Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

RUİNS PVP ve BİZE YAPILAN KARALAMA KAMPANYASI HAKKINDA

2 Tarafta aynı diyorsun fakat senin ekibin bu 1. 2. Olarak objektif bakacam demişsin sadece bizi eleştirmişsin 3. ben ve baran aylardır ekibinizle kavgalıyız seni bana karşı dolduruyorlar yok çocuğuna sövdü vs diye benle muhabbetin oldu öyle biri olmadığımı anlaman lazımdı hadi onuda geçtim. Arkadaşların saldırı çıktığı belli zaten inkar ediyorlar fakat bilmiyorlarki grupları duruyor sizede Zeki bey musait olduğun zaman yazın mikaaa#1872 grub'u ekran açıp göstereyim saygılarımla... İyi forumlar.

Dön dolaş tekrar oku Tunahan kardeşim, İyi forumlar.

Yazık, maymuna dönmüşler. Sahibi ne ki yetkilisi adam olsun ?

Aaa ne kadar ayıp Muhammed bey sizin gibi saygın düzenli vergisini ödeyen çoluk çocuğa güç gösterisi yapmaya çabalamayan insanların rızkın da gözü olmayan takdire şayan biri nasıl olurda Maymun gibi aşağılayıcı bir üslup kullanır?

Son düzenleme:
Yazık, maymuna dönmüşler. Sahibi ne ki yetkilisi adam olsun ?
muhammed sesini kes senin için iyi şeyler atmam bu foruma pr harici vasfın yok ha bir de tehdit savurmak buraya 2 ss atarım firman biter dostum işine bak :)

helal dehost administrator team ft de konu açarak seo kastırmaya devam edin abi streeser ruins tek attım lmao

Eskiden dehost firmasındaydım adamların hiç bir şeye uzaktan erişimi yok en kalitesiz vdslere sahip firma diyebiliriz

Konudaki screenshotlar kişileri daha iyi anlamamızı sağlamış. Onun dışında şu sözde "Hostingler" hakkında bir şeyler söylemek istiyorum;

Forumdaki arkadaşlara ve bilgiye açık insanlara kişisel tavsiyem; A hosting veya B hosting'den sırf FiveM odaklı olduğu için VDS satın almayın. Paranız yeterse OVH alın TR olsun derseniz Direkt olarak hostinglerinde satın aldığı veya sunucularını sakladığı yerlerden almaya çalışın aracılarla çalışmayın. Genelde büyük yerler Dedicated satıyor fakat biraz çabalarsanız yeterli bir VDS sağlayabilirsiniz. Eğer hala discord üzerinden satış yapan elemanlardan vds almaya devam ediyorsanız 3 liralık şeye 5 lira verip fasoncuları zengin ediyorsanız. Aynı makineyi 3 kişiyle kullanıyorsanız. Bu sizin kararınız.

kudurmaya devam et dostum kendi çöplüğünde yuvarlan
kudurma göremedim fakat dehost firmasını ağzına alamayacak kadar düşük bir kişiliğin köpeklik sonucu firma karalamasını bizzat senin tarafından görüyorum düşük ırk :D

efsane drama

kaos ortami cok guzel bir sey ya yemek yerken guzel gidiyo :haha: :haha2dmr:

gercek sanal mafya kavgası

kudurma göremedim fakat dehost firmasını ağzına alamayacak kadar düşük bir kişiliğin köpeklik sonucu firma karalamasını bizzat senin tarafından görüyorum düşük ırk :D
sus la maymun

boş kavgalara gerek yok herkes kendi işine bakmalı saçma olmuş acın oynayın sunucularda gencolar bol şans hepinize

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!