Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Wizard dan aldığımız paket verilen hizmet ve emek verdiğim paketi silmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Bizden bir hizmet alıyorlardı (2.5 ay önce) iyi kötü paketi kurduk birkaç gün geçmişti pakette ambulancejob da bir hata çıkmıştı bende ilgilendim ve çözüme kavuşturduk tüm testleri yapıp. Sunucularını açıp 15 25 kişi çekiyorlardı bir ara hyplanmışlardı 40 felan görmüşlerdi bir sorun yoktu 2 ay geçtikten sonra bana bazı sorunlarla gelmişlerdi bu sorunlarda policejob ve f3 sorunlarıydı bende şöyle bir yorum yaptım 2 ay önce böyle bir sorun yoktu ne oldu da böyle sorunlar çıktı şöyle bir cevap verdi kendileri biz paketi aldığımız da bu sorunlar vardı gene dediler ama bana herhangi bir bilgi gelmemişti. Eklediğiniz eklentilerden dolayıdır vs dedim ve bana hiçbir ekleme yapmadıklarını söylediler @Rexblx#3602 kişi ben ile anlaşıp doğru yolu bulduk ve paketinde ki tüm sorunları çözmüştük. Arkadaşım tarafından bana bir bilgi geldi paket alan müşterilerinden birileri disc-paket satılır diye konu açıp discord durumlarına yazmışlar diye bende incelemek için arkadaşımı onların test sunucusuna soktum ve bazı şeyleri kontrol ettiğimiz scriptlerin %90'ı bana aitti. Bunları görünce biraz haliyle sinirlerime hakim olamayıp paketlerini sildim.
O test ettiğin paket senin bana sattığın paket idi paket bizim vds de yoktu ve benim arkadaşlarım evde olmadığım için senin paketini açmışlar sunucuda ve eve geldiğmide paketin silinmişti senin o paketin benim suncumda kullandığım emek harcadğım yenilikler ekleyip geliştirdiğim paketti ve hala senindi orda sıkıntı yok. evet bazı scriptleri senin paketinden kullandım çünkü çoğu forumda paylaşılan paketlerdi disc inventoryhud sistemini kullandım evet ama senin disc inv sisteminin zaten forumda olduğunu fark ettim ve senin paketinden aldım.

DF
ahmeteyasar ahmeteyasar bu Wizard Wizard arkadaşın yazdıkları doğruluyor musunuz ? 2 ay öncesinde ufak tefek sorunları çözmenizde yardımcı oldu paket arızası olduğu için lakin önceden söylenmemiş daha sonrasında bozulmuş eklentileri 2 ay sonra mı söylediniz ?

DF

Ayhan benim arkadaşım ve burada senin paketin olduğunu nasıl kanıtlıyorsun. Evet arkadaş başlarda ilgilendi ama bir texture sorunu yüzünden 3 hafta bile bekletildim o konuları burada bile açmayayım her neyse ondan sonra bu hafta içerisinde söylediğim hataların çoğuna bilmiyorum cevabını verdi ve hallettim dediği ambulance jobu hala hatalı açıkçası başta bile tam hizmet alamadım ama arkadaşı sıkmak istemedik öyle kullanmaya devam ettik.

DF
36252

Silinen paket v1 idi

36254

Başka bir paket alıcakalrını söylediler benim paketimi satıp. Üzerinde değişiklik yapılsada alt yapı benim paket bana ait.

DF
Ayhan benim arkadaşım ve burada senin paketin olduğunu nasıl kanıtlıyorsun. Evet arkadaş başlarda ilgilendi ama bir texture sorunu yüzünden 3 hafta bile bekletildim o konuları burada bile açmayayım her neyse ondan sonra bu hafta içerisinde söylediğim hataların çoğuna bilmiyorum cevabını verdi ve hallettim dediği ambulance jobu hala hatalı açıkçası başta bile tam hizmet alamadım ama arkadaşı sıkmak istemedik öyle kullanmaya devam ettik.
Texture sorunu 32 kişilik key kullanmanızdan dolayı

DF
Ekli dosyayı görüntüle 36252

Silinen paket v1 idi

Ekli dosyayı görüntüle 36254

Başka bir paket alıcakalrını söylediler benim paketimi satıp. Üzerinde değişiklik yapılsada alt yapı benim paket bana ait.
Tamamdır paketin altyapısı senin bunu kabul ediyorum disc olarak ve bunun için satışı kapattık zaten arkadaşımdan da satışların kapat diyeceğim zaten. Biz satıcaktık çünkü inventory forumda paylaşıldığı için o yazışmanın sonunda ise zaten satmamaya karar vediğimizi söyledik.

DF
ahmeteyasar ahmeteyasar , paketin tabanı Wizard Wizard'a ait yani bu durumda üzerinde değişiklik yaptıktan sonra satacağınızı kişiye belirtmeniz lazım ve o kişide tamam satışa koyabilirsiniz demesi lazım paketi satışa koyabilmeniz için. Burada hatalı tarafta siz varsınız.

DF
Paketin kronik yani en başta aldığınız sorunları ile ilgilendi mi söylediğiniz kadarı ile ? Evet veya hayır'ı cevap olarak kabul edeceğim

DF
ahmeteyasar ahmeteyasar , paketin tabanı Wizard Wizard'a ait yani bu durumda üzerinde değişiklik yaptıktan sonra satacağınızı kişiye belirtmeniz lazım ve o kişide tamam satışa koyabilirsiniz demesi lazım paketi satışa koyabilmeniz için. Burada hatalı tarafta siz varsınız.
Evet haklısınız biz bunu söyledik yazışmaların devamında ve satmamaya karar verdik zaten orayı da alıp koysaymış keşke.

DF
Şikayetçi şahsın MYSQL Bilgilerini loglamanız da sorunun ayrı bir cabası.

DF
Hayır tam olarak ama bazı yerlerde hakkını yiyemem (yardımcı olmaya çalıştı).
Satışı gerçekleştiği sırada (yada almadan önce) şu kadar süreliğine sınırsız süreliğine destek veriyoruz şu zamanlarda diye bir şart varmıydı ??

DF
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!