Neler yeni

Foruma hoş geldin, Ziyaretçi

Forum içeriğine ve tüm hizmetlerimize erişim sağlamak için foruma kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız. Foruma üye olmak tamamen ücretsizdir.

Türkiye'nin İlk ve tek FiveM forum adresi

Forum adresimize hoş geldin FiveMTürk olarak amacımız siz değerli kullanıcılarımıza en aktif fikir ve paylaşım platformu sunmak bir yana en güvenilir şekilde alışveriş yapabileceğiniz bir platform sunmaktır.
DF DF
DF DF
DF DF

RUİNS PVP ve BİZE YAPILAN KARALAMA KAMPANYASI HAKKINDA

Malesef elimizde Ekran görüntülerinin Ctrl+R li kayıtları bulunmamakta çünkü bu tür asılsız suçlamalar ile uğraşıcak değiliz, bu konuyu açma sebebim kendimizi ufacıkta olsa anlatabilmek olayların aslını birde bizden dinlemeleriydi elimizde olan Ekran görüntülerinin kullanarak hazırladık, bu konuyu SS'lerin gerçekliğini istediğiniz kadar istediğiniz şekilde inkar edebilirsiniz ama söylediğiniz sözlerin bizim için bir yükümlülüğü yoktur, yaptığınız faliyetlerin bir çoğunu olmasada bir kısım gerçeklerini biliyor sadece bunu bu tür forumlarda lanse etmekten çekiniyorsunuz galiba yukarda da sorduğum sorunun cevabını alamadığım için bir soruda Tunahan adlı kişiye sormak istiyorum, Döviz Kuru malum tavan yapmışken 10 adet plat keyi nasıl alındığını çok merak ediyordum?
10 Adet plat keyimiz yok yarın ödeme detaylarını key sağlayıcımdan isteyip ileteceğim efendim. geçen aylarda Aurum key ile yolumuza devam ettik Bu gün ayın 2si 03.00'da keylerde kesinti yaşandı ve Platinium olarak güncelledik.

İyiki güncellemişiz Platinium olarak :D
69947

DF
Malesef elimizde Ekran görüntülerinin Ctrl+R li kayıtları bulunmamakta çünkü bu tür asılsız suçlamalar ile uğraşıcak değiliz, bu konuyu açma sebebim kendimizi ufacıkta olsa anlatabilmek olayların aslını birde bizden dinlemeleriydi elimizde olan Ekran görüntülerinin kullanarak hazırladık, bu konuyu SS'lerin gerçekliğini istediğiniz kadar istediğiniz şekilde inkar edebilirsiniz ama söylediğiniz sözlerin bizim için bir yükümlülüğü yoktur, yaptığınız faliyetlerin bir çoğunu olmasada bir kısım gerçeklerini biliyor sadece bunu bu tür forumlarda lanse etmekten çekiniyorsunuz galiba yukarda da sorduğum sorunun cevabını alamadığım için bir soruda Tunahan adlı kişiye sormak istiyorum, Döviz Kuru malum tavan yapmışken 10 adet plat keyi nasıl alındığını çok merak ediyordum?

Baba parası ve toptan aldığım için indirim yapıyorlar ? 4 muhammed kardeşim

DF
Merhaba konudaki tüm yorumları detaylıca okuyup fivemin nasıl biryer ve haksız kişilerin bile rahat bir şekilde editlenmiş asılsız görüntüler ile birbirini kötülediğini görebilirsin
Ben Fivemi 2019'da Bıraktım Geldiğimde Burası Cidden çok Değişmiş
Artık Fivem = SANAL MAGANDA DİYARI

DF
Selamlar Öncelikle belirteyeyim taraf tutmuyorum sadece gerçekleri ortaya dökmek istiyorum, bu konuyu açan insanlar sitenin sahiplerine laf atıp yinede onların sitesinde konu açan kişiler ssleri dikkatli bir şekilde incelerseniz ne dediğimi yakalarsınız. Onun dışında konuda Dine vs sövdükleri ssleri atmışlar bunların aynısını ve daha iyisini siz yapıyorsunuz :) ben bunları uydurmuyorum hepsi ssli kanıtlı bir şekilde duruyor. Burada boş konu açıp millete dadanmak size göre değil diyeceğim fakat evet size göre umarım yaptığınız acizliğin farkına bir an önce varırsınız iyi forumlar.

