Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

OTİSTİK DOLANDIRICI lost roleplay

Lorite

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
discord.gg
Arkadaşlar bu sunucuda oynamayın oynatmayın 2saat beni oyaladılar 170araçlık donate araç seti loading screen logo banner v.b alacaklardı 2saat sohbet muhabbet ettik işlem tam bitti engellediler durduk yere sunucudan attılar bide bana üstüne dolandırıcı dediler emeklerimi hiç ettiler
1700332226088.png 1700332271864.png 1700332327767.png 1700332358652.png 1700332384681.png
1700332547752.png 1700332561786.png 1700332575511.png
OWNERLAR ASDASDASDASDAS

KENDİLERİNİ ÇOK ZEKİ SANIYORLAR ENGELEYİP KURTULABİLEĞİNİZİ SANIYORLAR UYDURUK BİR DEVELOPER BOKTAN GÜVENİLMEZ OWNERLAR 3KİŞİ ORTAK SUNUCU AÇIYORLAR
DEĞİŞİK İNSANLAR
BU SUNUCUDA OYNAMAYIN OYNATMAYIN İLERDE PARA VERİRSİNİZ MEKANLARINIZI VERMEZLER ARAÇ ALIRSINIZ ARAÇLARINIZI VERMEZLER VİP ALIRSINIZ VİP VERMEZLER BİR TON İŞ CİDDEN YAPARKEN BU KADAR DÜŞERLER BUNLAR
UYDURUK KEY ALMIŞLAR UYDURUK DEVELOPERLARI HAZIR PAKETİ SUNUCUYA YÜKLEMİŞ OYNAMAYIN YANİ

BUNLAR DONATERLARIN AYAKLARINIDA YALARLAR DESTEKTE ÜSTÜN GÖSTERİRLER

Ekli dosyalar

• 1700332012730.png
    1700332012730.png
    21.8 KB · Görüntüleme: 24
  • 1700332556277.png
    1700332556277.png
    100 KB · Görüntüleme: 20
Bunlara ne hizmet sağladın reis

Bunlara ne hizmet sağladın reis
reis 500donate araç pack loading screen logo banner silah paketi ilk para dedim ama biraz konuştuk empati gösterdim pakette gerekli düzenlemeleri yapıp parayı alacaktım sonra bi anda engelledi değişikler bide bana dolandırıcı dediler.

kral geçmiş olsun parayı almadan vermeseydin keşke hiç bişeyi

reis 500donate araç pack loading screen logo banner silah paketi ilk para dedim ama biraz konuştuk empati gösterdim pakette gerekli düzenlemeleri yapıp parayı alacaktım sonra bi anda engelledi değişikler bide bana dolandırıcı dediler.
loadingscreen nchuba ait logo banner free sitelerden yapılmış
silah paketini ve araç paketini senin yaptığını düşünmüyorum 500tl icin bu kadar yaygaraya gerek yok ama genede geçmiş olsun arkadaşlarada yazık

loadingscreen nchuba ait logo banner free sitelerden yapılmış
silah paketini ve araç paketini senin yaptığını düşünmüyorum 500tl icin bu kadar yaygaraya gerek yok ama genede geçmiş olsun arkadaşlarada yazık
dostum burda benim yaptığım iş adamlara script sunmak ister leak olsun ister free olsun adamların alması önemli ihtiyacı varki alıyor örnek vereyim bir method var free method ama adam bilmiyor senden satın alır ve bilgilenir

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!