Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

Wizard dan aldığımız paket verilen hizmet ve emek verdiğim paketi silmesi.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

ahmeteyasar

Üye
FT Kullanıcı
Wizard adlı şahısın bana ve insanlara sattığı 500 tl lik PAKETİ bozuk olup bana satış sonrası desteğini vermemesi ve benim emek verip fixlediğim paketi VDS girip yasal olmayan bir şekilde sildi arkadaşın savunması kendi hazırladığımız paketi kendi paketi sanıp kişi paketi sildi ardından yanlışlık oldu deyip bizim 2 aydır uğraştığımız emeği hiç etti konuşmaları buraya atıyorum.

Destek istediğim yazışmalar:
36217
2.
36218
3.
36219

Upload izni istedim verdi:
36220

Paketin lisansını kırdığımızı söylüyor.
36222

Konuşmalar:

36221

Paketini lisansla diyorum lisanslamıyor 2 hafta boyunca:
36229

Lisans yapmadığı pakete kendisi de söylüyor ardından lisansı kırdığımızı söylüyor şahit hyponhemmerrrs

Kendi sattığım paketi benim dedi ve paketini vds imden sildi:
36224 36225

Ardından bize v2 paketini vereceğini söyledi ve sonra bizimle dalga geçti

Kişinin discord adresi: Wizard#8888
Bu kişiden herhangi birşey satın alırmısın almazmısınız bilemem ama ben burada olanları yazdım.

Yetkililerden yardım bekliyorum bu kişi hakkında teşekkürler.

Ekli dosyalar

• unknown (1).png
    unknown (1).png
    10.7 KB · Görüntüleme: 20
  • unknown (1).png
    unknown (1).png
    10.7 KB · Görüntüleme: 19
  • 1607436410978.png
    1607436410978.png
    130.8 KB · Görüntüleme: 16
  • unknown (1).png
    unknown (1).png
    10.7 KB · Görüntüleme: 16
Söyleyecek söz bulamıyorum

Olay doğruysa umarım hak yerini bulur...

Arkanızdayım Hak Her zaman yerini bulur

Hakkımda çıkan bazı yorumlara açıklık getirmek isterim;

Bizden bir hizmet alıyorlardı (2.5 ay önce) iyi kötü paketi kurduk birkaç gün geçmişti pakette ambulancejob da bir hata çıkmıştı bende ilgilendim ve çözüme kavuşturduk tüm testleri yapıp. Sunucularını açıp 15 25 kişi çekiyorlardı bir ara hyplanmışlardı 40 felan görmüşlerdi bir sorun yoktu 2 ay geçtikten sonra bana bazı sorunlarla gelmişlerdi bu sorunlarda policejob ve f3 sorunlarıydı bende şöyle bir yorum yaptım 2 ay önce böyle bir sorun yoktu ne oldu da böyle sorunlar çıktı şöyle bir cevap verdi kendileri biz paketi aldığımız da bu sorunlar vardı gene dediler ama bana herhangi bir bilgi gelmemişti. Eklediğiniz eklentilerden dolayıdır vs dedim ve bana hiçbir ekleme yapmadıklarını söylediler @Rexblx#3602 kişi bana ile anlaşıp doğru yolu bulduk ve paketinde ki tüm sorunları çözmüştük. Arkadaşım tarafından bana bir bilgi geldi paket alan müşterilerinden birileri disc-paket satılır diye konu açıp discord durumlarına yazmışlar diye bende incelemek için arkadaşımı onların test sunucusuna soktum ve bazı şeyleri kontrol ettiğimiz scriptlerin %90'ı bana aitti. Bunları görünce biraz haliyle sinirlerime hakim olamayıp paketlerini sildim. Daha sonrasından müşterimiz mahçup olmasın diye v2 paketimizi verecektim gece hatta lisansı halledip sabaha karşı verecektim. Ama eski paketin logları bana düşüyordu lisans kullanılıyor diye. Birkaç soru sordum arkadaşa
36232
Ama lisansıma bakılırsa hiç öyle birşey demiyordu tekrardan kontrol ettim emin olamayıp lisans sitemize girip gelen isteklere baktığımda 194.31.64.206'lı makinadan 23:16' da bir istek gelmiş ve haliyle onaylanmış paketi açmışlar bende buna karşılık v2 yi vermeme kararı aldım
36233

Destek verilmiyor kısmına gelirsek yurt dışından müşterilerimizde oldu türk müşterilerimizde oldu her zaman sonsuz destek verildi ve bazı müşteri yorumlarımızdan paylaşmak isterim;

36234
36237
36238
36239

Ger zaman desteğimiz verilmiştir.

İYİ FORUMLAR DİLERİM

Ekli dosyalar

• 1607438639815.png
    1607438639815.png
    153.4 KB · Görüntüleme: 3
  • 1607438657241.png
    1607438657241.png
    87.1 KB · Görüntüleme: 3
Hakkımda çıkan bazı yorumlara açıklık getirmek isterim;

