Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DOLANDIRICI DEVELOPER QY#6958 DİSCORD İD'Lİ FURKAN İSİMLİ ŞAHIS!

Red'in ana developerı QY çok başarılı karakterleri bir insan kendisi piyasada da bilinen bir ismi mevcut ne vaat ettiyse yapmış görüldüğü üzere siz ona ödemenin tamamını yapmamışsınız yarım bıraktığınız ödeme için şikayet konusu açıyorsunuz? Başkasıyla anlaşıp önce ki anlaşmayı bozduğunuz developerı yapmadı diye şikayet etmek? Ki gayet makül fiyata da yapmış fivem piyasası üzerinde tek scriptler bu fiyat üzerinde dönüyor gerçekten Türk'lerle çalışmak zor ALLAH sabır niyet versin, arkadaşla anlaşmak istiyorsanız ödemenin tamamını gönderin kendisine eksik sorunlarınız şikayetleriniz varsa fixleyip iletsin bu şekilde kolayca çözebilirsiniz onun harici bu şikayet konusu baya gereksiz olmuş yarım yamalak ödediğiniz işlem için konu açmışsınız birde PÜüÜü

Gösterdiğim görsellerden hangisi yoktu knk belirtirsen
Hiç biri yoktuki gösterdiklerinden, BOMBOŞ bir paketti tekrar altını çizerek söylüyorum BOMBOŞŞŞŞ. Pakette yaptığın adiliği geçtim zaten. Aylık olarak developer ücretini aldığın halde neden kaçıp gidiyorsun ?

şahsen kendim de konuşmaların içindeydim aylık olarak hizmet vericeğini açıklamıştı ama parayı ödedikten 3 gün sonra bütün iletişimlerini kapattı. Hepimiz yaşında olgun insanlarız yapılan şeyin yanlıs oldugunu düşünmesek bu konu açılmazdı.

arkadaşlar adsfasdf allah için paylaşılan fotoğraflara bakmadan mı yorum atıyorsunuz :D

Red'in ana developerı QY çok başarılı karakterleri bir insan kendisi piyasada da bilinen bir ismi mevcut ne vaat ettiyse yapmış görüldüğü üzere siz ona ödemenin tamamını yapmamışsınız yarım bıraktığınız ödeme için şikayet konusu açıyorsunuz? Başkasıyla anlaşıp önce ki anlaşmayı bozduğunuz developerı yapmadı diye şikayet etmek? Ki gayet makül fiyata da yapmış fivem piyasası üzerinde tek scriptler bu fiyat üzerinde dönüyor gerçekten Türk'lerle çalışmak zor ALLAH sabır niyet versin, arkadaşla anlaşmak istiyorsanız ödemenin tamamını gönderin kendisine eksik sorunlarınız şikayetleriniz varsa fixleyip iletsin bu şekilde kolayca çözebilirsiniz onun harici bu şikayet konusu baya gereksiz olmuş yarım yamalak ödediğiniz işlem için konu açmışsınız birde PÜüÜü
Dostum fotoğrafı görmüyorsunuz herhalde yada bakmak mı istemiyorsunuz, QY bize aylık developerlık sundu... Anladık arkadaşısınız bu adamın böyle yaptığı dolandırıcılığın arkasında durmanız gerçekten sizin içinde büyük bir ayıp. AYLIK DEVELOPERIMIZ... TEKRAR SÖYLÜYORUM AYLIKKKK DEVELOPERİMİZZZZZZ AYLIKKKKKKKK
Bize kurduğu paketten bahsetmiyorum bile artık o kadar.

şahsen kendim de konuşmaların içindeydim aylık olarak hizmet vericeğini açıklamıştı ama parayı ödedikten 3 gün sonra bütün iletişimlerini kapattı. Hepimiz yaşında olgun insanlarız yapılan şeyin yanlıs oldugunu düşünmesek bu konu açılmazdı.
Şimdik 1. Yaşınızın yüksek olması konunun gereksiz olduğu gerçeğini değiştirmez
2. Bu fiyata bu piyasada sadece 1 adet script alabilirsiniz gayet uyguna çalışmış
3. SS lere baktığım zaman bir sıkıntı göremiyorum paketteki hataları düzelteceğiniz söylemiş zaten

Fotoğraflarda aylık hizmet vereceğine dair bir fotoğraf yok? Ben mi göremiyorum yoksa

