Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DOLANDIRICI DEVELOPER QY#6958 DİSCORD İD'Lİ FURKAN İSİMLİ ŞAHIS!

Len şaklaban aylık 750 TL verdiğimiz para çok demiş bide suriyeli işçi mi çalıştırıyorsun tırro millet tek scripte alıyor o parayı adam senin aylık gereksiz başkasının paketinin sorunlarını düzeltmek için 750 TL para mı alıcak bir de çok para vermiş gibi övünüyor anlamıyorsanız bu işlerden sunucu açmayın kardeşim marketçi marketçiliğini oyuncu oyunculuğunu yapsın, siz dönercisiniz ben şirket sahibiyim gelip dönerci açmam etik olur mu hayır, rol yapın çete rolü heyy shitt nigga felan hoodlarda dolaşın
lan ben ne alaka ŞEWPQOEIWQOPE

Sadece tutturmuşsunuz 750tlmiz gitti 750TLmiz gitti diye. Adam size aylık developer yapacağım diye bir hususta bulunmamış yada ben mi göremiyorum türkiyede script fiyatına paket alıyorsunuz ona bile yakınıyorsunuz. Paketi sunmuş mesajlar içerisindede paketi beğendik fakat eksiklikler var diye kendiniz konuşmuşsunuz. Adamda varsa bir hata söyleyin zaten fixleriz demiş. Sizin aynı gün başka insanlarla çalışmanız ne kadar doğru. Şikayet ettiğiniz şahsı kişisel olarak tanımıyorum. Bir kere konuda ciddiyetlik yok bir konu açıyorsan saygı çerçevesinde aç. Burada bile saygınlığını korumuş size bir ithamda bulunmamış fakat sizin yorumlarda dahil olmak üzere demediğiniz kalmamış kişiye.

kanka dcden çıktı demişsin full ben müşterilerimden discordlarını istemiyorum/girmiyorum bile buna sen karar veremezsin

Yine günlerden en sevdiğim...

Konu nerden nereye gelmiş Allah akıl fikir versin

Okuldan geldim yemek yiyom

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!