Sitemize reklam vermek için [email protected] adresine mail atabilirsiniz
For Advertising Contact [email protected]

B4 Roleplay

Örnek Resim

Dolandırıcılık

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

EmirBerke

FT Kullanıcı
19 Haz 2019
64
11
8
18
Evet arkadaşlar @umutsantur00 isimli next level dolandırıcımızdan motel scripti satın aldım. Eklentiyi dediği gibi anlattığı gibi bire-bir kurdum.
Arkadaş destek veriyormusunuz mesajını da geçmişten silmiş.
Linkleri görebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol

Adama teamviewer veriyorum gene çözemiyor sürekli erteliyor stabil çalışmadığı gibi daha önemli işleri varmış beyefendinin.
12 saatden fazla destek alamadık böyle dolandırıcılara paranızı kaptırmayın.

Bu postun altına kendisini bekliyorum acaba ne çeşit masallar anlatacak.

Moderatör tarafında düzenlendi:

EmirBerke

FT Kullanıcı
19 Haz 2019
64
11
8
18
Ayrıca eklenti sırf esx base eklentiler kurulup kontrol edildi sırf çalışıyormu diye yok gene çalışmıyor.

EmirBerke

FT Kullanıcı
19 Haz 2019
64
11
8
18
@TÜRK arkadaşın işi vardır rahatsız etmeyelim :D ?

umutsantur00

FT Kullanıcı
15 Nis 2019
74
13
8
39
Ankara, Turkey
Sistemde her hangi bir problem yok arkadaş sqli nasıl okuttuysa bilemiyorum orasını. Mesaj vs silmedim kafana göre böyle iş yapma bi cevap bekle demi kardeşim

EmirBerke

FT Kullanıcı
19 Haz 2019
64
11
8
18
Sonunda eklentinin stabil çalışmadığını anlaman beni sevindirdi. Görüşmemek üzere.

umutsantur00

FT Kullanıcı
15 Nis 2019
74
13
8
39
Ankara, Turkey
Eklenti stabil çalışıyor referanslarımın konuma ref yazması mı gerekiyor inanman için? İnanman her ne kadar umrumda olmasa da konu kapatılsın
ayrıca destek isteyen birisi beni engelliyor bu da ayrı bi muamma nasıl destek verilecekse :D

EmirBerke

FT Kullanıcı
19 Haz 2019
64
11
8
18
Abim hadi senin js ile ilgili önemli çalışmaların vardır hayırlı dolandırmalar. Hadi ben gerizekalıyım SQL'yi okutamadım Teamviewer ile sen niye çözemedin ?

umutsantur00

FT Kullanıcı
15 Nis 2019
74
13
8
39
Ankara, Turkey
Para iadeni dahi yaptım halen dolandırmalar vs diyorsun ben burada a desem uyarı yiyeceğim için konuşmuyorum kolay gelsin :D

EmirBerke

FT Kullanıcı
19 Haz 2019
64
11
8
18
Hocam burada önemli olan benim paramın iadesi olması değil, sende farkındasın eklentinin çalışmadığının. O yüzden iade ettin ben başka birilerinin de canının yanmaması için burada dil döküyorum uyarı almam önemli değil.

umutsantur00

FT Kullanıcı
15 Nis 2019
74
13
8
39
Ankara, Turkey
İstesem şu anda iadeyi iptal de ederim haksız taraf sensin çünkü :D Destek isteyip engelleyip konu açıyorsun ve attığım dosyaların hepsi çalışıyor.

EmirBerke

FT Kullanıcı
19 Haz 2019
64
11
8
18
İademi istiyorum konu kapatılabilir.

TÜRK

Yönetici
11 Ara 2017
269
113
43
Arkadaş zaten iade yapmış, konu sonuçlana kadar kimse dolandırıcı ve mağdur değildir bunun bilincinde olun ilk başta, iadesi yapıldığı için konu kapatılmıştır.

TÜRK

Yönetici
11 Ara 2017
269
113
43
Konu forum kurallarına uygun hale getirilmiştir. @EmirBerke Kullanacağınız sözcükleri bir sonraki sefer için lütfen dikkat ediniz.

Son düzenleme:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BU KONUYU GÖRÜNTÜLEYEN KULLANICILAR (Kullanıcı: 0, Ziyaretçi: 1)

Üst Alt