DF

Ekli dosyalar

• Screenshot_109.png
    Screenshot_109.png
    28.2 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_112.png
    Screenshot_112.png
    19 KB · Görüntüleme: 28
  • Screenshot_106.png
    Screenshot_106.png
    5.3 KB · Görüntüleme: 25
10 Adet plat keyimiz yok yarın ödeme detaylarını key sağlayıcımdan isteyip ileteceğim efendim. geçen aylarda Aurum key ile yolumuza devam ettik Bu gün ayın 2si 03.00'da keylerde kesinti yaşandı ve Platinium olarak güncelledik.

İyiki güncellemişiz Platinium olarak :D
Ekli dosyayı görüntüle 69947

Tunahan adlı kişi bunu inkar etmedi ama sen ediyorsun birbiriniz ile çelişiyorsunuz

DF
Baba parası ve toptan aldığım için indirim yapıyorlar ? 4 muhammed kardeşim

Cidden gülünç bir durum insanların isieri ile dalga geçek kadar küçük müsünüz? Yoksa düşükmüsünüz ?

DF
Keynerden alıyorsunuz yazmışsın ben baba parası baranda birinden alıyoruz demiş nerde çelişiyoruz?

Ben 10 tane plat keyi nasıl aldığını sordum sende cevaben baba parası dedin bu yazdığım şeyi kabul etmen demek ama baran adlı kişi bunu yalanladı bu çelişki değilse ne?

DF
Ben 10 tane plat keyi nasıl aldığını sordum sende cevaben baba parası dedin bu yazdığım şeyi kabul etmen demek ama baran adlı kişi bunu yalanladı bu çelişki değilse ne?
Sence TahaBey TahaBey bilir keyim Ocak ayının ilk haftasında patladığında Kendisine ulaşmıştım 10 adet key panelim olsaydı emin olki ulaşmazdım

DF
Selamlar Öncelikle belirteyeyim taraf tutmuyorum sadece gerçekleri ortaya dökmek istiyorum, bu konuyu açan insanlar sitenin sahiplerine laf atıp yinede onların sitesinde konu açan kişiler ssleri dikkatli bir şekilde incelerseniz ne dediğimi yakalarsınız. Onun dışında konuda Dine vs sövdükleri ssleri atmışlar bunların aynısını ve daha iyisini siz yapıyorsunuz :) ben bunları uydurmuyorum hepsi ssli kanıtlı bir şekilde duruyor. Burada boş konu açıp millete dadanmak size göre değil diyeceğim fakat evet size göre umarım yaptığınız acizliğin farkına bir an önce varırsınız iyi forumlar.

Konuyu tarafsız yorumlicağınızı söyleyip sadece bizim hakkımızda olumsuz yorumlar yapmanız garip, konun hakkında sağdan soldan duyduğunuz şeyleri doğru diye göştermeniz de çok yanlış.

DF
Sence TahaBey TahaBey bilir keyim Ocak ayının ilk haftasında patladığında Kendisine ulaşmıştım 10 adet key panelim olsaydı emin olki ulaşmazdım

Olabilir ben şu anki zaman zarfı içerisinden bahsetmedim sizin gibi daha önce olmuş bitmiş konulardan bahsettim ?

DF
Konuyu tarafsız yorumlicağınızı söyleyip sadece bizim hakkımızda olumsuz yorumlar yapmanız garip, konun hakkında sağdan soldan duyduğunuz şeyleri doğru diye göştermeniz de çok yanlış.
Ferhat Şandır ile 1 ayı geçkin süredir hiçbir muhabbetim yok sence haklı olsanız sizin hakkınızda olumsuz dönüş yapar mıydı hiçbir dediğiniz birbirini tutmuyor önceki yorumlara dönüyorsunuz üzücü

DF

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın yada üye olun!

Forumdan daha fazla yararlanmak için giriş yapın veya kayıt olun!

Kayıt ol

Forumda bir hesap oluşturmak tamamen ücretsizdir.

Şimdi kayıt ol
Giriş yap

Eğer bir hesabınız var ise lütfen giriş yapın

Giriş yap

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Tema düzenleyici

Tema özelletirmeleri

Granit arka planlar

Lütfen Javascript'i etkinleştirin!Javascript'i etkinleştirin!