Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DOLANDIRICI DEVELOPER QY#6958 DİSCORD İD'Lİ FURKAN İSİMLİ ŞAHIS!

Bize resimleriyle bambaşka bir paket gösterirken yüklediği ve kurduğu bomboş bir paket oldu çünkü dostum, bu arkadaşa güvenerek parayı gönderdik ama tek yaptığı bomboş bir paket olup 3.gününden direkt olarak sunucudan quitleyip birçoğumuzun mesaj gönderimini engelleyerek kaçan bir arkadaş. aylık dev hizmeti aldığımız kişinin dc den quitleyip bizi engelleyerek bide bunu buraya kendi mağdurmuş gibi yazması sence ne kadar doğru

Knk dalgamı geçiyon resimdekiler birebir vardı FWQUIGFWQ

ya arkadaşlar ne anlatıyosunuz ne olursa olsun bu adamlar sana para ödemiş seninle bir işe girmek istemiş sen quit atıp çıkmışsın (parayı aldıktan sonra) ve bunu saçma sapan yerlere çekiyosunuz adamlara birşey bile sunamamışsın paket desen paket değil.. kanka sunu yapalım diyolar işim var, kanka bunu yapalım diyolar şöyle işim var ee ne diye parayı kazanıyosunuz peki?

Öncelikle resource sayısına göre paket alınıyorsa 500 eklenti yapmak çokta zor birşey değil sen benden dosyayı aldınmı aldın ödemenin devamını yapmadınmı yapmadın bu durumda ben zararda çıkıyorum + olarak siz kendiniz bana belirttiniz 2 farklı kişi den paket aldım bunlar disc inventory vs. ydi bende size kendi konumu attım beğenip kendiniz satın aldınız. bıçak zoruyla alınmadı ayrıca engelledim ortak discordumuz olmadığı için mesaj atamıyorsun
Kardeşim 3 gündür bizi bekletip bir bok yapmıyorsun biz senden gene parayı istemeyerek aylık developer hizmeti olarak kalabilirsin diyoruz. İSTENİLEN HİÇ BİR ŞEYİ 3 GÜNDE DEĞİŞTİRMEDİN FİXLEMEDİN... Başka bir paket almamız sence normal değil mi ???? BOMBOM BİR PAKET.

Kardeşim 3 gündür bizi bekletip bir bok yapmıyorsun biz senden gene parayı istemeyerek aylık developer hizmeti olarak kalabilirsin diyoruz. İSTENİLEN HİÇ BİR ŞEYİ 3 GÜNDE DEĞİŞTİRMEDİN FİXLEMEDİN... Başka bir paket almamız sence normal değil mi ???? BOMBOM BİR PAKET.
Pazar günü demişsiniz vakit için cumartesi akşamı başkasından alıyorsunuz çok garip değilmi???

Ne anlatıyorsun yavrucum sen 3 günde 750 tl alığ gidiyorsun birde savunma mı yapıyorsun burada ? yazık kafana

Yavrucum falan çok yanlış hitap şekilleri bunlar şikayet konusu mu kawga konusu mu acaba? Hem dediğiniz çok yanlış bir şey paket içerisindeki resource sayısı 102 veya 300 olması paketin boş veya dolu olduğu anlamına gelmez. :D

Bize resimleriyle bambaşka bir paket gösterirken yüklediği ve kurduğu bomboş bir paket oldu çünkü dostum, bu arkadaşa güvenerek parayı gönderdik ama tek yaptığı bomboş bir paket olup 3.gününden direkt olarak sunucudan quitleyip birçoğumuzun mesaj gönderimini engelleyerek kaçan bir arkadaş. aylık dev hizmeti aldığımız kişinin dc den quitleyip bizi engelleyerek bide bunu buraya kendi mağdurmuş gibi yazması sence ne kadar doğru
Ayrıca aylık dev hizmeti almadınız ben paketi aldığınız için yardımcı olacağımı söylemişim

çekirdek kolamı aldım yorumları izliyorum

Ayrıca aylık dev hizmeti almadınız ben paketi aldığınız için yardımcı olacağımı söylemişim
Bu konuda FQXY haklı eğer hizmet vereceğini söylemedi ise vermek zorunda değil

Pazar günü demişsiniz vakit için cumartesi akşamı başkasından alıyorsunuz çok garip değilmi???
Okuma sıkıntın mı var yoksa kendini kurtarmak için mi saçmalıyorsun anlamadım ? 0 FIX'den bahsediyoruz 0, herhangi bir şey eklemiyorsun herhangi bir şey fixlemiyorsun ve son 1 gün kalmışken seni kurtarmak adına yaptığımız başka paket satın alımını lehine mi çevirmeye çalışıyorsun... Gerçekten söylüyorum ciddi terbiyesizlik yaptığın. Sırf ekmeğinden olma diye adam akıllı bir paket aldık bunun üzerinde değişiklikler yapmanı beklerken sen İŞ yaptığın DC'den quitleyip kaçıyorsun ? Delikanlılığın neresinde böyle bir şey var :D

Ayrıca benim kişisel bilgilerimi bu şekilde herkese açık paylaşmanız hoş birşey değil hemde yasal birşey değil ayrıca gösterdiğim şeylerden hangileri yoktu çok merak ediyorum

Hiçbir şekilde fotoğrafta gösterdiğin paketi satmıyorsun. 3 Gündür çalışmaya başladık fixlediğin tek şey 1 tane blip. 750 tl aldın quit attın. bunun açıklaması yoktur. Bu şahıstan hizmet alacak arkadaşlar 1 kere daha düşünsün. Buda son mesakımdır. Bu saatten sonra çoluk çocuk ile uğraşamam.

Hiçbir şekilde fotoğrafta gösterdiğin paketi satmıyorsun. 3 Gündür çalışmaya başladık fixlediğin tek şey 1 tane blip. 750 tl aldın quit attın. bunun açıklaması yoktur. Bu şahıstan hizmet alacak arkadaşlar 1 kere daha düşünsün. Buda son mesakımdır. Bu saatten sonra çoluk çocuk ile uğraşamam.
Gösterdiğim görsellerden hangisi yoktu knk belirtirsen

Senin şu yazdığından sonra hiç bir şey söylemiyorum sana gerçekten aylık olarak DEVELOPER aldık seni ve almadınız mı diyorsun şuan burada.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!