala resmon atmadin jr turing

DF
ya göster 0.0 resmonu SADİN GÖTÜNÜ ATMAZSAM OPEN SOURCE SUPRAYI ATIYORUM

DF
Huh? Bu kanıtı çekerken sadece 10 dakika kaybedeceksin, ğer sana para atmazlarsa pek bir zararın olmaz sadece 10 dakika kaybetmiş olursun, eğer atarlarsa 1750₺ cebinde olacak. Hala kanıt atmamakta ısrar ediyorsun, istersen herhangi bir sunucuya (freeroam gibi sunuculara) anticheatini kur ve insanlara ipsini ver test etsinler.

DF
tamam sen lester venditayı fixlemeye devam et ben düşüriyim + işte o kadar ezik durumdasın ki kaç kişi uğraşıyosunuz PAC'a ama hala gaunthlow adında birisi ACyi geçiyor ve çıkarttığı ACnin hazır altyapı olduğunu söylüyosun bence hazır olmadığını söylemelisin çünkü hazır bir altyapı senin AC'den daha güçlü oluyosa piyasadan kendini silmelisin.
lester venditayı fixlemeye devam et derken xD? acyi geçiyor falan? ortada somut bir kanıt bile yok. cümlen o kadar devrik ki cakal freestyle atsa muhtemelen senden daha az yazım yanlışı yapar FASDFASIFJDSAIFDSJFIDSFASOFD güçlü olup olmamasını tartışamazsın çünkü her sunucunun paketi farklıdır ve farklı scriptlerde farklı açıklar vardır emin ol senden daha fazla hile kullandım ve her dakika farklı bir scriptten farklı açıklar çıkıyor ve bunları fixlemesi sandığın kadar kolay değil. o fixleyebildiğin 2, 3 trigger ile 'high security' olmuyorsun^^ ayrıca o githubda bulduğun anticheatlerin detection yöntemlerinin hepsi farklı scriptlerle çakışıyor (bkz. freecam - clothing menüleri) bu yüzden o bir yerlerinden sallayıp pacdan daha güçlü dediğin o anticheati ikiye bölerim

DF
lester venditayı fixlemeye devam et derken xD? acyi geçiyor falan? ortada somut bir kanıt bile yok. cümlen o kadar devrik ki cakal freestyle atsa muhtemelen senden daha az yazım yanlışı yapar FASDFASIFJDSAIFDSJFIDSFASOFD güçlü olup olmamasını tartışamazsın çünkü her sunucunun paketi farklıdır ve farklı scriptlerde farklı açıklar vardır emin ol senden daha fazla hile kullandım ve her dakika farklı bir scriptten farklı açıklar çıkıyor ve bunları fixlemesi sandığın kadar kolay değil. o fixleyebildiğin 2, 3 trigger ile 'high security' olmuyorsun^^ ayrıca o githubda bulduğun anticheatlerin detection yöntemlerinin hepsi farklı scriptlerle çakışıyor (bkz. freecam - clothing menüleri) bu yüzden o bir yerlerinden sallayıp pacdan daha güçlü dediğin o anticheati ikiye bölerim
Dostum anticheati ikiye bölerim diyosun sattığın sunucuları yok ettim bölmeye gerek bile yok tartışırken üzül biraz la ağla hatta

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!