Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script GAUNTH ANTİCHEAT | High Level of Security | GAC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

gaunthlow

Üye
Yasaklandı
FT Kullanıcı
ÖNCELİKLE MERHABA ARKADAŞLAR NORMALDE BEN BİR ANTİ-CHEAT SATICISI DEĞİLİM FAKAT BİLEN BİLİR FİVEM CAMİASINDA HİLECİ OLARAK BİLİNİYORUM KİMİSİNİN KORKULU RÜYASI KİMİSİNİN DOSTUYUM SAHİP OLDUĞUM BİLGİLER İLE SUNUCULARA ZARAR VERDİM BU VAKİTE KADAR Kİ HADDİNİ BİLMEYENE YİNE VERİRİM ORASI AYRI FAKAT ARTIK BUNLARI ENGELLEYEBİLECEK BİR ANTİ-CHEAT'E İHTİYACINIZ VAR EE TABİ BİLDİĞİM ANTİ-CHEAT'LER VAR VE GAYET NORMAL HİLECİLERE GÖRE STABİL AMA SİZİN ÖYLE PATLAMALARI YOK ARAÇ ÇIKARTMAYI EN BASİTİNDEN MENÜ ENGELLEME OLAYI ÇOK SAÇMA DEĞİL Mİ MENÜ KULLANAN HİLECİ ZATEN BASİT ADAMDIR O YANLIŞ BİRŞEY AÇAR BANINI YER BEN BİLİP VEYAHUT BİLEMEDİĞİNİZ TÜM TRİGGERLARI ENGELLEMİŞ DURUMDAYIM.

DİĞER ANTİCHEATLERDEN FARKI NEDİR ?
- BENİM ANTİ-CHEAT'İM TRİGGER GİBİ BİRÇOK EXPLOİT ÜZERİNE YOĞUNLUK GÖSTERMEKTEDİR.

DESTEKLEDİĞİ ALTYAPILAR NELERDİR ?
- ALL FRAMEWORK

RESMON DEĞERLERİ;

Anti Jumper
Watch :

Anti Trigger Exploit
Watch :

Anti Godmode
Watch :

Anti Taser Players
Watch :

Anti Kill Players
Watch :

Anti Give Weapon
Watch :

Anti Economy Fucker
Watch :

Anti Item Added
Watch :

Anti Car Spawn
Watch :

Anti Crash Method (Oyuncuları oyundan düşürücek veyahut ping değerlerini etkiliyecek tüm methodlar FİX)

Blacklisted Weapon (Listeye eklediğiniz hiçbir silahı kullanamaz ve ban yer.)

Blacklisted Ped (Listeye eklediğiniz hiçbir ped spawnlanamaz.)

Anti Event Spamming (Listeye eklediğiniz hiçbir event belirli zaman zarfında belirlediğiniz limit dışında kullanılamaz.)

Give Weapon Detected (Her framework'te çalışmaktadır, eğer silah envanterinde yoksa loglar ve oyuncunun silahını geri cebine sokar.)

Blacklisted Car (Listeye eklediğiniz hiçbir aracı spawnlanamaz.)

Blacklisted Word (Listeye eklediğiniz hiçbir kelime gcphone gibi telefonlarda sarı sayfa, twitter, mesajlar filtrelemesi sağlamaktadır.)

Anti Invisible (Görünmezlik açan oyuncuyu loglar ve ekran görüntüsünü iletir, bu sayede kıyafetçi gibi scriptlerin boş görünmez yaptığın ban atmasını sağlamak yerine loglayıp manuel ban atmanızı sağlıyorum.)

Anti Spectate (Birisini admin olmadan izlemeye çalışırsa oyuncu ban yer.)

Anti Particle Players (Hiçbir şekilde kimseye patlamalar oluşturamaz bu sayede oyuncu ban yer.)

Anti Nui Devtools (Nui Devtools açılmasını engeller ve banlar.)

Anti Dance All Players (Herkesi dans ettirmeye çalıştığı anda ban yer.)

Anti Trigger Exploit (Herkesi Kamuya gönderme, Herkesi Kelepçeleme, Herkesi Hapishaneye gönderme gibi Eventleri bizzat script içerisinden sizler için ayarlıyorum çünkü hiçbir ANTİ-CHEAT kendisi tek başına engelleyemez sadece polis olmayan kullanmaya çalıştığında banlar fakat herkes kamuya gitmiş olur eee ne anladık biz bu işten xD yani %100 engelliyorum.)

