Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [ÜCRETSİZ] FYAC ANTİCHEAT / LEAKED

pofadi

Üye
FT Kullanıcı
FYAC AntiCheat FiveM v5.1
SİK KIRIĞININ AC SİNİ PAYLAŞMIŞLAR BURAYADA ATİM DEDİM ASDASDASDASD

ÖN İZLEME:
Video :

İNDİRME LİNKİ :

ÖN İZLEME:
Video :

İNDİRME LİNKİ :

ÖN İZLEME:
Video :

İNDİRME LİNKİ :
Tanımadığın adamlar hakkında böyle konuşmanı tavsiye etmem aksi taktirde ölçün olmayan adamlar gelir seni bi güzel terbiye eder

eski dosyayı hortlatmışlar işine gelse açıp bakarsın da neyse, vasıfsız arkadaşın da yorumu beğenmiş
reis ben naptım yaw, yine mi yazdı bi an komik geldi bende gülücük emoji verdim. Seni kırmak veya sana karşı bir saygısızlık yapmak değildi amacım, kusura bakma

Zaten bi ise yaramıyo kırılsa nolur xd

//

Moderatör tarafında düzenlendi:
Zaten bi ise yaramıyo kırılsa nolur xd
komik olan ne biliyor musun sen daha sesliye dahi gelemezken ki buna rağmen yazıştığımız halde bile olayı bitirdiğimizi zannetmişken ertesi gün köpeklik yapman
sen böyle yazdığın zaman kendini vasıflı falan mı zannediyorsun yoksa içinde o olmayan bilginden kaynaklanan boşluğun yerini insanların karşısında yaptığı işlere karşı kötü yorumlar yaparak mı dolduruyorsun bilmiyorum ama sana bir tavsiye küçük köpeçik eğer niteliksiz bir insansan nitelikli insanlara karşı havlama çok komik kalıyor önce biraz nitelik sahibi ol sonra konuş ki komik görünmesin

fyac konusunda tamam ürün bok gibi olabilir ama azıcık da saygınız olsun ürüne emeğe
yani raiderı sevmem çiğköfte dombişim göbeğini okşadığım derim ama saygım vardır eleman uğraşmış bişey çıkarmış yine de kötü olsada
ESCkaybedeni tanımıom
iyi forumlar

komik olan ne biliyor musun sen daha sesliye dahi gelemezken ki buna rağmen yazıştığımız halde bile olayı bitirdiğimizi zannetmişken ertesi gün köpeklik yapman
sen böyle yazdığın zaman kendini vasıflı falan mı zannediyorsun yoksa içinde o olmayan bilginden kaynaklanan boşluğun yerini insanların karşısında yaptığı işlere karşı kötü yorumlar yaparak mı dolduruyorsun bilmiyorum ama sana bir tavsiye küçük köpeçik eğer niteliksiz bir insansan nitelikli insanlara karşı havlama çok komik kalıyor önce biraz nitelik sahibi ol sonra konuş ki komik görünmesin
Aynen kanka kime köpeklik yaptigimida söylersen daha açıklayıcı olursun bence. sesliye gelmezken diyon ya bide kopuyom ya zaten yazismamiz duruyorsa yeniden okumanı tavsiye ederim .d

Konuyu daha fazla uzatmayacağım, çünkü tartışmayı bilen insanla oturup tartılılır son yorum yapan 2 ucube ikinizi bir odaya alsam yaramayan kod satırını gösterin ya da, benım %100 sunduğum ve koruyamadığım bir şeyi bana açıklayın desem ağzınızda geviş getirirsiniz, tek vasfınız başlat.bat'a click atmak gelip burda kendinizi avutuyorsunuz, gerçekleri görmek isterseniz bir gün yaptığınız işlere dönüp bakın derim, hayatınız da bol şans.

Kendin bile yazmadığın anticheat için çok iyi konuşuyorsun raider. Bana anti cheatını göstermene gerek yok zaten biliyorum :) tıpkı tüm fivemtürk camiası bildiği gibi. Ben bu piyasada 2018 den beri varım, rakibim sen değilsin ki istesen bile olamazsın. Benim fikrimce sen dolandıcı , sahtekar ve düzenbaz bir "insansın". Çevrendekilerde aynı senin gibi :) . SQL Sorgularında Parameters kullanmayı bilmeyen raider olur gibi :)

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!