Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script GAUNTH ANTİCHEAT | High Level of Security | GAC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
PAC özel olarak bir sunucuya configure ayarları yapmadığı için olabilir AC sistemlerinde herşey config dosyalarına bağlı zaten siz ne kadar configden önlem alırsanız o kadar iyi, trigger item basma olayında ise ayrı olarak bir kısım kullanıp tek tek if ve elseif'ler ile weapon namelerini yaparak aslında triggerler altında sizde bunu engelleyebilirsiniz. Anti Economy Fucker olarak adlandırılan şey burda gösterilen ile ilgisi bile yok. AC biraz alınmaya başlandıktan sonra her sunucunun paketine göre açıklar çıkacaktır zaten kişi anticheatı aylardır aynı pakette denediği için farklı bir altyapı farklı resourceler ile hiç denenmemiş.
Bu kesin konuşmayı neye dayanarak yapiyosun 3-5 kişi bir ac ile uğraşıyorsunuz fakat gaunthlow yine geçiyor ne yazık ki her altyapı üzerinde deneyim yapıp hazırladım yinede sen bilirsin ha birde konuyu birdahakine dikkatli okuyup yorum yap.

ga-ac der susarım +rep ?

Eyvallah da bir çocuğun yorumuna öyle cevap verirsen toxic olur sende iyisin o yüzden öyle yazdım mod arkadaşlar dememin sebebi konu içeriğinde yazdım toxic ve baltalayici yorumlar yasak
kusura bakma o zaman herkese yapıyorumda ciddiye alan pek olmadı :) iy günler

"HİGH LEVEL OF SECURİTY"

:D bilgili bir hileci girdiğinde AC uyuyor.

"HİGH LEVEL OF SECURİTY"

:D bilgili bir hileci girdiğinde AC uyuyor.
Ah be recom her ac öyle ama bir hilecinin çıkardığı anti-cheati kimse geçemez elbet geçen olur ama benim şuan ki sürümünde zarar vericek birşey yapamaz kimse.

Ah be recom her ac öyle ama bir hilecinin çıkardığı anti-cheati kimse geçemez elbet geçen olur ama benim şuan ki sürümünde zarar vericek birşey yapamaz kimse.
Emin konuşma, önceden de öyle diyordun ama sonuç;
74203

Dd0stan bir farkı yok zaten ama gel şuan düşür konuyu sildiricem. + Özelde ki yazıları ss olarak atmak hoş mu sence ?
Sunucunda bir çok exploit buldum ve çoğunu sana söyledim. Şuan senin edit anticheat'in ile uğraşmak istemiyorm. Ayrıca attığım ss de bir sıkıntı görmüyorum :).

Zort ? tek token alan birisi bi bok bilmiyordur

Zort ? tek token alan birisi bi bok bilmiyordur
Konu başlığı anti-cheattir dur baltalayamda otomatik zombilerin ölmesini fixleyemeyip loot kasmasini izin veriyormuş gibi yapam. Bruh ?

Ne ya
Sunucunda bir çok exploit buldum ve çoğunu sana söyledim. Şuan senin edit anticheat'in ile uğraşmak istemiyorm. Ayrıca attığım ss de bir sıkıntı görmüyorum :).
Ne yazık ki 3-5 kişi sıfırdan yazıp hiçbir şey engelleyemen anticheatler varken benim anticheatim ile hiç düşmeyecek sunucular mevcut neyse.

Sen toxicliği bırak sana harçlık göndereyim. Bu arada mod arkadaşlar ilgilenirse sevinirim konu içeriğini okumayan bu kardeşimiz toxic yorum yapmıştır.
mod arkadaşlarına selamlarımı iletebilirsin :) 0.0 Resmon yazmışsın konuya. Kanıtlamanı bekliyorum

Olm sen harbi narsist eziğin tekisin la konuya tehditlere giren birisinden ne olabilir

Harçlık göndermeyi teklif etmişsin, benim orada 500₺ dememin sebebi ezmek değil kanıtlayamayacağını bildiğim için iddia koymaktı. Yaptığın ürün kaliteli olsa bile (bence değil) 0.00 yazarak insanları kandırmış oluyorsun. Modların ilgilenmesi gereken tek şey konuya yazdığın şeyi kanıtlaman :)

MIXAS MIXAS sal bro sal değmez bırak küçük dünyasında takılsın kaldmsöfmamdmamdma

mixas 500 demiş benden 1000 geldi var mı artırıcak ?

mod arkadaşlarına selamlarımı iletebilirsin :) 0.0 Resmon yazmışsın konuya. Kanıtlamanı bekliyorum
Sadece ben varken o normal gayet demekki sen bilmiyosun AC ile uğraşıyorsun boşa canım sıkıldıkça quasar düşürüyorum yinede sen bilirsin jdjejdjeje

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!