Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

• Konbuyu başlatan Fransua
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 3
  • Görüntüleme 916
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Fransua

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
meettomy.site
Selamlar hepinize iyi forumlar dilerim.
Bildiğiniz gibi piyasamız işini gerçekten yapanlar, yanında dolananlar ve tüm bu işi çalanlar ile dönen bir piyasa oldu.
Bundan yaklaşık bir ay kadar önce Harp Roleplay sunucusunda developerlık yapıyordum. Benimle beraber emek veren kağan kardeşim kendi sunucusunu açacağını ve bundan dolayı v2 olarak çıkardığımız kasaba paketinin kullanılması istemediğini sunucu sahibi Umut Demir'e belirtti. Bunun üzerine Umut bana abi Kağan senin silmeni istiyor ama ben paketin yedeğini alayım sen silermiş gibi yap tarzında bir konuşma ile geldi ve bende kendisine benim bu tarz bir hareket yapmayacağımı ve bana bir daha böyle bir teklif ile gelmemesi gerektiğini belirttim. Bunun üzerine ben makinaya girip Kağanın belirttiği paketi ekran paylaşımı açarak sildim ve konu kapandı. Aslında konu tam olarak burda başladı. Umut Demir isimli bu arkadaş yani Harp Roleplay sunucu sahibi, aslında benim paketim, Kağanın paketi, sunucuya özel botumu ve destek botumun yedeklerini çoktan almaya başlamış. Makinaya girdiğim zaman yedekleme alındığı gördüm işlemi iptal ettim ve Umut ile aşağıda paylaşacağım resimlerdeki konuşmayı yaptım. Ben konunun ardından gene sunucusu açık kalsın zora girmesin diyerek masaüstünde duran paketten sadece benim düzenlemelerimin bulunduğu dosyayı silerek çıkış yaptım. Bu konu kapandıktan sonra aslında gene ben kapandığını sandıktan sonra bu arkadaş benim paketim ve Kağanın paketini artı olarak destek botu ve diğer botu satışa çıkardı. Ne hali varsa görsün zaten piyasada sevilmeyen bir insan kendisinden beklenileni yaptı dedim ve köşeme çekilip yoluma devam ettim. Lakin dün HARP ROLEPLAY V1 diye bir paket paylaşltığını ekibimdeki arkadaşlardan duydum ve bunudamı yaptı diyerek konuya dahil oldum. Tüm kanıtlar ve konuşmalar aşağıdadır. Rica ediyorum artık bu tarz şeyler yapmayın. Emek hırsızlığı cidden can sıkan bir konu.

Not : Kullanıcı yasaklı durumda kalsaydı sorun yok ama şuan başka kullanıcı adında forumda dolaştığı için bu şikayette bulunuyorum.
Kullanıcı adı : Ragnarok Ragnarok

DF
Öncelikle Merhaba Değerli FivemTÜRK Kullanıcıları Fransua Denilen Kişi İnternetten Buldugu Scriptleri başına fransua yazıp o scriptin ona ait olucagını sanıyor sunucumda gelip developerlik yaptı tamam eyvallah burda bir sorun yok yüz verdikten sonra Kendini Sunucu Sahibi Sanıp Millete EGO Yapmaya Başaladı Yaklaşık 2 Ekibimi Banladı Buda 25 Kişiyi Geçik Bir Tayfaydı! Bunuda Geçtim Yukarda Söylenen Herşey Yalandır Yedek Aldıgım Doğrudur Çünkü Herzaman Paketimi Alıp Çıkıcam Diye Laf Yapıyordu Bende Doğal Olarak Bu Olay Yaşanmadan 5 Gün Önce Makinenin Süresi Biticek Diye Yedek Almıştım Ama Ozaman Ciddi Anlamda Süresi Biticekti Buda Olayı Yanlış Anlayıp Dosyaları Silip Gitti Masaüstündeki Olay Bundan İbaret Konunun FivemTÜRK E Taşımasıda Ayrı Bi İroni Bana Göre Sonuçta Paketi Kendi İstegi ile Kurdu Paket Onada Ait Deil ByPiskana Ait içinde Leaksdan Buldugu Scriptleri Koymuş Bana Ait Diyor! Konunun Kapanması Taraftarıyım. Foruma Taşıması Çok Saçma Çünkü Burdan Alınmamış Veya Satılmamış Bİrşey. Olay Bundan İbarettir Gerisi Değerli FİVEMTÜRK STAFF Ekibindedir. Ve Kendisi Zamanında STARK ROLEPLAYE SALDIR DİYE YALVARIYORDU DDOS AT GİBİSİNDEN Neymiş Paketini Kullanıyormuş. Bu Arkadaş Hem Suçlu Hem Güçlü Birşey Diyemiyorum Artık Ne Söylesem Birşey Uyduruyor Bunla Çalışan Sunucular Da Ney Oldugunu Anladı Bu Olaydan Sonra Çalışmayı Durdurdular.

DF
Son düzenleme:
Kendisi benide tehtit etmişti ddos atıyor genelde beceriksiz minik çocuk :)

DF
Konuya açıklık getireceğim, aranızdaki ikili çatışmaya karşı bizler bir şey yapamayız ek olarak paket satışı forum adresimiz üzerinden yapılmıyor.
Yasaklanma sebebini kendisi çok iyi biliyor şuanda sıkı bir takipte olduğunu da bildiğini düşünüyorum, bir de şekilli şukullu Fivemturk yazmayın itici duruyor bunları yapınca yöneticiler sizin tarafınızı savunmayacak konuyu kapatıyorum küfürlü SS'ler tarafımca silinmiştir. Saldırı konusuna gelirsek bilgisi sadece dosya ismini değiştirmekten ibaret olan tayfa bir kenara çekilsin lütfen çok sıktınız.
Teşekkürler iyi forumlar dilerim.

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!