Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Tanıtım TREX ANTİCHEAT.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Trex Anticheat özellikleri:
Trex-ac Nedir? Trex AC 20.05.2021 Tarihinde kodlanmaya başlaıp 30.05.2021 İlk testler ile Betaya girmiştir TREX AC ÖZELLİKLERİ Yüzlerce hile menüsünü tespit etme Sürekli güncellemeler AntiVPN
Ekran

Görüntüleri Günlükleri Her şey yapılandırılabilir Yasaklama Sistemi İzin Atlama Kurulumu Kolay %90 Frameworklere Uyumlu OneSync Hazır AntiCheat herhangi bir sunucuda kullanılabilir. En iyi optimizasyon AntiSpeedHack AntiVehicleRam AntiSuperJump AntiTriggeringClientEvents AntiGameTimerChange AntiSpectate AntiGodMode AntiMaxArmor AntiArmorGive AntiInfinityAmmo Ve daha sayamadığım.birsürü özellik. AntiNoClip

FİYAT: ilk ay 250tl 2.ay 150 tl den devam ediyor

TANITIM VİDEOSU :
SATIN ALIM İLETİŞİM İÇİN: // ! ᛋᛋESX_ARTESMA⁹⁰⁹ᛋᛋ#5125

Konu tarafımca doğru kategoriye taşınmıştır.
Konudaki discord yönlendirmesi tarafımca kaldırılıp temizlenmiştir.

Trex-ac Nedir? Trex AC 20.05.2021 Tarihinde kodlanmaya başlaıp 30.05.2021 İlk testler ile Betaya girmiştir TREX AC ÖZELLİKLERİ Yüzlerce hile menüsünü tespit etme Sürekli güncellemeler AntiVPN
Ekran

Görüntüleri Günlükleri Her şey yapılandırılabilir Yasaklama Sistemi İzin Atlama Kurulumu Kolay %90 Frameworklere Uyumlu OneSync Hazır AntiCheat herhangi bir sunucuda kullanılabilir. En iyi optimizasyon AntiSpeedHack AntiVehicleRam AntiSuperJump AntiTriggeringClientEvents AntiGameTimerChange AntiSpectate AntiGodMode AntiMaxArmor AntiArmorGive AntiInfinityAmmo Ve daha sayamadığım.birsürü özellik. AntiNoClip

TANITIM VİDEOSU :
SATIN ALIM İLETİŞİM İÇİN: [ ] ! ᛋᛋESX_ARTESMA⁹⁰⁹ᛋᛋ#5125
tmmdır teşekkürler

"esx:spawnVehicle" üzerinden araçları yakalatmak nekadar mantıklı eğer bir admin /car komutunu kullanırsa banlanıcak, ve oyuncu taraflı olduğu icin tamamen engel değil garajdan araç cıkartanlar icin tam olarak nasıl bir cözüm ürettiniz direk ban mı yiyecekler, veya direkt bu olayın all framework üzerinde nasıl desteğini sağlıyorsunuz merak ediyorum açıkcası.

Hileciler Gene Gülüyor ashdgasd

Ekran

TANITIM VİDEOSU :
SATIN ALIM İLETİŞİM İÇİN: [ ] ! ᛋᛋESX_ARTESMA⁹⁰⁹ᛋᛋ#5125
3-4 ay boyunca aktif bir fyac kullanıcısıydım ve çoğu şey bir birine benziyor :)

3-4 ay boyunca aktif bir fyac kullanıcısıydım ve çoğu şey bir birine benziyor :)
Zaten AntiCheatlerin Çoğu Aynı Şeyleri Yapıyor Ben X AntiCheat ve Y AntiCheat Aynı Şeyi Engelliyor Sorun Şurası Hangisi Daha Kaliteli. Kullanmadan Sadece engellediğimiz şeyi FYAC Benzetmeniz Ne Kadar Bilir Kişi olduğunu gösteriyor sizinle iş yapmayı düşüne biliriz
:smile:

vb-ac diye birsey paylasildi log mesaji bile ayni xd exploid de type i bile ayni kanka

vb-ac diye birsey paylasildi log mesaji bile ayni xd exploid de type i bile ayni kanka
Paylaşılmış AntiCheati Kurup Servere Girin ve hile açın lütfen Sonra Bidaha Yorum Yapın "AntiCheat Çalıntıdır"

+rep

Bruh. Ac yi beleş bulup 3 5 birşey fixlemişsin :D. Gram lua bilgin olduğunu sanmıyorum. 55142

Burası bile aynı :D
55143

"esx:spawnVehicle" üzerinden araçları yakalatmak nekadar mantıklı eğer bir admin /car komutunu kullanırsa banlanıcak, ve oyuncu taraflı olduğu icin tamamen engel değil garajdan araç cıkartanlar icin tam olarak nasıl bir cözüm ürettiniz direk ban mı yiyecekler, veya direkt bu olayın all framework üzerinde nasıl desteğini sağlıyorsunuz merak ediyorum açıkcası.
onu bu arkadaşa değil VB-AC'nin yapımcısına sormak lazım

onu bu arkadaşa değil VB-AC'nin yapımcısına sormak lazım
Ultra bruh. Konu kapansın. Konuyu açan kişi cevabını aldı galiba. Boşuna daha fazla yorum olmasın

Son düzenleme:
Konu sahibi isteği üzerine, konu tarafımca kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!