Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım [ÜCRETSİZ] FYAC ANTİCHEAT / LEAKED

Kendin bile yazmadığın anticheat için çok iyi konuşuyorsun raider. Bana anti cheatını göstermene gerek yok zaten biliyorum :) tıpkı tüm fivemtürk camiası bildiği gibi. Ben bu piyasada 2018 den beri varım, rakibim sen değilsin ki istesen bile olamazsın. Benim fikrimce sen dolandıcı , sahtekar ve düzenbaz bir "insansın". Çevrendekilerde aynı senin gibi :) . SQL Sorgularında Parameters kullanmayı bilmeyen raider olur gibi :)
Raider#0101 discord üzerinden yaz bakalım biliyor muyum, bilmiyor muyum gel beraber tartışalım ama kaçamak cevap istemiyorum yok rakibim değilsin falan diyip kaçma S1NGLE S1NGLE gibi madem bir şeyler bildiğini söylüyorsun seni de özele bekliyorum.

Dönüşünü bekliyorum kaçamak cevap istemem iskelet maskeli çocuk

Aynen kanka kime köpeklik yaptigimida söylersen daha açıklayıcı olursun bence. sesliye gelmezken diyon ya bide kopuyom ya zaten yazismamiz duruyorsa yeniden okumanı tavsiye ederim .d
köpek olmak için illa birine köpeklik yapmaya gerek mi var ?
baktığım zaman yaptığın işler yığınını göremiyorum niteliksiz bir insan olduğunu düşünüyorum

zamanında konuştuğumuzda sıkıntı yok çözmüş olduk dedikten sonra hala devam etmen gülünç geliyor

köpek olmak için illa birine köpeklik yapmaya gerek mi var ?
baktığım zaman yaptığın işler yığınını göremiyorum niteliksiz bir insan olduğunu düşünüyorum

zamanında konuştuğumuzda sıkıntı yok çözmüş olduk dedikten sonra hala devam etmen gülünç geliyor
Yazdığımın ilk basini okursan onda sorunum seninle değil yazıyor tabi raiderın avukatı olmayı tercih edersen orasını bilmem

Yazdığımın ilk basini okursan onda sorunum seninle değil yazıyor tabi raiderın avukatı olmayı tercih edersen orasını bilmem
bak şimdi canım

bunların hepsi ortaklık sonrası yapıldı daha fazlası da var şimdi sen bana diyorsun ki sorunum seninle değil raiderle adamla ben ortağım
raidere saldırırsan ben yazarım bana saldırırsan raider yazar ki sen bence boş saldırıyorsun çünkü ben senin yaptığın icraatları göremiyorum ama icraatı olan kişilere saldırıyorsun ki bu bence komik kalıyor

Script yazmak icraatmi oluyor amk djdgdjdvd kafaya bak tek vasfınız html css zaten çoğuda hazır şeyler gelmis icraat diyor bana

Script yazmak icraatmi oluyor amk djdgdjdvd kafaya bak tek vasfınız html css zaten çoğuda hazır şeyler gelmis icraat diyor bana
galiba tek bildiğin html css sşakdnşlkasd ben sana 2 örnek atıyım sen sus

1.png
2.png

saldırdığın taraf kod bilgileriyle ilgili ve bu işin üreticisi olmadan veya işi bilmeden yargılıyorsun

istersen gel hazır iş mi değil mi ben sana gösteriyim

S1NGLE S1NGLE Hadi gel seninle bi yarışma yapalım ikimiz de aynı sc yi yapıp burada paylaşıcaz sen html-js-css kullan ben farklı diller kullanıcam bakalım hangimiz daha iyi

apwoejgpofeajrogsrekglerk internetten bulduğu ücretsiz hudun css ve js sini atarken olur gibi gibi
İnsanların dataları üzerinde search yapıyorsun o da tek vasfın, discord adresim yok dedin dün bulduk yazdık sana arkadaşların bile bir s*k olmadığını söyledi 10/10 hareket.

İnsanların dataları üzerinde search yapıyorsun o da tek vasfın, discord adresim yok dedin dün bulduk yazdık sana arkadaşların bile bir s*k olmadığını söyledi 10/10 hareket.
seoışdrhgıoawejnsrjıkgjaergkjerkg internetten bulduğu anticheati satan raider olur gibi

adamlığını yap boş konuşmak yerine çıkart bana göster özrümü diler çeker giderim

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!