Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

kendini developer zanneden developer

forumda da bulunuyor arkadaş banlanmalı bence

DF
zortloperlık yapılır arkadaşlar 5tl Ciddi alıcılar ulaşsın

61912

DF
d-dostum bu scriptlerin hangisini saĞlam bula bilirsin yaW 150 tl ye paket pırtaltıoym abular bide ben hawli bişey yapıcam bu zor bulunmayan scriptleri tek tek bulup atıyorum

DF
Son düzenleme:
yani kanka ne bilyim böyle leak alıps atmak hoş birşey değil

DF
EVET ARKADAŞLAR DEVELOPER İŞ BULMAYA ÇALISIYOR 62014

DF
efendiiim iyi akşamlar..
kopernik pizzadan geldim..
yakamda da yazıldığı üzere..
galaksinin en sıcak, sıcak sıcak pizzasını, eee koh-kopernik pizzasını getirdim..
kooooopernik kooopernik..
kopernik pizzası galaksinin en sıcak piiiizzası piiiiizzasıı koooooooo-kopernik!!

DF
sıfat-sıfad.gif
Sahte Memeloperleri i*şalarken n4mos n4mos (namus) abimin sıfad-ı eşgal-i dündârı tefekkülü sizâmül-i mülk havakkelü lügât şerif-i didar-ü ahval kelle-i si.

DF
Merhaba konuyu yeni gördüğüm niçin cevap vermem lazim . Doğukan Baran kişisinin discord sunucumuzdan Senden 1 Hafta banlandığını söyleyebilirim . Kendim paket vb. tasarlamaya bilmediğim için o kişiye ben de güvendim . Yalan söylenecek bir durum yok . Ek olarak discord kullanıcı adını verebilir misin her gün onca kişi yazdığı için seni bulamadım . Tekrardan kusura bakma bu durumu sana yaşattığım için . Kendi discord sunucum da her zaman insanlara yardım etmeye çalışıyorum . Bu tarz durumun olması beni de sıktı .

DF
Merhaba konuyu yeni gördüğüm niçin cevap vermem lazim . Doğukan Baran kişisinin discord sunucumuzdan Senden 1 Hafta banlandığını söyleyebilirim . Kendim paket vb. tasarlamaya bilmediğim için o kişiye ben de güvendim . Yalan söylenecek bir durum yok . Ek olarak discord kullanıcı adını verebilir misin her gün onca kişi yazdığı için seni bulamadım . Tekrardan kusura bakma bu durumu sana yaşattığım için . Kendi discord sunucum da her zaman insanlara yardım etmeye çalışıyorum . Bu tarz durumun olması beni de sıktı .
benmi malım anlamadım sendemi skıntı var

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!