Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Wizard dan aldığımız paket verilen hizmet ve emek verdiğim paketi silmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Evet 7 24 destek var demişti ss ide bulup atayım bir saniye.
Tamam da ne kadar süreliğine , yani ilk 1 ay pakatte bulduğunuz pakette kronik olan yani benim koyduğum eklentilrde sorun varsa çözeceğim herhangi bir şekilde desteğimi esirgemeyeceğim bu konu hakkında gibi bir ibare var mı ? , Paket satışını gerçekleştiren bir kişi belli bir süreliğine destek tanır yani düşünün 1 yıl önce aldınız paketi gelip 1. yıl sonra kardeş bu sorun var diyemezsiniz sorun varsa başlarda söylenir karşı taraf düzeltir veya düzeltmez pakete sonradan eklediğiniz herhangi bir şey herhangi bir şeyi bozabilir ve bu satıcının sorumluluğunda değildir.

Ekli dosyalar

• 1607444480886.png
    1607444480886.png
    79.2 KB · Görüntüleme: 6
  • 1607444503595.png
    1607444503595.png
    80.2 KB · Görüntüleme: 6
toko kurayı bilmeye dev e güvenmeyi tavsiye ettmem:rolleyes:

Paketin satın alındığı gün tarih olarak belirtir misiniz lütfen XX.XX.XXXX şeklinde

Tamam da ne kadar süreliğine , yani ilk 1 ay pakatte bulduğunuz pakette kronik olan yani benim koyduğum eklentilrde sorun varsa çözeceğim herhangi bir şekilde desteğimi esirgemeyeceğim bu konu hakkında gibi bir ibare var mı ? , Paket satışını gerçekleştiren bir kişi belli bir süreliğine destek tanır yani düşünün 1 yıl önce aldınız paketi gelip 1. yıl sonra kardeş bu sorun var diyemezsiniz sorun varsa başlarda söylenir karşı taraf düzeltir veya düzeltmez pakete sonradan eklediğiniz herhangi bir şey herhangi bir şeyi bozabilir ve bu satıcının sorumluluğunda değildir.
Öyle bir ibare yoktu dediğim gibi şu cümle vardı: Satın alan kişilere 7/24 destek sunulmaktadır. Paketi alalımız 5 ay oldu ve fixlenmesi gereken şeylerin fixlenmediğini söyleyerek şuan yardım istedik.

Herhangi bir 3. kişi tekrar girerse konuya tarafına yaptırım uygulanacak.

Wizard Wizard satışını yaparken 7/24 destek sunulmaktadır adlı bir ibare bulundurdunuz mu ? ve satışını tam olarak hangi tarihte gerçekleştirdiniz

Evet 7/24 destek sunuyoruz ama bizim paketimize ek olarak birşey eklendiyese biz buna birşey yapamıyoruz satın alan kişilerede deriz bunu

Öyle bir ibare yoktu dediğim gibi şu cümle vardı: Satın alan kişilere 7/24 destek sunulmaktadır. Paketi alalımız 5 ay oldu ve fixlenmesi gereken şeylerin fixlenmediğini söyleyerek şuan yardım istedik.
Daha önceden belirttiğiniz lakin hala çözülmeyen bir eklenti var mı ? varsa kanıtları ile birlikte iletiniz.

26.08.2020 tarihinde satın alımı gerçekleşti

Daha önceden belirttiğiniz lakin hala çözülmeyen bir eklenti var mı ? varsa kanıtları ile birlikte iletiniz.
Evet bir tane meth aracı o da discden dolayıdı + olarak 2 ay sonra tekrar yazıldı hatta 3
36271

26.08.2020 , de alınmış paket ve atılan sslerde 29.09'lu rakamları göze alarak 1 ay sonra bile hala yardımcı olduğunu görebiliyorum herhangi bir destek bilerek kesilmemiş o şekilde bir şey söz konusu değil gibi.

En baştan beri çektiğin sıkıntı yaşadığın eklentileri yazar mısın ahmeteyasar ahmeteyasar

Dostum haklısın script ekledik ama ben senden baştan beri sıkıntı çektiğğim çoğu şeyi yazdım ama hala düzeltilmedi.
3 ay sonra yazarsan baştan beri olmuyor bu başta yazsaydın desteğimi sunardım kullanıcı hatasıdır 3 ay sonra yazılırsa

36272

Bu kısımda bulunan sorunları da halettiniz mi peki ? Wizard Wizard kaç maddeyi tamamladınız ?

36273
buyrun satın alma tarihi daha doğru burda

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!