Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Hırsızlıkla yükselen başarı ( ANGBOTS ) [DOLANDIRICI]

arislesnar

Üye
FT Kullanıcı
Web sitesi
narcos.live
Selamlar sevgili FivemTürk halkı, bugün sizlere emek hırsızı bir arkadaşımızı tanıtacağız. Bu arkadaşımız daha yeni piyasaya katılmış birisi dün farkettim ki benim botlarımı A N G S H O P adı altında satmaya kalkıyormuş. Bu arkadaşımızın satışa sunduğu botlar benim emeğim olan ve 2021 de çok basit bir şekilde kodladığım discord guard botumu editlemiş onuda becerememiş. Bu arkadaşımız zaten beni iyi tanıyor. Sese çağırdığımda bu botları 1.5 sene önce kullandığını söylüyor. Ancak botları aşağıdaki ss de görüldüğü gibi en son 2023'ün Ocak ayında kullanmış. Yetmezmiş gibi seste de kullandığını ve çok para kazandığını söylüyor.

Arkadaş seste hala bana / komutların nasıl olduğunu soruyor, sözde yeni altyapısının kodlarının bana ait olmadığını söylüyor. Tek yaptığı "event" dosyasından çıkarıp maine kodları yapıştırmak olmuş. Mongodb'yi kurmayı beceremeyip değişik databaseler kullanmaya başlamış.

Kısacası gerekli kanıtları sunayım buna paranızı kaptırmayın. Uzun zamanlardır bot işindeyim ve artık fivem sunucularını böyle çalıntı ile bot yapanlara bırakmayıp kendim yapacağım. Botlar için bana discord üzerinden ulaşırsanız detaylı anlatım ve sunum yaparım. Benim sayemde para kazanmaya başlayan birisine, emek hırsızına lütfen paranızı kaptırmayın. Kaliteli her türden istediğiniz her şekilde botlarınızı yapalım. Ordan burdan toplama botlara 1000-2000 TL gibi paralar ödemeyin. Sevgiler saygılar.

KANITLAR ;
( BURDA DA KONUYU DEĞİŞTİRİYOR. HER ŞEY İZLEDİĞİNİZ GİBİ ORTADA )

Daha çok kanıt için discord adresime gelebilir izleyebilirsiniz.

Discord Nickim : Aris Lesnar#0001

Ekli dosyalar

• 1661140825026.png
    1661140825026.png
    65.2 KB · Görüntüleme: 418
  • 1661140825034.png
    1661140825034.png
    43.5 KB · Görüntüleme: 333
  • 1661140825039.png
    1661140825039.png
    46.7 KB · Görüntüleme: 295
  • image.png
    image.png
    24.5 KB · Görüntüleme: 333
Moderatör tarafında düzenlendi:
İşte Bu Sonunda Aris Lesnar Ortaya Çıktı. Botlar En Son Publiclerde Kullanılıyodu Şimdi Fivem'e De gelmiş ĞEOPJQWIPOEWQJĞEQ

Selamlar sevgili FivemTürk halkı, bugün sizlere emek hırsızı bir arkadaşımızı tanıtacağız. Bu arkadaşımız daha yeni piyasaya katılmış birisi dün farkettim ki benim botlarımı A N G S H O P adı altında satmaya kalkıyormuş. Bu arkadaşımızın satışa sunduğu botlar benim emeğim olan ve 2021 de çok basit bir şekilde kodladığım discord guard botumu editlemiş onuda becerememiş. Bu arkadaşımız zaten beni iyi tanıyor. Sese çağırdığımda bu botları 1.5 sene önce kullandığını söylüyor. Ancak botları aşağıdaki ss de görüldüğü gibi en son 2023'ün Ocak ayında kullanmış. Yetmezmiş gibi seste de kullandığını ve çok para kazandığını söylüyor.

