Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

DOLANDIRICI VE FİKİR HIRISIZI DEVELOPER

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FallenCrawl

Üye
FT Kullanıcı
Resimdeki arkadaş ilk 15 gün ücret almıyacağım deyip bizim fikirlerimizle bizim bulduğumuz bugları fixleyerek tamamen bugsuz ve tr de eşi benzeri bulunmayan bir paket oluşturup ardından paketi bitirdiğimde sizin test makinenize yüklerim test edersiniz eğer sıkıntı yoksa paramı gönderirsiniz tarzı bir anlaşma yapıp ardından bu gün işinize gelirse ilk paramı atın ve benim makinemde test edin diyor. Kendisi zaten bir süre önce bizim test makinemizde çalışmalarını yaparken çalışmayı bıraktı oralarda bizde şüphelendik. Bu sabah bir anda ben sizinle çalışmak istemiyorum diyip ortağım sunucuyu yetiştirmek için ne kadar dil dökmüş olsada inatçı bir tavırla ters cevaplar verdiğinde tekrar şüphelendik, ardından paketinizi başkasına 2 katı fiyatına sattım diyip engel attı. Ardından bir süre sonra tekrar gelip anlaştı ve arkadaşımın bu platformda ki gönderisini kaldırttı, sonrasın da anlaştığımız fiyatın daha üstünü talep edip işinize gelirse verin paramı yollıyayım paketi diyor fakat internet bağlantısının çok yavaş olduğunu ve 2 günde yükleniceğini söylemişti ve bizde buna güvenemeyip yüklemeden parasını vermiyceğimizi söyledik kendisi bunu kabul etmedi ve yine işinize gelirse söyleminde bulunda ve bunun üzerine iletişimimizi kestik.
Ayrıca kendisi script yazdığını söylüyor fakat internetten ve malum sunucudan aldığı scriptlerin aynısını yaptım diyip satışa sunuyor.
Muhtemelen nick değişicektir,nickini değiştirdikçe konuyu güncelleyeceğim şuan ki kullandığı nicki ;?Parks#1907

Ekli dosyalar

• unknown.png
    unknown.png
    20.7 KB · Görüntüleme: 100
  • unknown (1).png
    unknown (1).png
    149.3 KB · Görüntüleme: 80
Öncelikle Herkese Selam , Konudaki İftira Attıkları Arkadaş Benim Kişilerle Bi Anlaşma Yapıldı Sonrasında İşe Başlandı Paketi Yaptım
Eksikleri Kaldı ve Devam Ettim Sonrasında Fiyatda 50 Tl Artış Yaptım Çünkü Arakdaşlaral öğlen Bi Sıkıntı Yaşadık Sonrasında Hemen Beni Fivem Türkte Dolandırıcı Olarak Paylaştılar
Sonrasında Konuşup Kaldırttım Fakat , Ondan Sonra Paket Konusunda Şu Anlaşmayı Sundum Onlara yaptıgım paketi kendi makineme kuracağım
deneteceğim sonrasında parayı attıklarında paket linkini vereceğim dedim ve kişi istemedi benim makinemde yap ben bu işten anlamam beğenirsem parasını veririm dedi
kabul etmedim ve kendi makinemde denetirim sonrasnda 100 tl alırım linkini verip 100 tl daha alırım diye bi teklif sundum
şahıs hayır diyerek sürekli ısrar etti ben de paketi satamayacağımı belirttim ve Şahıs bana tehditler savurdu arkadaşları ile dahil olmak üzere
+ kendileri 2 gb lik çok kötü bi makinada sunucuyu geliştirmemi bekledi ve ben burda çalışma yapamaycagımı belirttim
bu şahıslara karşı , hiçbir zaman script yazdıgımı söylemedim ve belirtmedim bana internette gördükleri scriptleri eklettirdikleri için internette buldugum fakat en bugsuz hallerini kullandıgımı belirttim , hatta buldugum scriptleri fixlediğimi de bilmelerine ragmen bu denli bi iftira ancak bu arkadaşlara yakışırdı

bu şahısın ettiği lafları ve birkaç cümelsini bu şekilde bırakıyorum

konuşmalar yapılırken arakdaşımla discord üzerinden konuşuyorduk ve arkadaşım bile bu şahısların nasıl bir insan oldukları konusunda şaşırdı

LÜTFEN BU GİBİ İNSANLAR İLE İŞ BİRLİĞİ YAPMAYIN NE AKDAR İYİLİK YAPARSANIZ YAPIN SİZ KÖTÜ OLUYORSUNUZ

İyi Akşamlar Fivemtürk

Ek Dosya :

Açmış olduğunuz konu'da detaylı bir şekilde kanıt yok ve herhangi bir şekilde karşıdaki kişiden paketi satın almamışsınız parasını verip. Karşı tarafın ne gibi yol izlediği tamamen onun kararıdır, buna karşı bir şikayet konusu açılamaz. Eğer karşı taraftan parasını verip almış olduğunuz bir paket olsa ve kişi size paketi teslim etmese buna karşı bir şikayetçi konusu açıp eğer karşıdaki kişi haksız size yaptırım uygulanır. Fakat hem sizin karşı taraftaki kişiye yaklaşımınız çok yanlış hemde her ne kadar fikir, görüş, bug fix vs. konularını karşı taraf ile görüşüp fikirlerinizi verdiyseniz bu tamamen sizin sorumluluğunuzda olan bir şeydir maalesef ki. Konu, şikayetçiyim kategori ile alakalı olmadığı ve yeterli sayıda kanıt olmadığı için kapatılmıştır.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!