Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

• Konbuyu başlatan thebedir
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 14
  • Görüntüleme 897
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

thebedir

Üye
FT Kullanıcı
Discord
Bedir#8679
Şikayetçi Olduğum üye : İsmi F'GOD link: https://www.fivemturk.com/conversations/add?to=fthkap1an
Şikayet nedenim : Herkese key satmaya çalışıyor keyleri bozuk çıkınca para iadesi yapmıyor. Eskiden ServerButik support ekibindeymiş kendisi dolandırıcıdır.Hiç kimse bu veledül zina ile iş yapmasın dolandırmaya kalkışıyor.
Kanıtlar :
12364 12365 12366 12367 12368 12369 12371 12372 12373

Ekli dosyalar

• dc7.png
    dc7.png
    51.9 KB · Görüntüleme: 21
Son düzenleme:
İlk başta keylerimin patlama ihtimalini düşündüm, lakin kendi serverime girdiğimde keyimde bir hata almadım, daha sonrasında kendisiyle konuştum bu konuyu. Senlik bir durum olabilir, iadesini yapalım dedim yok keyi ver dedi. Ozaman elimde para vardı lakin şuan elimde nakit olmadığı için, imkanlarımın kısıtlı olduğu için değerli 50 tlsini yollayamadım. Başka bir yolla telafi edelim dediğimde dolandırıcı tepkisi ortaya çıktı. Gerçekten tebrik ediyorum.

20 yaşından küçük olduğumu, bursumun şuan yatmayacağını, dışarı çıkamadığım için biraz anlayış göstermesini istediğim bölümleride atabilir.

O kadar kişide problem çıkmayıp, sende problem çıkması benim sorunum değil.

Bana yazdığın şu idade etmek vazgeçtim yazdın ?* ve bu postuda kaldırmıyorum kaç gündür oyalıyorsun benimde işlerim var bunun arkadaşından dats aldım 2 gündür ts yok ulaşabileceğim kimse yok ne biçim iş bu gelip burda kendini temize çıkarmaya çalışma

Kendisi benim ekibimden 2 hafta önce ayrılmış bulunmaktadır. Serverbutik ile bir çalışması veya yetkisi olmadı. Fakat kendisi hiç bir zaman bizim ismimizle kendi satışını yapmadı. Diğer konuya gelirsek kendisi 20 yaş altında olduğu için dışarı çıkamaması gayet doğal bunu size anlatmış. Şuan ülkece zor bir süreçten geçiyoruz bu konuda birbirimize düşmemiz değil kenetlenmemiz gerekmektedir. Nedense tüm konuşmaların gönderilmediğine dair bir kanı oluştu kafamda geri kalan konuşmaları siz iletir misiniz ?

Hayır bunu belirtmedi çarşıya inemiyorum 20 yaş altı sokağa çıkma sayağını
mesajlar elimde paramı geri istemiştim iban at dedi sonraki gün vazgeçtim atmıyorum dedi sslere bakarsanız

Şimdi şöyle ben foruma paylaştıktan sonra küfür hakaret öncesinde bana ne yapabilirsin diyordu kesinlike mesajlarda belirtmedi şimdi belirtmedi dedim kesin gidip bana mesaj atıcak saatini karalıyacak bak attım diyeceksen konuyu uzatma foruma atınca tavrın değişti argo küfür kullanmaya başladın bu bir suçluluk psikolojisidir.Ve sende çokça var bu konuda merak etme aklı olan senden ne paket alır nede yardım ister şimdi gelip özelden bana forumu kaldır diyemezsin !!!

fthkap1an fthkap1an Savunmanızı yapar mısınız ?

Cevap vermek için 24 saatiniz var

Gerekli yollarla sağlayacağım dediğim hâlde engelledi, evde ne yapayım nasıl birşey yapabilirim bilmiyorum.

Vazgeçtim olayı keyin bende patlak vermediğini aamamdan sonra olmuştu. Stoğum dolu olduğu icn plat hesap alacaktım, VDS iade talebi gönderdim lâkin red aldım. Sana onla telafisni yapacağımı söyledim, bu olaylardan önce arkadaşıma tehdit vari konuşmaların, ve orda burda daha hicbirsey belli değilken dolandırıcı diye adımı çıkarman, doğru birşey değil. O dışarı çıkamayacağm olayını kendiside biliyor zaten .d

Ne yapabilirsin bana gibisinden arkadaşıma yazdığın mahkeme açacağım olaylarını da buraya atabilirsin. Belli olmayan birşey ve sen mahkeme açacağım gibisinden yazınca bende ne yapabilirsin yazdım. Olay bundan sonra sende paylaşıp böyle korkuttun, fivem ortamında neden adımı kötüye çıkaracak bir hareket neden sergileyip böyle bir hata yapayım?

.

Şikayetçi Olduğum üye : İsmi F'GOD link: https://www.fivemturk.com/conversations/add?to=fthkap1an
Şikayet nedenim : Herkese key satmaya çalışıyor keyleri bozuk çıkınca para iadesi yapmıyor. Eskiden ServerButik support ekibindeymiş kendisi dolandırıcıdır.Hiç kimse bu veledül zina ile iş yapmasın dolandırmaya kalkışıyor.
Kanıtlar :
Ekli dosyayı görüntüle 12364Ekli dosyayı görüntüle 12365Ekli dosyayı görüntüle 12366Ekli dosyayı görüntüle 12367Ekli dosyayı görüntüle 12368Ekli dosyayı görüntüle 12369Ekli dosyayı görüntüle 12371Ekli dosyayı görüntüle 12372Ekli dosyayı görüntüle 12373
Satış konusu forumumuz üzerinden yapılmadığı için kendisi hakkında bir işlem yapamam. Konuyu kilitliyorum.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!