Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Script GAUNTH ANTİCHEAT | High Level of Security | GAC

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Git token ban atmayı öğren rockstarla ban açılıyor enai
tabi efendim ? kesinlikle öyledir? ruinsde düzenli olarak banlar kaldırılıyor eğer ordan unban yediysen sebebi budur monke seni

imn0thing imn0thing Sorsana eski discorduna nolmuş dfjksdkf. MIXAS MIXAS Eline sağlık bu arada benim yapmam gerekiyordu zaten sen yapmışsın. Mali müşavir ile bir kaç sıkıntı çıktı yoksa ne discordda ne youtube da barındırırım bu mendeburu. gaunthlow gaunthlow istenmiyorsun kardeşim zart zurt ZORT ?

qb-multichar veya spawn selectorde atılan invisible veya teleport banını düzeltmeyi bile bilmiyorsundur orda burda anticheat yazdım diyorsun image ve ses exportlamışsın sene sanki 2010 ban atarken milletin korktuğunu sanıyorsun galiba. En fazla 2 satır kod yazmışsındır RegisterNetEvent, AddEventHandlerla trigger oluşturuyorsun ordan burdan hile bulup veya alıp milletin hakkıyla emeğiyle oynayıp utanmadan youtubea video atıyorsun yazık sana evlat bunu yapmamalısın

Ekli dosyayı görüntüle 74267
client_config üzerinde düzenlenebilir bir listeye kullandığınız gcphone ye göre konumları girmeniz gerekiyor çoğunlukla her telefonda bu şekilde bu sayede bu koordinatlar dışında event kullanılırsa ban yiyecektir, sizde para basılıyor diye gcphonede uberi kaldırmaktan kurtulabilirsiniz :cool:
Ekli dosyayı görüntüle 74268
şunları paylaşakta herkes yararlanmasın mı be gaunth'um ?

Ekli dosyayı görüntüle 74267
client_config üzerinde düzenlenebilir bir listeye kullandığınız gcphone ye göre konumları girmeniz gerekiyor çoğunlukla her telefonda bu şekilde bu sayede bu koordinatlar dışında event kullanılırsa ban yiyecektir, sizde para basılıyor diye gcphonede uberi kaldırmaktan kurtulabilirsiniz :cool:
Ekli dosyayı görüntüle 74268
Paylaşım - [ÜCRETSİZ] High Level Security AClerden kurtulun! ahbeabi

Olum ben demiyorum ki VB-AC'den birşey almadım diye ne bu kod çalma algısı anlamıyorum bir türlü önemli olan işlevi çalışmıyorsa kod yorum yapacaksın yok şu AC yok bu AC diye salça atarsan sende toxic yapıp bir bok olduğunu sananlardan olursun.
Bir bok yapanlardan olmam cunku projelemeri biliyorlar

ah be gavun seni önce annen sonra ben seviyorum

DrxMaxi DrxMaxi Size özelden yazdım bi bakarsanız sevinirim.

Sana göre matematik

0.03 = 0.00 mı knk? :D
Kardeşim herkes benim anlık olarak ekran alıntısı aldığım resmonu çok kafaya taktı yani onu bilerek yapmadım millet satın alsın diye öyle bişe yapcak değilim şimdi düzelttim zaten yavaş yavaş güncelliyecektim konuyu taki ergenler gelene kadar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!