Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

RUİNS PVP ve BİZE YAPILAN KARALAMA KAMPANYASI HAKKINDA

Olabilir ben şu anki zaman zarfı içerisinden bahsetmedim sizin gibi daha önce olmuş bitmiş konulardan bahsettim ?

Peki şuan asıl konumuza dönelim attığım ssleri sadece edit deyip inkar ettin fakat video kaydı atabilirim diyorum sen bişey yazmıyorsun üzücü.

Sen isim vererek konuştuğun için bende Muhammed yazdım 4 elim çarpmış kardeşim
Bu bilgiler sağdan soldan gördüğüm bilgiler değil bizzat kendim fotoğrafını aldığım şeyler discorda gelirseniz size gösterebilirim :) onun dışında tarafsız yorumlamam gereken kişi sizsiniz çünkü bu konuyu siz açmışsınız ve karşı taraf hakkında olumsuz bir olay görmüyorum sadece yaptığınız şey onları karalama çalışması. + olarak key hakkında birkaç olaylar dönmüş onun içinde birkaç resim eklemesi yaptım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_111.png
    Screenshot_111.png
    6.1 KB · Görüntüleme: 26
Selamlar, 2 tarafta beni az çok tanır. Herkes birşey yazarak kendini haklı çıkarmaya çalışıyor. Gördüğüm fotoğraflarda 2 tarafında DİNİ-AİLEVİ küfürler ettiği ortada. İstediğiniz kadar kanıt sunun, kimseyi haklı yapmayacak bence bu konuya bir son vermeniz iyi olur. Taraf tutmuyorum sadece bu k*vganın son bulması için uğraşıyorum. Herkese iyi günler dilerim

asılsız iftira atıcağınıza mesaj bağlantısı filan veya bırak video atsan ne bilelim barann adına hesap açılmadığı bu konu çok uzatıldı böyle asılsız şeyleri paylaşıcağınıza herkezin adam akıllı görebileceği bir kanıtla fivem türk'de paylaşmak yerine discordunda paylaşır sonra yaparsın daha kimse bilmezken bi anda forumda drama çıkartmak ne amk !?

arkadaslar fast pvp (bu gun acilan) müşterim ayip yani ne ifsaliyonuz adamlari Kayem Kayem

asılsız iftira atıcağınıza mesaj bağlantısı filan veya bırak video atsan ne bilelim barann adına hesap açılmadığı bu konu çok uzatıldı böyle asılsız şeyleri paylaşıcağınıza herkezin adam akıllı görebileceği bir kanıtla fivem türk'de paylaşmak yerine discordunda paylaşır sonra yaparsın daha kimse bilmezken bi anda forumda drama çıkartmak ne amk !?

Arkadaşlara sabahtan beri anlatıyorum ama hala video at demiyorlar isterseniz atayım tekrar diyorum?

**Busadece Birazı?**

boş kawga

a

Son düzenleme:
Yazık gerçekten dehostu kesinlikle kimseye önermiyorum.

memes olmasın o :d sıkıcı takipçimsin hayranlarımı severim aslanım

Esx_zaza attı ama sen bilirsin :D

Ayrıca bunu diyeninbenim discordumda olması ee şey ZORRRTTTT :D

69957

Selamlar, 2 tarafta beni az çok tanır. Herkes birşey yazarak kendini haklı çıkarmaya çalışıyor. Gördüğüm fotoğraflarda 2 tarafında DİNİ-AİLEVİ küfürler ettiği ortada. İstediğiniz kadar kanıt sunun, kimseyi haklı yapmayacak bence bu konuya bir son vermeniz iyi olur. Taraf tutmuyorum sadece bu k*vganın son bulması için uğraşıyorum. Herkese iyi günler dilerim [!NJ3CTOR & TROJEN]

Merhaba arkadaşlar, az çok iki tarafta beni tanımaktadır. Bir iki düşüncemi de ben yazayım dedim. Konuya olduğunca objektif bakmaya çalıştım.

