Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

kendini developer zanneden developer

61886

bedava olan özel mapleri ucuz bir fiyata satıyorum arkadaslar

+rep LDKOPJI9ASHUV9ODAUVKLŞDPOASIDVASKLDVNKL

Ekli dosyalar

• a_c3d359b245725cecc91e0f66802ba895.gif
    a_c3d359b245725cecc91e0f66802ba895.gif
    437.1 KB · Görüntüleme: 6
recep-recep-ivedik.gif
Sahte memeloperler karşısında benim sıfad.

AlexMcflye AlexMcflye Gördün mü la senin scriptte önemli değişiklikler yapmış satıyor ?

Leak dcsinden sc bulup satmaya çalışınca benim sıfat

Sıkılmadınız mı kanks

Hiç utanmıyonuz mu kanka ya usta developer ?

bugün de dolandırıcı olmadık şükür

Herkese merhabalar ben Namos,

Bundan yaklaşık 1 ay önce biri ile tanıştım beni Tennux Script adlı dc de görmüş , benden yardım istemişti ve bende sevinerek yardım etmiştim ve bu 1 ay boyunca hep yardım etmiştim
sonra kendisi bir paket satmaya başladı paket internette bulunan esx_inventoryhud adlı envanter ve paket çok kötüydü. Tamam dedim ve sonra biosuna Sıfırdan script yazılır falan filan yazmıştı bende dedim ki nasıl? ve o ara konuşuyorduk sunucuyu açamamıştı ve bana bunun developerlık ile alakası yok yazmıştı. Sonra yine tamam dedim ve daha da devam ettik en kolay sıkıntıları yazmaya devam ediyordu ve bende cevap veriyordum. Sonra bir tane adam developerlık için ikimize de yazdı. Kendisine bir tane soru sormuş ve ben bu boş işlerle harcayamam sıfırdan script yazabiliyorum ve durmadan fivemtürk moderatoru kibra benım arkadaşım demiş ve soruyu cevaplayınca bilememiş ve kolay bir soruydu bir silah eklemesi gerekmekteydi. Sonra o kabul etmeyince bana yazdı ve sonra ona tekrardan '' namos iyi developer mı'' diye yazmış o tanımıyorum demiş. Sonra ise ben yazdım beni nasıl tanımıyosun diye. Sonra adama tekrardan namos çok iyi şimdi hatırladım yazdı. Sonra ben kabul edildim adam ilk ödemeyi attı ve benden para istedi vermedim diye konuşmayı kestik sonra ise tennux script sayfasında internette olan bedava scriptleri satmaya başlamıştı ve en komik olay o dc de olan scriptleride satıyordu sonra yazdım dedim internette olan scriptleri niye satıyorsun o da bana dediki ayarlamaları var hemde sanane sonra engel atıp beni tennux dcsinden banlattı. Sonra bunu tennuxa yazınca eyw yazdı Tennux çok iyi bir adam kendisini seviyordum fakat bu yaptığından sonra nefret etmeye başladım. Doğukan Baran#0600
adlı kişiden paket, script satın almayın internette gezince zaten paket ile scriptlerin aynısını bulursunuz. İyi Günler ( türkçede sıkıntı olabilir xd)

15 DAKİKA SONRA DÜZENLEDİM
--------------------
He bide son olarak bu arkadaş paket satıyor diye Tennux dcsinde usta developer permi var bu daha komik adsjıaodjasda
Bide developer oldugum sunucuda n4mos seni dolandırır yazıyo

Ekli dosyayı görüntüle 61867Ekli dosyayı görüntüle 61868Ekli dosyayı görüntüle 61869Ekli dosyayı görüntüle 61870Ekli dosyayı görüntüle 61871Ekli dosyayı görüntüle 61872Ekli dosyayı görüntüle 61877Ekli dosyayı görüntüle 61873Ekli dosyayı görüntüle 61875Ekli dosyayı görüntüle 61876Ekli dosyayı görüntüle 61874Ekli dosyayı görüntüle 61884Ekli dosyayı görüntüle 61889
benim scritptimi satıyor 2. sefer baktığımda gördüm karaktersiz ya

Son düzenleme:
Aga anladık paraya ihtiyacı var belliki ama bu kadarı saçma azıcık 3-5 birşey öğrenip ticaret kurmuş olsa bu kadar linç yemezdi

TASARIMCI PAKET SATIŞ SORUMLUSU USTA HAŞMETLİ DEVELOPER YAZILIMCI SATIŞ DEPARTMANI MÜDÜRÜ KALFA DEVELOPER

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!