Arkadaş seste hala bana / komutların nasıl olduğunu soruyor, sözde yeni altyapısının kodlarının bana ait olmadığını söylüyor. Tek yaptığı "event" dosyasından çıkarıp maine kodları yapıştırmak olmuş. Mongodb'yi kurmayı beceremeyip değişik databaseler kullanmaya başlamış.

Kısacası gerekli kanıtları sunayım buna paranızı kaptırmayın. Uzun zamanlardır bot işindeyim ve artık fivem sunucularını böyle çalıntı ile bot yapanlara bırakmayıp kendim yapacağım. Botlar için bana discord üzerinden ulaşırsanız detaylı anlatım ve sunum yaparım. Benim sayemde para kazanmaya başlayan birisine, emek hırsızına lütfen paranızı kaptırmayın. Kaliteli her türden istediğiniz her şekilde botlarınızı yapalım. Ordan burdan toplama botlara 1000-2000 TL gibi paralar ödemeyin. Sevgiler saygılar.

KANITLAR ;
( BURDA DA KONUYU DEĞİŞTİRİYOR. HER ŞEY İZLEDİĞİNİZ GİBİ ORTADA )

Daha çok kanıt için discord adresime gelebilir izleyebilirsiniz.
Bot örnekleri ve ön inceleme için discorda gelebilirsiniz.

Discord Nickim : Aris Lesnar#0001
yeni mi öğreniyosun bunların dolandırıcı olduğunu :D maymunlar zaten boş ver

yeni mi öğreniyosun bunların dolandırıcı olduğunu :D maymunlar zaten boş ver
İnsan botlarımı kullanırken teşekkür eder. Hadi o zaman etmedin bari şimdi et değil mi ? :)) Aslında benim üzüldüğüm bu çocuk değil, bunlara güvenenler…

Arkadaşların prime ihtiyacı varmış sanırım ufacık bir kesit olarak koymuşlar aldıkları kayıtlar yavaş yavaş elimize geçiyor. burada onların haksız çıktığı bölümler var bunları koymaya tenezzül etmemişler uyanıklar ya hani boş şeylere itimat etmeyiniz Ang Bot's Her zaman TR1 dir ve öyle kalmaya devam edecektir.

• Beğen
Tepkiler: CEO
CEO CEO senin ne işin var burada

1685662199219.png

parca parca video atmayın be atın full halini youtube a izleyek

ben her yer deyim ;)

Serious Serious

aynen kanki prime ihtiyacımız var sanki tüm public aynı botu kullanıyor. tüm fiveme free salsak gene kullanır arislesnar arislesnar kardeşimle konusuyom sımdı ayrıntılı video atarız youtubeye daha rezıl ol 40 dakıkalık vıdeo var o videoyuda ben chate attım git beynini yıka gel hem scammersin hem burda pişkin pişkin yazıyorsun yazık. ayrıca videoda rezil oluyosun arkadaş kohkaha attık sonra nasıl paşa paşa geldin tekrar özür dilicektin kayıttayız dedik bu kadar utanmaz olma olcaksanda rezil olmamaya çalış son olarak yeni botlarımız yakında çıkacak pd,sd,saps,ems,sheriff,guard,moderasyon,ic bot gibi herşey olacak sanada kodlarını atarız açık kaynak şekilde fakat çalıştırmayı bılmedıgınden gelip soruyon ya gene sorarsın ama bu sefer yanıt veremeyiz : D çünkü sadece 1satıra lisans koyduk onu kırmayada ne aklın ne becerin yetebilir dostum yeni videolarını bekle ne söylediğini düşün iyi forumlarrr
Özür dilemeyecektim video kaydı almadığınızı söyledi aris artı olarak şöyle sözler kullandı biz sizin gibi şerefsiz değiliz kayıt almayız isterseniz orayı da yükleyin video olarak atın yiyorsa sadece bot service açacağınız için prime ihtiyacınız vardı basit yani bu işler anlayabiliyoruz. Sorduğum şeye gelirsek discord moduna da sordum aris sende de bu hata var mı idi sonradan düzeldi zaten :D neyse seni tanımam etmem no name adamsın burada gelip konuşma boş boş seste yoktun doldurmuşlar seni yanlış bilgillerle iyi forumlar kardeş