ARKADAŞLAR ortada 750 tl yi alıp giden adamdan bahsediyoruz dalga mı geçiyosunuz :D hala paranın tamamından bahsediyosunuz. la adam parayı aldı gitti icraat yok sizin için 750 tl para sayılmıyosa bilemem. ''2. Bu fiyata bu piyasada sadece 1 adet script alabilirsiniz gayet uyguna çalışmış '' onada okeyim ama oda yok ki. hiçbir işlem yok.

kanka attığınız fotolarda bi absürtlük mü yok ben mi malım

Kardeşim anlaşıldı siz bu çocuğu korumaya çalışmak için saçma sapan hiç yorumları dahi okumadan birşeyler yazıyorsunuz. Bu çocuk bize kurduğu paketin bok gibi olduğunu anlayınca, yeni paket alalım bu çocukda bizle çalışsın dedik ve 750 tl ye aylık developerimiz kalsın dedik. Yani verdiğimiz aylık para bile gayet yüksek bir ücretken hadi neyse diyerek bunu okeyliyoruz bu çocuğu tekrar altını çiziyorum AYLIK DEVELOPERİMİZ OLARAK ALDIK. tekrar tekrar söylemekten sıkıldım arkadaşlar. Ya adam akıllı okuyalım yorumları konuyu yada mesaj atmayalım daha fazla söyleyeceğim bir şey yok. dikkatlı olun bu adamla ilgili.

ARKADAŞLAR ortada 750 tl yi alıp giden adamdan bahsediyoruz dalga mı geçiyosunuz :D hala paranın tamamından bahsediyosunuz. la adam parayı aldı gitti icraat yok sizin için 750 tl para sayılmıyosa bilemem. ''2. Bu fiyata bu piyasada sadece 1 adet script alabilirsiniz gayet uyguna çalışmış '' onada okeyim ama oda yok ki. hiçbir işlem yok.

La adam paketi vermiş gitmiş diyonuz alkşdfhlkşadjkl adamın paketini almışınız ne anlatıyonuz ben çözemedim

susknk

istediğiniz kadar savunun bu adam 750 tl parayı alıp gittimi hiçbişey yapmadan gitti konu burda kapanır.

kardeşim madem haklı olduğuna inanıyorsun o zaman at furkanın konusundaki fotoğrafla pakette olanı koy ortaya niye laf dalaşına giresinki?

Şöyle kısa bir özet geçiyim siz bana bir arkadaş aracılığıyla ulaşıyorsunuz ve siz kendiniz diyorsunuzki sunucuya kurabileceğimiz birşey varmı bende bunun üzerine forumda araştırmanızı söylüyorum ardından siz bana senin yaptığın birşey varmı tarzında belirtiyorsunuz bende size tanıtımımı atıyorum bunun üzerine beğeniyorsunuz test için kuruyorum 1 saat gibi bir vakit sonra almak istediğinizi belirtiyorsunuz bunun üzerine pazarlık yapıyoruz bende developer ücreti ödememenizi paketin ücretini ödemenizin yeterli olacağını belirtiyorum ve bunun üzerine işte bi kısmı şimdi ödeyebileceğimi geri kalanını ayın 17 sinde ödeyebileceğinizi belirtiyorsunuz bende buna tamam diyorum ve kurulumu yapıyorum ertesi günüde ödeme geliyor iyi hoş devam ediyorum sv-yapılacaklar die bir kanal açıyorsunuz buraya belirtiyorsunuz bu kanala hataları bu konudada problem yok Pazar gününe kadar yetişirmi die belirtiyorsunuz bende bunun üzerine evet belirtiyorum cumartesi akşamı ise başka bir şahıstan paket alıyorsunuz ve 1-2 gün boyunca mesaj vs. atmıyorsunuz ben sv-yapılacaklar kanalını göremiyorum ee ben neyi düzelticem sonrada arkadaşınızla geçen konuşmalarınız görüyorum ve beni arkaşlıktan çıkarmış elemana yazamıyorum bende quitledim bunun üzerine discorddan siz paketi aldınızmı aldınız

kanka attığınız fotolarda bi absürtlük mü yok ben mi malım
Len şaklaban aylık 750 TL verdiğimiz para çok demiş bide suriyeli işçi mi çalıştırıyorsun tırro millet tek scripte alıyor o parayı adam senin aylık gereksiz başkasının paketinin sorunlarını düzeltmek için 750 TL para mı alıcak bir de çok para vermiş gibi övünüyor anlamıyorsanız bu işlerden sunucu açmayın kardeşim marketçi marketçiliğini oyuncu oyunculuğunu yapsın, siz dönercisiniz ben şirket sahibiyim gelip dönerci açmam etik olur mu hayır, rol yapın çete rolü heyy shitt nigga felan hoodlarda dolaşın

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!