Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Paylaşım FYAC V8 SRC OPEN SOURCE

kafanı yastığa koyduğun zaman otur bi düşün ben kendimi savunamayan hayali olarak cok para kazanan telegram robotuyum diye şimdi gidebilirsin belli ki seninle tartışamayacağız.. :sick:
Merak etme en azından senin gibi discord faresi değilim hayatında görmediğin işlere girmişliğim var burada kendimi yüceltmeyecem src leaklendi diye şimdi ağlayabilirsin dediğim gibi.

Burası Drama yeri değil bir sorunun varsa Telegram:Sheet_1337 İCQ: Sheet_1337 beklerim konuşabiliriz uzun uzun :)

Merak etme en azından senin gibi discord faresi değilim hayatında görmediğin işlere girmişliğim var burada kendimi yüceltmeyecem src leaklendi diye şimdi ağlayabilirsin dediğim gibi.
bro sana bir soru sordum teknik bir soru büyük konuştun ve konuşmanın hakkını ver

hadi sana izin veriyorum internetten araştır ve gel 5 dakika da benden sana bonus konu şuan drama değil konu lua demen ve kodda lua dışında bir şey olması bence kendini açıkla

Konunun özeti şudur Sheet Sheet js bildiğini ve üstün olduğunu söyledi ama gördüğünüz üzere altımda ezildi
js biliyorsan oradaki kodun da ne olduğunu bilmen gerekiyordu sana vasıfsızlıkta başarılar dilerim

Konunun özeti şudur Sheet Sheet js bildiğini ve üstün olduğunu söyledi ama gördüğünüz üzere altımda ezildi
js biliyorsan oradaki kodun da ne olduğunu bilmen gerekiyordu sana vasıfsızlıkta başarılar dilerim
fivemden 3-5 kuruş kazanıp zor ev geçindirmekte başarılar.

bro emin ol tek işim fivem değil kiramı 2 günden erken çıkartıyorum bence boş yapmayı kes artık
bende sizle tartışırken 750 tl üyelik sattım sitemden bro günlük min 20 30 kişi alıyor rahat birşekilde inanmıyorsan ss olarakta atabilirim :)

2 günlük hasılatım :)
5Dq6lWenY.png

2 günlük hasılatım :)
5Dq6lWenY.png
olayı devam mı ettirmek istiyorsun js konusunda ezildin bunda da ezilmek mi istiyorsun ne
ayrıca kendini kanıtlamaya çalışırken bile düzgün kanıtlayamıyorsun toplam varlık yerine geçmiş kısmını açman gerekir
burada da seni ezmek istemiyorum ve para savaşı yapmayı sevmiyorum
seninle eğlendim bitti sal artık.

Ağzınız kokuyor yazmışsında daha geçen gün tüm dişlerime kaplama yaptırdım. 4 ay olmuş tebexe gireli 4 aylık genel kazancıda görmek istersen eğer aşşagıya bırakıyorum :D :D :D
Ekli dosyayı görüntüle 76915
senin para kazanman normal bu piyasadan çünkü kaliteli iş yapıyorsun ancak raider bana göre düzgün iş yapmıyor milleti dolandırıyor raider tabi kendisi konuşamadığından burada anca fivem piyasasındaki arkadaşlarını çağırır :D
5DC6DJa64.png

bu ssin üzerine 3k para harcadım ekleme yaptım sistemime
olayı devam mı ettirmek istiyorsun js konusunda ezildin bunda da ezilmek mi istiyorsun ne
ayrıca kendini kanıtlamaya çalışırken bile düzgün kanıtlayamıyorsun toplam varlık yerine geçmiş kısmını açman gerekir
burada da seni ezmek istemiyorum ve para savaşı yapmayı sevmiyorum
seninle eğlendim bitti sal artık.

senin para kazanman normal bu piyasadan çünkü kaliteli iş yapıyorsun ancak raider bana göre düzgün iş yapmıyor milleti dolandırıyor raider tabi kendisi konuşamadığından burada anca fivem piyasasındaki arkadaşlarını çağırır :D
5DC6DJa64.png
Ya hala konuşuyorsun ne yüzsüz herifsin js biliyorum dedın yalanını ortaya cıkardık hala maval okuyorsun, discord'a gir neler yaptığımızı gör vasıfsız eleman, yok bana göre dolandırıcı, aynen kaynak. TBMM Data Search Programı.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!