Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kendini developer sananlar

Brevanss

Üye
FT Kullanıcı
Merhaba arkadaşlar bugün size rahatsız olduğum bir konuyu dile getiricem piyasada config editleyip developerım diye gezen bir tayfa var.İnsan azıcık kendisini geliştirir en azında bir yazılım dili öğrenmeye çalışır ama bu elemanlar config editliyor tek yaptığı bu sonra millet developer arıyorum diye konu açıyor bu arkadaşlar hemen atlıyor konuya. Bilmiyorum ben böyle düşünüyorum bu arkadaşlar için siz ne düşünüyorsunuz lütfen yorum yapın.

Haklısın.
+rep

Merhaba arkadaşlar bugün size rahatsız olduğum bir konuyu dile getiricem piyasada config editleyip developerım diye gezen bir tayfa var.İnsan azıcık kendisini geliştirir en azında bir yazılım dili öğrenmeye çalışır ama bu elemanlar config editliyor tek yaptığı bu sonra millet developer arıyorum diye konu açıyor bu arkadaşlar hemen atlıyor konuya. Bilmiyorum ben böyle düşünüyorum bu arkadaşlar için siz ne düşünüyorsunuz lütfen yorum yapın.
Gece gece gerildim yine yav

Konu taşınmıştır.

blip ekleyebiliyor ve discorduna Fivem Dev. yazabiliyorsan artik sende bir developersin

Config biraz çok olmuş locales/en.lua ama kötü yanı ingilizceleri olmadığı için çeviriden bakıyorlar :(

piyasanin %99.9 diyebilir miyiz hocam lol

Son düzenleme:
Klasör İsmini Değiştirmeleri Onları Dev. Yapmaya yetiyor !

geçen bir blip eklemişim sanırsın android'i baştan yazdım

Son Derece Haklısın Sağ da sola çevrelerinde gördükleriyle gaza gelip bir kaç şey düzeltmeyi ne yazık ki developerlık sanan lar var. Şu ana kadar gerçekten bir şeyler için çabalayan insan çok az gördüm. :rolleyes:

Bu "developer" tayfa neden bu kadar umrunuzda anlamadım, adam developerım diye gezinse ne kaybınız var ondan çok takmayın, bu konuların modası geçti diye düşünüyorum.

Developer adından da anlaşılacağı üzere geliştiricilere denilir. Yani bir scripti baştan yazabiliyor yada ekleme çıkartma düzeltme bug fixleme vs yapabiliyorsanız kendinize developer diyebilirsiniz. Trigger Event, function isimlerini değiştirmekle developer olunmuyor.

Bir sunucuyu bütün haline getirmek düzenlemekte beginner developerlık sayılabilir baktığınız zaman. Sonuçta bir düzen oluşturup sorunsuz bir şekilde tüm scriptlerin çalışmasını sağlıyorsunuz. Hazır paket almadan kendi paketlerini yapanlara yada aldıkları paketi değiştirip düzenleyenlere Beginner Developer diyebiliriz.

lua bilmekle developer olunmaz.

Kod:
Config.Locale = 'FR'
=>
Kod:
Config.Locale = 'EN'
yapabiliyorsan sen de dev. olabilirsin xD

?????? ????????? felan olmalı

Her oyunda böyle bu durum, Minecraft'ta Skype ismine Java Developer yazanlar yok muydu ?

Ğ

Son düzenleme:

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!