Ekli dosyalar

• kanıt2.png
    kanıt2.png
    56.4 KB · Görüntüleme: 96
hadi be artık videolar konuşsun

Özür dilemeyecektim video kaydı almadığınızı söyledi aris artı olarak şöyle sözler kullandı biz sizin gibi şerefsiz değiliz kayıt almayız isterseniz orayı da yükleyin video olarak atın yiyorsa sadece bot service açacağınız için prime ihtiyacınız vardı basit yani bu işler anlayabiliyoruz. Sorduğum şeye gelirsek discord moduna da sordum aris sende de bu hata var mı idi sonradan düzeldi zaten :D neyse seni tanımam etmem no name adamsın burada gelip konuşma boş boş seste yoktun doldurmuşlar seni yanlış bilgillerle iyi forumlar kardeş
Sen ne anlatıyon kardeşim ? Özür dileyeceğini de söylüyorsun. Sana dedim benim botlarımı kullanarak para kazandığın için özrünü dile git diye. Artık gerisi ilerisi sana kalmış. Daha fazla mesaj atma kendini küçük düşürme. Gerekli daha fazla kanıtı discord sunucumda millete izletirim. Olayın aslını zaten benim ismimi bilen herkes biliyor senin saçma sapan cümlelerine gerek yok. Sana daha çok prim vermek istemezdim ama kendin kaşınıyorsun... Şimdi git çalıntı botlarınla köşelerde oyna 😗

Sen ne anlatıyon kardeşim ? Özür dileyeceğini de söylüyorsun. Sana dedim benim botlarımı kullanarak para kazandığın için özrünü dile git diye. Artık gerisi ilerisi sana kalmış. Daha fazla mesaj atma kendini küçük düşürme. Gerekli daha fazla kanıtı discord sunucumda millete izletirim. Olayın aslını zaten benim ismimi bilen herkes biliyor senin saçma sapan cümlelerine gerek yok. Sana daha çok prim vermek istemezdim ama kendin kaşınıyorsun... Şimdi git çalıntı botlarınla köşelerde oyna 😗
at buraya o video kaydını yine yükleyip kayıt almıyorum dediğin kısmı yiyorsa :D ben kayıt almadım insanlara fazla güveniyorum. atamazsın haksız çıkarsın

//

Son düzenleme:
seste vardım seni gruba ben ekledim ne yasıyon sen elimde 50tane video var sestede aynı şeyi diyordun o kısmı ıstersen atayım özür dile dedik video kaydı aldıgınızı bılıyorum o yuzden dılemem dedın yani diledin varsayalım bizim shop açmaya ihtiyacımız yok açsak seni rakip bile görmeyiz görmüyoruzda no name adamsın dıyorsun seste kuduryordun kardeş arisi ben doldurmuşum felan milletin botunu çalışıyorsun ve sana kendi yazdıgın şeyi göster diyoruz gösteriyorsun bızım cıkıyor ne mal adamsın sen ya 1.5yıl dıyorsun en son 4 ay once bot duzenlenmiş onuda satmıssın usrpden bilgi aldım. yeni videolar yakında gelecek
Sen mi gruba ekledin ajhwdasjfdaswedjfjw aekswdfjswemdf şaka mısın kanka sen tanımam etmem arkadaş bile ekli değilsin bende ne anlatıyorsun arisle arkadaş eklettik USRP den bilgi almanın da imkanı yok bu arada USRP imam a da sorarsınız isterseniz buraya yorumda atar öyle bir şey yok hayal dünyasında yaşıyorsun anime kızları görüyor musun görüyorsan ciddi sıkıntılar var

//

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap