Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Wizard dan aldığımız paket verilen hizmet ve emek verdiğim paketi silmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
En başı dediğin kısmı da okudum envanter bugundan evet bahsetmişsin ve o kişi de bu konuda yardımcı olmuş , tam çözüme kavuşturmadı ise de çalışmış ve üstünde de o kadar fazla durmamışsın , yani 8. aydan 12. aya kadar 1 envanteri düzelttirmedin mi ? 3 ay boyunca bozuk envanter ile mi oynadınız?
1 Ay sunucu açıktı ve evet arkadaşa envanteri düzelttiremedik 1 ay boyunca herkese tek tek wipe atarak sorunu çözmeye çalıştık 2 ay boyunca kapalı idi sunucumuz gördüğünüz gibi attığım mesajlara verilen tarihlere.

E
Envanter ile alakalı birşey yazılmadı ss atar mısınız?
En baştan beri olan kronik problem olarak sorduğum şeyde envanter problemini görüyorum , ve bu problem uzunca bir süre düzeltilmemiş ki sunucuyu yeniden açmak istedikleri zaman yani bundan günler öncesinde tekrar düzeltilecek maddeler arasına girmiş.

E

En baştan beri olan kronik problem olarak sorduğum şeyde envanter problemini görüyorum , ve bu problem uzunca bir süre düzeltilmemiş ki sunucuyu yeniden açmak istedikleri zaman yani bundan günler öncesinde tekrar düzeltilecek maddeler arasına girmiş.
Düzelttim ama paket alındığı zamandan 1 2 sonrasına kadar bana böyle birşey ile gelinmedi gelindi ise ss var mı

Kapatmamızın sebebi disc envanter demedim sadece bu yüden paketiniz kötü yargıları aldım buradan yürüme bence.

Düzelttim ama paket alındığı zamandan 1 2 sonrasına kadar bana böyle birşey ile gelinmedi gelindi ise ss var mı
Çünkü sunucumuz kapalıydı aldıktan 1 ay boyunca kullandık 2 ay boyunca sunucu açmadık şimdi açtık.1 ay boyunca da ilgilenmediğini her yerde belirttim zaten.

Bu olay burada çözülmeyecek şikayetçi olan taraf ve şikayet edilen taraf FivemTürk discord adresine girin kanallara sesli olarak çözüme kavuşturmayı denyeceğiz.

Konu taraflar arası görüşülüp çözüme kavuşturulmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!