Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Şikayetçiyim

• Konbuyu başlatan Cem
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 9
  • Görüntüleme 902
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Cem

CemDesign
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Beyto Beyto adlı arkadaştan şikayetçiyim

Kendisi Y yKocak 'a tasarladığım logo tasarımının yarısını dümdüz kesip başka birisine satmış

Bu durumundan şikayetçiyim daha önce de kendisi müşterimin bana attığı arkaplanı alarak kendisine gif yapmıştı.

Bu arkadaş sürekli bir başkasının tasarımlarını toplayarak satmaktadır.

Kendisine uygun cezanın verilmesini istiyorum
Renk değişimi vs bile bulumuyor.

68089 68090

Ek bir detay gerekirse hemen atabilirim logoyu Ykocak'a tasarladığıma dair kendisine de sorabilirsiniz.​

Selamlar! Y yKocak üzerinize açılan şikayet konusu hakkında yorumunuzu yahut mesajınızı bekliyorum.

Satışı vs yapılmadı bu tasarımın bu tasarımı ilk fivem türk ücretsiz tasarım diye konu açtığımda Discord adı Urk#0001 diye biri istemişti yapılmıştı denemez ama yapılmıştı yani cem abinin olduğunu biliyordum burda ama cem abi tanışmışlığım yoktu cem abi ile zaten 2 ay filan oldu galiba tanışanı ben konuyu açanıda o kadar oldu bu tasarımdan para almadım para almaya başlayanı ben 1,5 ay filan oldu kullan kişi yüksek ihtimalle görür yazar diye düşünüyorum iyi günler iyi forumlar

Sonuç olarak sen bu tasarımı zamanında referans kazanmak için benden aldığını değiştirmiyor. Pazarlamışsın kaldıki, benimle tanışmasının ilgisi olmadan önce de disscord sunucumda bulunuyordu. Discoruma katıldığı tarih aşağıdaki ekde mevcut, logoyu yaptığı tarih ise 29 ekim discorduma katıldığı tarih 11/10.

Ek olarak aldığı tasarımlar 1 tane ile bitmemekte onlarca var Kendisinin bana discord üzerinden ilettiği ekran görüntüsü budur. Bu ekran görüntüsünde bile izinsiz alınmış tasarım bulunmakta :D
68099 68100

İşaretli tasarıma bakarsanız bu tasarımda bizim.
68101

Ekli dosyalar

• 1640461693934.png
    1640461693934.png
    17 KB · Görüntüleme: 14
bu arkadaş genel olarak böyle şeyler yapmakta benim sunucumdada ücretsiz olan şablonları ücretli satmaya çalıştı. yakın zamanlarda cemin discord sunucusunda
moderatorluk yaptı yaptıgı zamanlarda durmayıp müsteriye yapılan logonun temasını caldı 68102

Ekli dosyalar

• unknown (4).png
    unknown (4).png
    212.8 KB · Görüntüleme: 14
  • unknown (3).png
    unknown (3).png
    553.4 KB · Görüntüleme: 14
  • unknown (2).png
    unknown (2).png
    256 KB · Görüntüleme: 12
  • Screenshot_1.png
    Screenshot_1.png
    343.1 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_2.png
    Screenshot_2.png
    144 KB · Görüntüleme: 13
  • Screenshot_3.png
    Screenshot_3.png
    131.7 KB · Görüntüleme: 11
Selamlar, Beyto Beyto forum üzerinden Cem mehme adlı kişinin grafik tasarım üzerinden edit yaparak maddi çıkarlar ettiğin için Forum üzerinden 1 Uyarı Puanı almış bulunmaktasın. Tasarımın bedava yahut sosyal medya üzerinden 3.Şahıs kişilerin sana gönderilmesi, tasarımın eline geçip düzenlendiğin için Forum üzerinden bunun düzenlenmiş halini paylaştığın için uyarı puanın verilmiştir. Cezan hakkında itiraz savunmasını yapmak istiyorsan FivemTürk Discord sunucusu üzerinden ticket açarak yetkililer ile görüşme sağlayabilirsin.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!