Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Kendini developer zanneden Kaves hikayesi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Senin o sunucu da bir söz hakkın yok anlaşmayı yaptığım kişiler founder. Founderlerin gelip bir şey demiyor ama sen gelip burada laf kalabalığı yapıyorsun üstelik cebinden 1 kuruş para çıkmayacaktı :D

Senin o sunucu da bir söz hakkın yok anlaşmayı yaptığım kişiler founder. Founderlerin gelip bir şey demiyor ama sen gelip burada laf kalabalığı yapıyorsun üstelik cebinden 1 kuruş para çıkmayacaktı :D
söz hakkım yok mu aynen ben userim zaten boş beleş o sunucuda takılıyorum co founderim niye script test etmek için çağırıyodun bizi nası olmuş olmuşmu nası yapalım diye sesin açıldıkça daha çok havlıyorsun reelde olsan allahına kavuşturmuştum seni

söz hakkım yok mu aynen ben userim zaten boş beleş o sunucuda takılıyorum co founderim niye script test etmek için çağırıyodun bizi nası olmuş olmuşmu nası yapalım diye sesin açıldıkça daha çok havlıyorsun reelde olsan allahına kavuşturmuştum seni
Baya içerlemişsin :D 26 şubatta olan olayı 6 marta dile getirmen kimin kin tuttuğunu gösteriyor. SATMIYORUM git kralını çağır sen ve senin ekibine 1 tane bile kod satmıyorum.

Baya içerlemişsin :D 26 şubatta olan olayı 6 marta dile getirmen kimin kin tuttuğunu gösteriyor. SATMIYORUM git kralını çağır sen ve senin ekibine 1 tane bile kod satmıyorum.
1-2 istek isteyip bunu yapmak istemeyince köle oluyorsan kölenin önde gidenisin merak etme bundan sonra senle birşey yapılmayacağını gören gördü bir iş yaptırmak isteyen adam 1 değil 2 defa düşünür gidip HİLE dolu bot basılı sunucunda oynamaya devam et abisi hadi

Projeye 1 şubatta başlanmış bu arada 26 şubatta bitmiş. Karşı tarafa şartlar uymadığı için Project Z sunucusunda bu projeye son verilmiştir.

Sado Sado Konuyu sonuçlandırabilir miyiz?

nasılda tutuşuyor millet görecek iş yapmıyacak diye projeymiş 1 gram bize birşey katmadın ki proje olsun ?

Senin karalama kampanyalarınla tutuşacak birisi değilim.

karalama değil sslerde neyin ne olduğu belli tutuşmussun ki konuyu kitle diyorsun bırak o zaman kim haklı kim haksız görsün ? :D

Burada anlamam gereken hiç bir şeyi anlamadım , ayrıca şikayet edilen konuyu da anlamadım.

Normal bir dille hikayet anlatıyor gibi değil de şikayet cümlelerin ile cümle kurarsan konu üzerinde işleme geçebiliriz.

Burada anlamam gereken hiç bir şeyi anlamadım , ayrıca şikayet edilen konuyu da anlamadım.

Normal bir dille hikayet anlatıyor gibi değil de şikayet cümlelerin ile cümle kurarsan konu üzerinde işleme geçebiliriz.
Kendileri herhangi bir satın alma işlemi yapmadı. Kendileriyle anlaşamadığımız için satış işleminden vazgeçildi.

Şikayetçi olunan kısım ne peki satın alma işlemi yoksa ?

Kaves adamdır

Kaves adamdır Gerisi Yalandir.

Yaptığım paketi kendileri dışında bir sunucunun kullanmasını istemediler. Bende satış konusunda vazgeçtim.
vazgeçtiysen bu kadar uzamasına gerek yok beyler.

hocam biz bu arkadaşa paket yaptırtık yani para konusunda anlaşılmıştı fakat bu arkadaş bizi sürekli oyaladı ve paketi teslim etmedi ve başka bir serverde kullanacağını söyledi bizde paketin ilk önce bize kurulduktan 1 hafta sonra istediğine verilebilir dedik fakat arkadaş bizim hem zamanımızı çaldı hemde ortada kaldık durum bu

satın almama durumu söz konusu değil sslerde göreceğin üzere konunun para olmadığını belirtiyor her hangi bir vaz geçme durumu yok sadece paketin ilk bize kurulma şartı vardı fakat arkadaş buna uymiyarak kafasına göre iş yapıp bizim zamanımızı harcadı

Arada ki konuşmalara göre ne yazık ki işlem yapamam , arada bir ticaret gerçekleşirse bunun üzerine bir işlem yapabilirim ticaret gerçekleşmediğinden dolayı konu kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!