Bizden bir hizmet alıyorlardı (2.5 ay önce) iyi kötü paketi kurduk birkaç gün geçmişti pakette ambulancejob da bir hata çıkmıştı bende ilgilendim ve çözüme kavuşturduk tüm testleri yapıp. Sunucularını açıp 15 25 kişi çekiyorlardı bir ara hyplanmışlardı 40 felan görmüşlerdi bir sorun yoktu 2 ay geçtikten sonra bana bazı sorunlarla gelmişlerdi bu sorunlarda policejob ve f3 sorunlarıydı bende şöyle bir yorum yaptım 2 ay önce böyle bir sorun yoktu ne oldu da böyle sorunlar çıktı şöyle bir cevap verdi kendileri biz paketi aldığımız da bu sorunlar vardı gene dediler ama bana herhangi bir bilgi gelmemişti. Eklediğiniz eklentilerden dolayıdır vs dedim ve bana hiçbir ekleme yapmadıklarını söylediler @Rexblx#3602 kişi bana ile anlaşıp doğru yolu bulduk ve paketinde ki tüm sorunları çözmüştük. Arkadaşım tarafından bana bir bilgi geldi paket alan müşterilerinden birileri disc-paket satılır diye konu açıp discord durumlarına yazmışlar diye bende incelemek için arkadaşımı onların test sunucusuna soktum ve bazı şeyleri kontrol ettiğimiz scriptlerin %90'ı bana aitti. Bunları görünce biraz haliyle sinirlerime hakim olamayıp paketlerini sildim. Daha sonrasından müşterimiz mahçup olmasın diye v2 paketimizi verecektim gece hatta lisansı halledip sabaha karşı verecektim. Ama eski paketin logları bana düşüyordu lisans kullanılıyor diye. Birkaç soru sordum arkadaşa
Ekli dosyayı görüntüle 36232
Ama lisansıma bakılırsa hiç öyle birşey demiyordu tekrardan kontrol ettim emin olamayıp lisans sitemize girip gelen isteklere baktığımda 194.31.64.206'lı makinadan 23:16' da bir istek gelmiş ve haliyle onaylanmış paketi açmışlar bende buna karşılık v2 yi vermeme kararı aldım
Ekli dosyayı görüntüle 36233

Destek verilmiyor kısmına gelirsek yurt dışından müşterilerimizde oldu türk müşterilerimizde oldu her zaman sonsuz destek verildi ve bazı müşteri yorumlarımızdan paylaşmak isterim;

Ekli dosyayı görüntüle 36234
Ekli dosyayı görüntüle 36237
Ekli dosyayı görüntüle 36238
Ekli dosyayı görüntüle 36239

Ger zaman desteğimiz verilmiştir.

İYİ FORUMLAR DİLERİM
müşteri yorumlarımı silen sizsiniz burada yalan soylemeye gerek yok wizard

müşteri yorumlarımı silen sizsiniz
23.16 da olan şeyi anlatıyorum 21:47 vds ımıze girip paket silindi sonra ben indirilerden paketi birdaha yukledım ssonrada başlatım ve arkadaşın log sistemıne düşmüş ?
burada bizim yaptıgımız bir yanlış yok dostum paketimizi silmeseydin bizde birdaha yuklemezdık

müşteri yorumlarımı silen sizsiniz
Yaptığınız yorum yalan yanlış olduğundan dolayı gereken durumu sizede açıklamıştık ve sonrasından aramızda çözmüştük

23.16 da olan şeyi anlatıyorum 21:47 vds ımıze girip paket silindi sonra ben indirilerden paketi birdaha yukledım ssonrada başlatım ve arkadaşın log sistemıne düşmüş ?
burada bizim yaptıgımız bir yanlış yok dostum paketimizi silmeseydin bizde birdaha yuklemezdık

Bana açıklamınız da hayır başlatmadık dediniz yukarıda mesajlar hakkında bilgi verildi.

Yaptığınız yorum yalan yanlış olduğundan dolayı gereken durumu sizede açıklamıştık ve sonrasından aramızda çözmüştük

Bana açıklamınız da hayır başlatmadık dediniz yukarıda mesajlar hakkında bilgi verildi.
36240

Ayrıca paketi satın alan siz değilsiniz bilginiz olsun @Mr.Heisenberg®#0001 tekrardan konuşma vaktimiz oldu bu hakkımda çıkan çirkin durumlardan dolayı.

36241

Evet yanlışınız yok bana söylediğiniz yazıda yanlışınız var yalan söylediniz

36243

Bu yeni lisans en son makinanıza girip hataları düzelttiğimde koymuştum

Ekli dosyalar

• 1607439424978.png
    1607439424978.png
    119.9 KB · Görüntüleme: 2
Eski olsaydı logu discorddan göremezdik web sitesinden görürdük

Ben size sordum benim son eklediklerimden önceki yedek mi evet demiştiniz
36244

Eski olsaydı logu discorddan göremezdik web sitesinden görürdük
saatı saatıne söyluyorum bak 21:47 de paket silindi sonrada 23:16 da paketi tekrardan yükledim silindigi için çünkü bir sunucum vardı sunucuyu açmam ve hatalarını fixlemem gerekiyordu
36246

Teşekkürler ama şunu da bırakmak isterim

Ekli dosyayı görüntüle 36245

Daha bence açıklamaya gerek yok
heisenbergı sana yazmasının sebebi senden önce heisenbergle kavga ettıgımız için bize sinirli
attıgım ss çok açıklagıcı degil ama yinedeatıgımahmetle kavga ettıkten sonra kı bana yazdıgı şey bu
36247

heisenbergı sana yazmasının sebebi senden önce heisenbergle kavga ettıgımız için bize sinirli
attıgım ss çok açıklagıcı degil ama yinedeatıgımahmetle kavga ettıkten sonra kı bana yazdıgı şey bu
Ekli dosyayı görüntüle 36247
bundan sonra 3 4 gun yazışmadık kendısyle
bununu sana yazmasının sebebi bize duydugu kin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!