Anti Godmode (Oyuncunun ölümsüzlüğünü yakalar ve loglar bu sayede bazı esx_ambulancejob scriptlerinin boş ban atmasını engeller manuel ban atmanızı sağlar.)

Anti Stopper (Scriptlerinizi ve ANTİ-CHEAT'i stoplamasını %80 engeller.)

Bu şekilde daha birçok özellik var, umarım sunucunuzu üst düzeyde koruyacağınızdan çift taraflı emin olarak alışveriş yaparız sizlerle.

KONU TOXİC VE BALTALAYICI YORUMLARA KAPALIDIR AKSİ TAKTİRDE GEREĞİNİN YAPILMASINI ARZ EDERİM TEŞEKKÜRLER.

LOGLARDAN ÖRNEK ;
74187

Satın almak için discord : gaunthlow#0009

DF
Son düzenleme:
FiveM Trnin en iyisi olarak Kabul edilen PAC olan sunuculara rahatça girebiliyorum fakat bu AC de direk ban yiyorum sunucu açma girişimimdede kendilerini kullandım herkese öneririm çok uygun

DF
hilecilerin derdinden bi tek hileci anlar wjeqjıwejı 0.40 resmonlu anticheatlerden sonra olur gibi

DF
FiveM Trnin en iyisi olarak Kabul edilen PAC olan sunuculara rahatça girebiliyorum fakat bu AC de direk ban yiyorum sunucu açma girişimimdede kendilerini kullandım herkese öneririm çok uygun
PAC özel olarak bir sunucuya configure ayarları yapmadığı için olabilir AC sistemlerinde herşey config dosyalarına bağlı zaten siz ne kadar configden önlem alırsanız o kadar iyi, trigger item basma olayında ise ayrı olarak bir kısım kullanıp tek tek if ve elseif'ler ile weapon namelerini yaparak aslında triggerler altında sizde bunu engelleyebilirsiniz. Anti Economy Fucker olarak adlandırılan şey burda gösterilen ile ilgisi bile yok. AC biraz alınmaya başlandıktan sonra her sunucunun paketine göre açıklar çıkacaktır zaten kişi anticheatı aylardır aynı pakette denediği için farklı bir altyapı farklı resourceler ile hiç denenmemiş.

DF
pac’dan iyisini tanımam. Tüm configleri detaylı ve dikkatli bir şekilde ayarlammış pac > all

DF
Konu scam. Bahsettiginiz ozellikler bulunan bir anticheat resmonu (cl) 0.0 olamaz. Eger kanitlarsan 500₺ gonderebilirim.

DF
Aktif Bir Şekilde Kullandığım Bir AC +154 Aktif Oyuncuya Kadar Ulaştık Önceden Hile Problemlerimiz Mevcuttu Gauntlowla Tanışıp AC Uygun Fiyattan Kurulumunu Yaptırdık
Günümüzde Hileci Çok Tavsiye Ettiğim Bi AC"Dir

DF
korkulu düş gavun

DF
Konu scam. Bahsettiginiz ozellikler bulunan bir anticheat resmonu (cl) 0.0 olamaz. Eger kanitlarsan 500₺ gonderebilirim.
Sen toxicliği bırak sana harçlık göndereyim. Bu arada mod arkadaşlar ilgilenirse sevinirim konu içeriğini okumayan bu kardeşimiz toxic yorum yapmıştır.

DF
Daha dün paket konuma +rep yazanın bu konuma toxic yazması üzdü. Mod arkadaşlar ilgilenirseniz sevinirim.
dostum iyi insansın ben herkese karşı iyi davranırım herkesede böyle yorumlar yaparım çok tanışmadığımız içindir gene mod arkadaşlar bakabilir :)

DF
dostum iyi insansın ben herkese karşı iyi davranırım herkesede böyle yorumlar yaparım çok tanışmadığımız içindir gene mod arkadaşlar bakabilir :)
Eyvallah da bir çocuğun yorumuna öyle cevap verirsen toxic olur sende iyisin o yüzden öyle yazdım mod arkadaşlar dememin sebebi konu içeriğinde yazdım toxic ve baltalayici yorumlar yasak

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!