Bu mesajı yazmamak için sabah 05:30'a kadar gerçekten düşündüm. Olayların başlangıç sebebi beni hiç alakadar etmez, fakat şu bir gerçektir ki; Aranız iyiyken bal kaymak, kötüyken ana avrat küfür olmasın.. Arkamdan edilen küfürlerin bir hakaret olduğunu da belirtmek isterim.
(TCK 125 - Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Mağdurun gıyabında hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilat ederek işlenmesi gerekir.)
Birbirinize karşı yaptığınız siber saldırı konularına değinmek istiyorum;
Tek taraflı bir durum söz konusu değil bunu öncelikle 2 tarafta bilsin. Tunahan sen discordda hesabını sildin mi artık kapattın mı bilmiyorum ama ne yaptığını ne dediğini ne gönderdiğini çok iyi bilirsin. Mert aynı şekilde tüm yazılarını sildiğini sende iyi bilirsin. O yüzden kimse kendini çokta ak kaşık sanmasın.. Konuya şöyle bir baktığımda herkes kendince haklı çıkma gayretinde. Daha düne kadar burdaki ekibin hepsi çok iyiydiniz. Ne oldu da birbirinizi bo* çukuruna itme peşindesiniz ? Neyi kime ispatlamaya çalışıyorsunuz? Burada herkes kendince aldığı (veya arkadaşları tarafından taşınan) görüntülerle birbirinize karşı meydan okuma yarışına girmişsiniz. Memleket meselesi olmadan şu konuyu oturup kendi aranızda çözün. Eğer çokta bilginiz varsa yok siber saldırıymış yok bilmem neymiş, gidin birşeyler yapın başarın en iyi yerlerde görelim sizleri de tebrik edip destekleyelim. Bırakın birbirinize karşı kin ve nefreti de vatana millete hayırlı evlat olun.
Saygılarımla..

Merhaba arkadaşlar, az çok iki tarafta beni tanımaktadır. Bir iki düşüncemi de ben yazayım dedim. Konuya olduğunca objektif bakmaya çalıştım.

Bu mesajı yazmamak için sabah 05:30'a kadar gerçekten düşündüm. Olayların başlangıç sebebi beni hiç alakadar etmez, fakat şu bir gerçektir ki; Aranız iyiyken bal kaymak, kötüyken ana avrat küfür olmasın.. Arkamdan edilen küfürlerin bir hakaret olduğunu da belirtmek isterim.
(TCK 125 - Bir kimseye onur, şeref ve saygınlığını rencide edebilecek nitelikte somut bir fiil veya olgu isnat eden veya sövmek suretiyle bir kimsenin onur, şeref ve saygınlığına saldıran kişi, üç aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezası ile cezalandırılır. Mağdurun gıyabında hakaretin cezalandırılabilmesi için fiilin en az üç kişiyle ihtilat ederek işlenmesi gerekir.)
Birbirinize karşı yaptığınız siber saldırı konularına değinmek istiyorum;
Tek taraflı bir durum söz konusu değil bunu öncelikle 2 tarafta bilsin. Tunahan sen discordda hesabını sildin mi artık kapattın mı bilmiyorum ama ne yaptığını ne dediğini ne gönderdiğini çok iyi bilirsin. Mert aynı şekilde tüm yazılarını sildiğini sende iyi bilirsin. O yüzden kimse kendini çokta ak kaşık sanmasın.. Konuya şöyle bir baktığımda herkes kendince haklı çıkma gayretinde. Daha düne kadar burdaki ekibin hepsi çok iyiydiniz. Ne oldu da birbirinizi bo* çukuruna itme peşindesiniz ? Neyi kime ispatlamaya çalışıyorsunuz? Burada herkes kendince aldığı (veya arkadaşları tarafından taşınan) görüntülerle birbirinize karşı meydan okuma yarışına girmişsiniz. Memleket meselesi olmadan şu konuyu oturup kendi aranızda çözün. Eğer çokta bilginiz varsa yok siber saldırıymış yok bilmem neymiş, gidin birşeyler yapın başarın en iyi yerlerde görelim sizleri de tebrik edip destekleyelim. Bırakın birbirinize karşı kin ve nefreti de vatana millete hayırlı evlat olun.
Saygılarımla..

2 Tarafta aynı diyorsun fakat senin ekibin bu 1. 2. Olarak objektif bakacam demişsin sadece bizi eleştirmişsin 3. ben ve baran aylardır ekibinizle kavgalıyız seni bana karşı dolduruyorlar yok çocuğuna sövdü vs diye benle muhabbetin oldu öyle biri olmadığımı anlaman lazımdı hadi onuda geçtim. Arkadaşların saldırı çıktığı belli zaten inkar ediyorlar fakat bilmiyorlarki grupları duruyor sizede Zeki bey musait olduğun zaman yazın mikaaa#1872 grub'u ekran açıp göstereyim saygılarımla... İyi forumlar.

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!