Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım FYAC V8 SRC OPEN SOURCE

Sheet

Üye
FT Kullanıcı
Evet arkadaşlar bu gün an itibariyle fivem piyasasını salıyorum FYAC V8 src vardı elimde öyle paylaşıyorum neyse 3 kuruş paranız varsa gidin PAC, MİXAS falan alın rezil anticheatler kullanmayın
sevgilerimle görüşmek üzere.

Aga be her hikayenin bir sonu varmış demek ki...

+50 resmon için teşekkürler

yaklaşık 3 ay önce sistemin satışını durdurduk, fakat nedense fivem piyasası tanımadığım biri tarafından sallanmış nerden aklınıza geliyor bu tarz şeyler, eğer aydınlanmak isteyen var ise, bana özelden ulaşabilir konu sahibinin teknik olarak bilgisi olmadığına eminim o yüzden onu pas geçiyorum, konuyu ona açtıranlar ulaşabilir.

yaklaşık 3 ay önce sistemin satışını durdurduk, fakat nedense piyasam tanımadığım biri tarafından sallanmış nerden aklınıza geliyor bu tarz şeyler, eğer aydınlanmak isteyen var ise, bana özelden ulaşabilir konu sahibinin teknik olarak bir bilgisi olmadığına eminim o yüzden onu pas geçiyorum, konuyu ona açtıranlar ulaşabilir.
kimse bana açtırmadı 2018 den beri fivem piyasasındayım eski hesabımı kaybettiğim için bunu açmıştım yıllardır çok kötü anti cheatinle bana göre milleti dolandırıyorsun canım istedi paylaştım bi problemin varsa ulaşabilirsin telegram Sheet_1337

Bazıları Kudururken biz çalışmaya devam

Ekli dosyalar

• cry.png
    cry.png
    226.8 KB · Görüntüleme: 298
kimse bana açtırmadı 2018 den beri fivem piyasasındayım eski hesabımı kaybettiğim için bunu açmıştım yıllardır çok kötü anti cheatinle bana göre milleti dolandırıyorsun canım istedi paylaştım bi problemin varsa ulaşabilirsin telegram Sheet_1337
Telegram ne, olm discord adresim Raider#0101 1337 değil 666 999 1444 değil sadece 0101 ekleyebilirsen seninle tartışmak isterim sana biraz vakit ayırabilirim merak etme teknik konulara girip, bilmediğin şekilde seni zora sokmayacağım sadece canın neden istedi veya ne sorun gördün, muhtemelen hiç bir şey görmedım keyfe keder, dersin ama neyse, sana konuyu paylaştıranlar da yazabilir burayı okumak yerine. :sick:

Telegram ne, olm discord adresim Raider#0101 1337 değil 666 999 1444 değil sadece 0101 ekleyebilirsen seninle tartışmak isterim sana biraz vakit ayırabilirim merak etme teknik konulara girip, bilmediğin şekilde seni zora sokmayacağım sadece canın neden istedi veya ne sorun gördün, muhtemelen hiç bir şey görmedım keyfe keder, dersin ama neyse, sana konuyu paylaştıranlar da yazabilir burayı okumak yerine. :sick:
lua yazmıyorum js ile yolumu buluyorum fivem piyasasını sizin gibi ağzı kokan 3-5 kişi nerdeyse para için kendini pazarlıyacağı için saldım daha çok para kazanıyorum konuyu uzatmaya gerek yok tüm (copy past) emeğin hiç olduğu için alındın galiba biraz.

lua yazmıyorum js ile yolumu buluyorum fivem piyasasını sizin gibi ağzı kokan 3-5 kişi nerdeyse para için kendini pazarlıyacağı için saldım daha çok para kazanıyorum konuyu uzatmaya gerek yok tüm (copy past) emeğin hiç olduğu için alındın galiba biraz.
github gönder kanka hangi hazır bot sistemini editledın onu yorumlayalım az belli ki beni ekleyemeyeceksin yolunu bulmaya devam et sen ;)

tebrik ederim fivem piyasasından 3-5 kuruş kazanıyorsun
fivem ne len yenüüğür mü
sadece fivemden değil ve emin ol 3-5 değil bazıları gibi 10 euroyu bölüşmüyoruz ama sen gene de 10 euro gibi düşün daha iyi olur

askljdhbklasjbdlaskjdb bro attığım ss de ne var bana açıklar mısın çok merak ettim de

+ olarak kendi anti-cheatinin adını bilmiyorsun daha (tabi seninmi orası tartışılır) FY-Anti Cheat Anti-Cheat!
5DpT_1EuV.png

askljdhbklasjbdlaskjdb bro attığım ss de ne var bana açıklar mısın çok merak ettim de
Raider kendini savunamıyor ya zaten rezilliğinizin özeti neyse hadi kolay gelsin raider köşeye oturup ağlayabilirsin src gitti diye.

Raider kendini savunamıyor ya zaten rezilliğinizin özeti neyse hadi kolay gelsin raider köşeye oturup ağlayabilirsin src gitti diye.
kafanı yastığa koyduğun zaman otur bi düşün ben kendimi savunamayan hayali olarak cok para kazanan telegram robotuyum diye şimdi gidebilirsin belli ki seninle tartışamayacağız.. :sick:

la biz 2 kişiyiz geri kalanlar kim
lan yoksa ADEZTR ADEZTR size dio heralde

🦍 You have been suspended by FYAnti-Cheat Anti-Cheat!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!